Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Oczywiscie, natychmiast, Tola.

Dobrze rozumiem - mam rezerwować małą?  Pojedzie do hoteliku jak Auris znajdzie dom?

 

Czyli Tośkowa za  sunie ze schroniska? :)

:)

 

A może warto małej rudej zrobić ogłoszenia i powybrzydzać w domkach?

Fidelek całkiem jak mój Wrzaskun. Ogłoszę go.

Terra - jak najbardziej potrzebne ogłoszenia, ale na razie nie mam innych zdjęć Miodki.

A czy Tuliś ma ogloszenia?

Za Fidelka bardzo dziękuję:)

 

Mamy jeszcze bura koteczkę, ale na razie jest chętna osoba, ale wraca dopiero po 15 zza granicy.

 Jak nie odbierze malutkiej, to też będzie szukała domciu.

Link to comment
Share on other sites

Tolu kochana a gdybyś mogła przy okazji wizyty w schronisku zrobić więcej zdjęć tej najmniejszej suni podobnej do Gosi2 i dowiedzieć się chociaż ile ma latek. Zrobiłabym jej ogłoszenia. Strasznie też wpadła mi w oko ta większa sunia na lewo z tymi zwisającymi uszkami. Może da się i jej zrobić trochę zdjęć to też bym ją ogłosiła. 

Chociaż jak się patrzy na nie wszystkie to prawda jest taka ,że szkoda nie dać im wszystkim szansy :(

Link to comment
Share on other sites

Tolu kochana a gdybyś mogła przy okazji wizyty w schronisku zrobić więcej zdjęć tej najmniejszej suni podobnej do Gosi2 i dowiedzieć się chociaż ile ma latek. Zrobiłabym jej ogłoszenia. Strasznie też wpadła mi w oko ta większa sunia na lewo z tymi zwisającymi uszkami. Może da się i jej zrobić trochę zdjęć to też bym ją ogłosiła. 

Chociaż jak się patrzy na nie wszystkie to prawda jest taka ,że szkoda nie dać im wszystkim szansy :(

 

Tak sobie właśnie pomyślałam, że skoro Gosia nr 1 w BDT, a Gosia nr 2 w cudownym DS, to może warto zalożyć wątek kolejnej suni.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze rozumiem - mam rezerwować małą?  Pojedzie do hoteliku jak Auris znajdzie dom?

 

:)

 

Terra - jak najbardziej potrzebne ogłoszenia, ale na razie nie mam innych zdjęć Miodki.

A czy Tuliś ma ogloszenia?

Za Fidelka bardzo dziękuję :)

 

Mamy jeszcze bura koteczkę, ale na razie jest chętna osoba, ale wraca dopiero po 15 zza granicy.

 Jak nie odbierze malutkiej, to też będzie szukała domciu.

 

Tuliś nie ma ogłoszeń, bo fotek nie było. Uda się jakieś foto zrobić?

Miodkę spróbuję ogłosić z tym co jest.

Link to comment
Share on other sites

Tolu kochana a gdybyś mogła przy okazji wizyty w schronisku zrobić więcej zdjęć tej najmniejszej suni podobnej do Gosi2 i dowiedzieć się chociaż ile ma latek. Zrobiłabym jej ogłoszenia. Strasznie też wpadła mi w oko ta większa sunia na lewo z tymi zwisającymi uszkami. Może da się i jej zrobić trochę zdjęć to też bym ją ogłosiła. 

Chociaż jak się patrzy na nie wszystkie to prawda jest taka ,że szkoda nie dać im wszystkim szansy :(

Oczywiście podjadę i jak sunia jest jeszcze w schronisku, to wszystkiego spróbuję się dowiedzieć.

 Martwi mnie trochę fakt, iż suni nie ma już w tym boksie dla szczeniaków (TZ był wczoraj po czekoladową Gosię); znaczy to że albo jest już po sterylce i jest juz w boksie ogólnym, albo została już komuś wydana.

 Wczoraj była tylko ta sunia ze zwisającymi uszkami.

 

Tak sobie właśnie pomyślałam, że skoro Gosia nr 1 w BDT, a Gosia nr 2 w cudownym DS, to może warto zalożyć wątek kolejnej suni.

 

Wszystko zależy od tego, czy sunia jeszcze jest.

 

Tuliś nie ma ogłoszeń, bo fotek nie było. Uda się jakieś foto zrobić?

Miodkę spróbuję ogłosić z tym co jest.

 

Dziękuję, ja zrobiłam dzisiaj OLX na Lublin.

Jest pani z Zamościa zainteresowana Miodką, miała rudego kocurka,  był kotem wychodzącym. Ale pani mieszka przy b. ruchliwej ulicy.

 Tulis nie ma nowych zdjęć, mam tylko te 3 robione w gabinecie.

Też zrobiłam mu dzisiaj OLX na Lublin.

Tola, Jak Auris pojedzie to mala Toskowa bedzie :),,juz bedzie miala cos z bazarku, i z Auris przyjdzie kasa na Toskowa :)

Podjadę do schronu, tylko nie potrafię jeszcze powiedzieć kiedy, mam mega ciężki tydzień

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście podjadę i jak sunia jest jeszcze w schronisku, to wszystkiego spróbuję się dowiedzieć.

 Martwi mnie trochę fakt, iż suni nie ma już w tym boksie dla szczeniaków (TZ był wczoraj po czekoladową Gosię); znaczy to że albo jest już po sterylce i jest juz w boksie ogólnym, albo została już komuś wydana.

 Wczoraj była tylko ta sunia ze zwisającymi uszkami.

Oj. Mam nadzieję - pocieszam się - ,że jeśli poszła do domu to nie na łańcuch :|

Link to comment
Share on other sites

 

Dziękuję, ja zrobiłam dzisiaj OLX na Lublin.

Jest pani z Zamościa zainteresowana Miodką, miała rudego kocurka,  był kotem wychodzącym. Ale pani mieszka przy b. ruchliwej ulicy.

 Tulis nie ma nowych zdjęć, mam tylko te 3 robione w gabinecie.

Też zrobiłam mu dzisiaj OLX na Lublin.

 

 

Jeszcze nie odeszłam od komputera a już były dwa zapytania o Miodkę.

Odesłałam do Ciebie Tolu.

Myślę, że będzie duże zainteresowanie kicią.

Widziałam tylko jedno zdjęcie Tulusia. Jest gdzieś więcej?

Link to comment
Share on other sites

Oj. Mam nadzieję - pocieszam się - ,że jeśli poszła do domu to nie na łańcuch :|

Zobaczymy, może jest po sterylce...

Jeszcze nie odeszłam od komputera a już były dwa zapytania o Miodkę.

Odesłałam do Ciebie Tolu.

Myślę, że będzie duże zainteresowanie kicią.

Widziałam tylko jedno zdjęcie Tulusia. Jest gdzieś więcej?

Mój tel. tez cały czas dzwoni...

 Aktywowałam ogłoszenia, dzięki :)

 Tulusia wysyłam Ci na pocztę

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie odeszłam od komputera a już były dwa zapytania o Miodkę.

Odesłałam do Ciebie Tolu.

Myślę, że będzie duże zainteresowanie kicią.

Widziałam tylko jedno zdjęcie Tulusia. Jest gdzieś więcej?

Ludzie zwariowali na pukcie Miodki - dzisiaj miałam ponad 50 tel!!!, pierwszy pan dzwonił ok. 6.20 !

Oczywiście nikt nie chce  zobaczyć innych kociaków w potrzebie - albo Miodka albo nie ma rozmowy ;)

Wytypowałam dwa domki, w sobotę zapadnie decyzja, bo na razie Miodka i tak nie może jechać  - zalecenie wetki - musi przybrać na wadze.

Dom ma też Tuliś - dzisiaj już z przyzwyczajenia mówiłam, ze Miodka jest zarezerwowana, a tu niespodzianka - pan zapytał o Tulisia :)

 

Ogromnie terra dziękuję - :) :)

 

Dzisiaj mam zgłoszenie o kolejnych kociakach, jak tylko uda mi się znaleźć dla nich miejsce - dam znać i poproszę o ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie zwariowali na pukcie Miodki - dzisiaj miałam ponad 50 tel!!!, pierwszy pan dzwonił ok. 6.20 !

Oczywiście nikt nie chce  zobaczyć innych kociaków w potrzebie - albo Miodka albo nie ma rozmowy ;)

Wytypowałam dwa domki, w sobotę zapadnie decyzja, bo na razie Miodka i tak nie może jechać  - zalecenie wetki - musi przybrać na wadze.

Dom ma też Tuliś - dzisiaj już z przyzwyczajenia mówiłam, ze Miodka jest zarezerwowana, a tu niespodzianka - pan zapytał o Tulisia :)

 

Ogromnie terra dziękuję - :) :)

 

Dzisiaj mam zgłoszenie o kolejnych kociakach, jak tylko uda mi się znaleźć dla nich miejsce - dam znać i poproszę o ogłoszenia.

Strasznie się cieszę, że kociaczki mają domki. Czasem zadzwoni ten jedyny, jak w przypadku Tulisia, i zwierzaczek ma kochający dom.

Miałam sporo zapytań przez formularze z różnych portali, podawałam dane kontaktowe Toli, było też pytanie o Armaniego.

Co u niego? I co z czarnuszkami z kociej rodzinki, której część wyjechała do Poznania? 

Tolu, czy zdjąć tą małą rudą z ogłoszeń, na ile pewne te wybrane domki? Będzie pa?

 

Bo Miodka to jest śliczności. A rudych koteczek - dziewczynek to ze świecą szukać.

Oby tylko mądry domek ją w stosownym czasie wysterylizował.

 

Gdzieś wcześniej napisałam, że rude kotki to rarytas. Tak jak piszesz, oby domek ją wysterylizował w swoim czasie.

Link to comment
Share on other sites

Strasznie się cieszę, że kociaczki mają domki. Czasem zadzwoni ten jedyny, jak w przypadku Tulisia, i zwierzaczek ma kochający dom.

Miałam sporo zapytań przez formularze z różnych portali, podawałam dane kontaktowe Toli, było też pytanie o Armaniego.

Co u niego? I co z czarnuszkami z kociej rodzinki, której część wyjechała do Poznania? 

Tolu, czy zdjąć tą małą rudą z ogłoszeń, na ile pewne te wybrane domki? Będzie pa?

 

 

Gdzieś wcześniej napisałam, że rude kotki to rarytas. Tak jak piszesz, oby domek ją wysterylizował w swoim czasie.

Czarnuszek wyłapany, chyba zciągnęłaś mnie myślami, bo właśnie dzisiaj o nim rozmawiałam :)

On również pojechał do Poznania - koty zabrała córka karmicielki bezdomniakow.

Na razie zostaw ogłoszenia, dopóki mała nie będzie miała pewnego domku.

Zapytań mam mnóstwo, zobaczymy co dalej.

Wizyta oczywiście będzie, nie wydaję zwierzaków bez PA, chociaż jak widać po Miodce - nie wszystko można przewidzieć.

Link to comment
Share on other sites

Tolu kochana a gdybyś mogła przy okazji wizyty w schronisku zrobić więcej zdjęć tej najmniejszej suni podobnej do Gosi2 i dowiedzieć się chociaż ile ma latek. Zrobiłabym jej ogłoszenia. Strasznie też wpadła mi w oko ta większa sunia na lewo z tymi zwisającymi uszkami. Może da się i jej zrobić trochę zdjęć to też bym ją ogłosiła. 

Chociaż jak się patrzy na nie wszystkie to prawda jest taka ,że szkoda nie dać im wszystkim szansy :(

 

 

Tak sobie właśnie pomyślałam, że skoro Gosia nr 1 w BDT, a Gosia nr 2 w cudownym DS, to może warto zalożyć wątek kolejnej suni.

 

 

Tola, Jak Auris pojedzie to mala Toskowa bedzie :),,juz bedzie miala cos z bazarku, i z Auris przyjdzie kasa na Toskowa :)

 Kochane - do schroniska podjadę dopiero w poniedziałek, ale jutro będę dzwonić  - zapytam o sunieczkę.

Link to comment
Share on other sites

 

...Suri w końcu znalazła dom!!!!!! Aż nie mogę w to uwierzyc!!!! Jedzie aż pod Poznań do Leszna Wielkopolskiego. I szukamy transportu na trasie Zamość- Poznań lub Zamość- Leszno Wielkopolskie. Ktoś z Was pomoże?!?!?!?!?! ...

 
 
12009804_743204059141745_843153204612439

 

...no niestety, Suri jednak nie pojechała do DS. Pani w ubiegły piątek zadzwoniła z informacją, że Suri będzie musiała siedzieć sama w domu po 12 godzin, ponieważ państwo zmienili pracę i miejsce pracy. Chociaż bardzo chcieli ją zabrać, wytłumaczyliśmy im, że w ich przypadku adopcja nie ma na razie sensu. Tak więc szukamy nadal domu dla suczki...

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie właśnie pomyślałam, że skoro Gosia nr 1 w BDT, a Gosia nr 2 w cudownym DS, to może warto zalożyć wątek kolejnej suni.

 

 

Tola, Jak Auris pojedzie to mala Toskowa bedzie :),,juz bedzie miala cos z bazarku, i z Auris przyjdzie kasa na Toskowa :)

 

 

Oj. Mam nadzieję - pocieszam się - ,że jeśli poszła do domu to nie na łańcuch :|

KOchane - obie sunieczki sa w schronisku, dzwoniłam dzisiaj po południu.

 Obie są po sterylce  i obie już w boksach ogólnych.

 Tak jak pisałam - w poniedziałek podjadę i porobię zdjęcia.

 

Ta sunia w typie Tośka ma ok 2 lat, tyle na razie wiem

 

c0dc079597c7c56amed.jpg

Link to comment
Share on other sites

To dobrze, że czarnulki też mają domek.
A Armanii? Co z nim?

Nie wiem co u Armaniego, mam nadzieję, ze wszystko dobrze.
Facet nie ma już innych kotów, zabraliśmy wszystkie no i już nie odbiera telefonów.

W przyszłym tyg. wizyta w Krakowie dla Miodki. Mam nadzieję, ze to będzie już ten dom na zawsze.
Ludzie wciąż dzwonią, wczoraj jakaś dziewczyna rozpłakała mi się w trakcie rozmowy, błaga o Miodkę :(
I co tu robić, Miodka tylko jedna, dookoła tyle kotów, ale nikt nie próbuje nawet spojrzeć na zdjęcia.

A u nas kolejne koty szukające domów, jak możesz terra to proszę o trochę ogłoszeń.

Koteczka Lili (niedawno była LIli, teraz imię nadał DT). Zrobiłam jej OLX na Lublin

Lili ma ok. 3 mies. i została prawdopodobnie porzucona
Obecnie przebywa w domu tymczasowym; ma aktualną książeczkę zdrowia, jest odrobaczona.
Koteczka potrafi korzystać z kuwety, lubi kontakt z człowiekiem - to idealny kot dla ludzi, którzy lubią jak zwierzak chętnie spędza czas na kolanach.

f1d06635122bdea9med.jpg

ea7737c808654d8fmed.jpg

961d2761f88944demed.jpg

e8b11bc3ca1c96a1med.jpg

3821d3c35df6fd47med.jpgu
Link to comment
Share on other sites

Kocurek Kajtek

Kocurek juz po wizycie u weta, ma ok. 3 mies. Został odrobaczony, zaszczepiony, otrzymał swoją książeczkę zdrowia, korzysta z kuwety.

Dt tak pisze o kotku ; Jest grzeczny i bystry, chętnie się bawi, jest wdzięczny za okazywaną troskę i wyraża to mruczeniem.

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/c982cafe93b5744f]c982cafe93b5744fmed.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/291b585aa5b6c12d]291b585aa5b6c12dmed.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/6c976cf528950857]6c976cf528950857med.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...