Jump to content
Dogomania

ratifunkel

Members
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

About ratifunkel

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ...i jednak z domku nici...Czy jego nikt nie widzi?!?!?!?!?!?!?!?
 2. może w końcu się uda.... Życzymy pani szybkiego powrotu do zdrowia a Dżekiemu szybkiego wyjazdu do domku.
 3. patrząc na bezduszność ludzką, można przypuszczać, że takich wyrzuconych psich serduszek jest więcej... :-( .
 4. Postanowili nie rozdzielać suczek. Po tym jak zobaczyli radość piesków na swój widok po jednonocnej rozłące (czarny piesek był odłowiony wcześniej, rudej suczki wtedy nie udało się złapać ze względu na noc, a na drugi dzień pojechali po nią z klatką- łapką) wiedzieli, że nie mogą ich już nigdy rozdzielić. Tym bardziej, że ruda suczka jest mocno przestraszona i płochliwa, a na widok swojej psiej siostry poczuła się pewniej i bezpieczniej. Razem śpią, razem chodzą, po prostu trzymają się razem. Dla nich to jak wygrana szóstka w totolotka! Takich domów życzymy wszystkim bezdomniakom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 5. Pieski z lasu zaczynają nowe wspaniałe życie - zostają na stałe u ludzi, którzy uratowali je od pewnej śmierci na mrozie.
 6. Tak, zdecydowali się ją zostawić, dołączy do ich stadka, będzie ich trzecim psem, obecnie mają dwa psy i kilka kotów - super domek. To bardzo wrażliwi, odpowiedzialni i świadomi ludzie, "szylkrecia piękność" będzie miała świetny domek.
 7. Info od osoby która uratowała pieski: "Cześć przesyłam Wam zdjęcie moich znajdkow dwa szczeniaki kundelki suczki znalezione w lesie wiek ok 4-5 miesięcy przy drodze między Majdanem Wielkim a Hutkowem gmina Krasnobród pieska widzieliśmy już w poniedziałek ale bardzo szybko uciekł do lasu w czwartek wracają z Zamościa znowu zobaczyliśmy siedzącego w lesie Rudego pieska zatrzymaliśmy się zaczęliśmy wołać ale znowu szybko uciekł ale za to pojawił się drugi który też nie był ufny ale mieliśmy psie żarcie i udało się szybko go zwabić. Rudy poszukuję domu i odpowiedzialnego właściciela póki co zapewniamy mu dom tymczasowy dzięki za pomoc pozdrawiam"
 8. Dwa porzucone psie serduszka miały wielkie szczęście, wyrzucone przez kogoś w lesie zostały zauważone i zabezpieczone przez dobrych ludzi.
 9. Możesz wrzucić linki na dogo do ogłoszeń?!?! Puścimy chłopaka w świat! Dziwię się, że Dżeki z takimi pięknymi czarnymi oczkami jeszcze nikomu nie skradł serducha...
 10. Co to taka cisza u psiego przystojniaka?
 11. Witaj Elik,

  Cieszymy się, że u Brysia wszystko ok, Jak to dobrze, że kolejne psie serduszko znalazło miłosć i nowy kochający dom. Polecamy się na przyszłosć z transportem. Miło było poznać osobiscie kolejnego psiego ratownika. 

  Diana i Wojtek

  Pozdrawiamy!

  P.S.

  Nasz  nick na dogomanii to "ratifunkel" a nie aldrumka

 12. Chudziutka to mało powiedziane - bardzo chuda, skóra i kosci, Jadła chyba to co sama sobie znalazła, teraz już tego problemu nie ma - miska pełna i niech nabiera kształtów. O i ważna sprawa, na drugi dzień po znalezieniu przy pierwszej wizycie u weta lżejsza jest o około 30 kleszczy.
×