Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

[quote name='Nina25']Szkoda psiaka :( a tyle razy pisałam,ze dam jakiemuś dt i cisza,a psiaki trafiają do schronisk :([/QUOTE]

gdyby nie odległość - już bym Ci choć jednego "podesłała"

u nas wczoraj mlodzież poszła na sanki - poza miejscowością jest taki teren - w śniegu znalazły małego, kudłatego psiaka - ślepy staruszek pewnie do rana by zamarzł..... to już drugi ślepek ( pierwszy to duży onek), który u naszej wet czeka na..... nie wiem..... gmina może zawieźć do schroniska, ale ślepy pies w schronisku słysząc tyle szczekających psów musi być przerażony bardzo..... żal biedaków..... a u mnie przepełnienie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Tolu, przekaż od nas pozdrowienia...Szybkiego powrotu do zdrowia.[/QUOTE]

Havanka popłakała się ze wzruszenia, pozdrawia i dziękuje za pamięć, życzliwość i kciuki, żałuje, że nie ma laptopa.

"Nawet tu w szpitalu jestem myślami z psiakami i ludźmi, których poznałam" - tak napisała i przekazuję to Wam wraz z podziękowaniami od Niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Zyczę zdrowia Havance. Mam nadzieję,że szybko do nas wróci.
Trzymam też kciuki za przyjazd suni do Joli.Mam nadzieję,że będą zdjęcia.[/QUOTE]

Wciąz trzymamy kciuki za zdrowie Havanki.

Funia juz u zadry; dzisiaj była kąpiel, obcinanie pazurków i takie tam inne sprawy.
Sunieczka jest zafascynowana spacerami, sniegiem.
Po ok 4 latach w schronie w jednym boksie wydaje jej sie na pewno, ze to juz psie niebo...
Jutro ok 7 Funia wyrusza do Joli, której jeszcze raz dziekuję za taką decyzję:loveu:
Trzymajcie kcsiuki za podróz dziewczynki.
Mam zdjęcia, ale robione telefone, a nie mam przewodu, poprosze handzię, może wstawi...

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

Życzę zdrowia Havance.

Cioteczki zamojskie, proszę pomóżcie mi w rozsyłaniu info o moim kocie :(

[CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Uwaga! Zaginął kot![/B][/SIZE][/COLOR]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/1647/cd361c074c695609med.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Dn. 25 stycznia 2013r w Tomaszowie Lubelskim zaginął 2letni biało-rudy kocur o bursztynowych oczach. Jego znakami rozpoznawczymi jest rudy pręgowany ogon, Biała strzałka na pysku i rude, rudy grzbiet (prawy bok jest prawie cały biały, zaś lewy obsypany rudymi znaczeniami) oraz spokojny, trochę koślawy chód (ma uszkodzoną miednicę). Kot jest masywnej, dobrze zbudowanej postury, należy do dużych kotów. Wobec ludzi bywa nieufny, zaś do kotów tej samej płci – agresywny. Każdy, kto zobaczy podobnego kota, proszony jest o bezzwłoczny kontakt. Kot jest w trakcie leczenia powypadkowego.
[B]Kontakt[/B]: 782 221 876

[IMG]http://images40.fotosik.pl/1647/bdb6aac176630671med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Funia już w domu.Podróż minęła spokojnie.To wyjątkowo spokojna sunia,na razie zwiedza mieszkanie,jest bardzo zainteresowana balkonem (ciągle tam zagląda przez szybę) i telewizorem.Zjadła trochę wołowiny z marchewką.Wieczorkim pójdziemy na spacerek nie chcę z nią teraz wychodzić bo wrażeń ma aż nadto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']Funia już w domu.Podróż minęła spokojnie.To wyjątkowo spokojna sunia,na razie zwiedza mieszkanie,jest bardzo zainteresowana balkonem (ciągle tam zagląda przez szybę) i telewizorem.Zjadła trochę wołowiny z marchewką.Wieczorkim pójdziemy na spacerek nie chcę z nią teraz wychodzić bo wrażeń ma aż nadto.[/QUOTE]
Wspaniale ,ze jest juz z Tobą !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Wciąz trzymamy kciuki za zdrowie Havanki.

Funia juz u zadry; dzisiaj była kąpiel, obcinanie pazurków i takie tam inne sprawy.
Sunieczka jest zafascynowana spacerami, sniegiem.
Po ok 4 latach w schronie w jednym boksie wydaje jej sie na pewno, ze to juz psie niebo...
Jutro ok 7 Funia wyrusza do Joli, której jeszcze raz dziekuję za taką decyzję:loveu:
Trzymajcie kcsiuki za podróz dziewczynki.
Mam zdjęcia, ale robione telefone, a nie mam przewodu, poprosze handzię, może wstawi...[/QUOTE]
Tolu, wstawię ale jutro, bo dzisiaj nie udało mi się, przepraszam...Mam teraz nowy tel, zdjęcia umie wstawiać tylko moja córka, a ona dzisiaj ma bal gimnazjalny, więc cały dzień był troszkę stresowy...Ale jutro już na spokojnie, wstawię, obiecuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Coś mi się wydaje, że Havanka czuwa ze szpitala, bo dzisiaj ludzie do mnie się rozdzwonili znowu, ale domu dla jednego jeszcze nie mam. Próbuję robić jeszcze dla niego ogłoszenia...[/QUOTE]

[B]Havanka[/B] zczuwa na pewno; pytała o te szczeniaki, bardzo sie ucieszy, ze został tylko jeden.
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i wsparcie, to dla Niej bardzo ważne!

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Cioteczki zamojskie, proszę pomóżcie mi w rozsyłaniu info o moim kocie :(

[CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Uwaga! Zaginął kot![/B][/SIZE][/COLOR]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/1647/cd361c074c695609med.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Dn. 25 stycznia 2013r w Tomaszowie Lubelskim zaginął 2letni biało-rudy kocur o bursztynowych oczach. Jego znakami rozpoznawczymi jest rudy pręgowany ogon, Biała strzałka na pysku i rude, rudy grzbiet (prawy bok jest prawie cały biały, zaś lewy obsypany rudymi znaczeniami) oraz spokojny, trochę koślawy chód (ma uszkodzoną miednicę). Kot jest masywnej, dobrze zbudowanej postury, należy do dużych kotów. Wobec ludzi bywa nieufny, zaś do kotów tej samej płci – agresywny. Każdy, kto zobaczy podobnego kota, proszony jest o bezzwłoczny kontakt. Kot jest w trakcie leczenia powypadkowego.
[B]Kontakt[/B]: 782 221 876

[IMG]http://images40.fotosik.pl/1647/bdb6aac176630671med.jpg[/IMG][/QUOTE]
Kot odnaleziony ! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...