Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

[quote name='Sabina02']Szukamy kogos do wizyty przedadopcyjnej w Zamosciu. Jesli ktokolwiek moze nam pomoc, to prosimy o danie nam znac na tym watku: :modla:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/216448-*Pabianice-ten-koszmar-trwa-5-lat....czas-to-przerwać....-PILNIE-DT-DS-!!/page10[/URL][/QUOTE]

Dostałam PW z prosbą o wizytę od [B]piechcia15[/B] - ale 20 km od Zamościa- czy chodzi o tego samego psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Koleżanka wraz ze znajomymi z Tomaszowa Lubelskiego ma trochę (i dalej zbiera) rzeczy, które myślę, mogłyby się posłużyć psiakom - koce, ręczniki, pościel.
Czy byłyby one przydatne w schronisku w Zamościu?
Jeśli tak, to proszę (może być na pw) kontakt, to jej przekażę :)[/QUOTE]

skontaktowano się już w tej sprawie ze mną, jesteśmy umówione na telefon na jutrzejszy wieczór, w celu ustalenia szczegółów;) bardzo dziękujemy za każdą chęc pomocy:loveu:
Małgosiu przekaż znajomej, ze nie mogłam rozmawiać, bo byłam na szkoleniu z psiakiem, dlatego tak szybciorem rozmawiałam:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj do swojego nowego domu w Lublinie pojechała młodsza siostra Łatki - [B]Gajka[/B] :)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/217358-GAJA-psie-dziecko-uratowane-od-głodu-i-choroby-czeka-na-domek[/URL]-)
[IMG]http://img834.imageshack.us/img834/3390/gajka.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Byłysmy dzisiaj z zadrą w schronisku; pojechałysmy po Talię - malą suczkę w typie jamnika, która została znaleziona w czerwcu pod szkołą, w której pracuję - chciałysmy umówic ją na sterylkę i potem zabrac do Murki.
Okazało sie, ze suczki nie ma juz w boksie.
Zrobiłyśmy trochę zdjęć, poprosiłyśmy o zabranie z boksu ogólnego owczarka w bardzo złym stanie.
Poprosiłyśmy tez o odłączenie malutkiej suczki z 1 boksu od strony pól - sunia jest nowa w boksie - wychudzona, zdominowana, a nadchodzi zima - cięzko byłoby jej w boksie z duzymi sukami.
Jak tylko będzie miejsce - pojedzie do hoteliu.
Zdjęcia wstawię trochę pózniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']Talia miała wczoraj sterylizacje, czuje sie dobrze, jest w schronisku. Przeprowadziłam wizyte przedadopcyjną dla niej, po wygojeniu sie i wyciągnięciu szwów zamieszka w bloku w Zamościu - żeby nie było, że znowu wrzucam info o tych które nie mają prawa tu się znalezc - Talia zostanie WYADOPTOWANA.[/QUOTE]
Brawo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, ze Talia będzie miała dom i ze zostanie wyadoptowana.
Cały czas od czerwca myslałam o zabraniu suczki ze schronu, bo cięzko byłoby jej w zimie w boksie.
Ale najpier była Łatka, potem Gajka - obie w większej potrzebie...
BiankaO tez na pewno miała większe biedy do pomocy.
To ja przypomnę Talię:)
[IMG]http://img718.imageshack.us/img718/5941/97377979.jpg[/IMG]

A suczka, która dzisiaj została odzielona od duzych suk dostała imię [B]Yoko[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Bardzo się cieszę, ze Talia będzie miała dom - cały czas od czerwca myslałam o zabraniu suczki ze schronu, bo cięzko byłoby jej w zimie w boksie.
Ale najpier była Łatka, potem Gajka - obie w większej potrzebie...[/QUOTE]
Niestety przy takiej ilości psów musimy wybierac, każdy ma prawo do pomagania tym, ktorym chce, a że jest ich tyle, to każdy znajdzie coś dla siebie;-)


W piątek jedzie ze mną pociągiem na drugi koniec Polski (do Wrocławia) do swojego ds młody psiak w typie rasy (bo tylko takim pomagam), nazwany przez nas Świat;-)

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/385070_272803626090018_167056143331434_688500_233962027_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/385070_272803629423351_167056143331434_688501_1169577619_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Widzę, ze wciąż trudno Ci wyzbyc się ironii; a jakby tak spróbowac pisac tutaj o psach bez niej?[/QUOTE]

Jak tylko zadra się jej pozbędzie, to na pewno piranha też :) Jak oceniasz, to oceniaj obiektywnie. Do DT niedawno pojechał też bardzo skundlony piesek z pierwszego boksu psów, a do Skrzydlatego Psa trafił doberman Argo - jest w hotelu i szuka DS.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ooo a w typie jakiej on rasy???? :evil_lol: ależ się cieszę, że Światu jedzie do DS!!!!![/QUOTE]
w typie rasy kundelkowej, a co nie widać?:-)
no kawał drogi przed nami, ale że psiak siedzi juz kilka ładnych lat w schronisku i sam ma juz sporo lat na karku, to warto się wytarmosić tyle kilometrów.
[quote name='Tola']Widzę, ze wciąż trudno Ci wyzbyc się ironii; a jakby tak spróbowac pisac o psach bez niej?[/QUOTE]
Staram się, ale ma prawdziwa beszczelna natura wyzbyta całkowicie z empati ciągle dochodzi do głosu, ale będe walczyć, obiecuje;-)


a tak a propo psów, to ma ktos może pozyczyć transporter? konkretnie to na weekend, na wypad pociągowy dla wyżej wspominanego Świata - psiak mniej wiecej 5kg, nie wiem jak zniesie 12 godzin w pociągu, ale myśle, ze bardziej komfortowo by mu było jednak w transporterze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Jak tylko zadra się jej pozbędzie, to na pewno piranha też :) Jak oceniasz, to oceniaj obiektywnie. Do DT niedawno pojechał też bardzo skundlony piesek z pierwszego boksu psów, a do Skrzydlatego Psa trafił doberman Argo - jest w hotelu i szuka DS.[/QUOTE]

No jak ty weszłas tutaj na wątek to na pewno trudno będzie o spokój.
To mamy zagwarantowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']No jak ty weszłas tutaj na wątek to na pewno trudno będzie o spokój.
To mamy zagwarantowane.[/QUOTE]

Ależ ja jestem ciągle na wątku, tylko się nie odzywam :) Uzupełniłam jedynie wieści na temat psów ze schroniska w Zamościu - piranha napisała o dwóch, ja o dwóch kolejnych :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...