Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 15.06.2023 o 20:06, Tyśka) napisał:

Mogę zrobić im również na Kraków jak Franiowi i Heli (Eliotowi i Herze).

Eliot też bez domu i żadnego zainteresowania 😔 Stella i Karmelek to rodzeństwo Hery i Eliota

Link to comment
Share on other sites

A jutro do nowego domu w Kluczborku jedzie Aurora, rodzina przyjeżdża po nią osobiście💕🌺 Dziękuję AM za kontakt z wizytatorem, a p. Lucynie za wizytę💕🌺Aurora na razie zamieszka w kamienicy z rodzicami p. Natalii i ich suczką,  a za  4 miesiące przeprowadza się z rodziną do swojego domu. 

received_1613674992462717.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pilnie potrzebny Dt dla bezdomnej, bardzo wyniszczonej   koteczki - ma 10 lat, jest w bardzo złym stanie, wychudzona, guzki na listwie mlecznej; jest atakowana przez młodsze koty w stadzie. Dzisiaj była w lecznicy - badania nie są złe, można ją z tego wyciągnąć, tylko potrzebny ciepły kąt i opieka. Koteczka dostała leki, na razie jest w budynku gospodarczym u pani, która na wsi dokarmia te bezdomniaki.

IMG-20230617-WA0008.jpg

IMG-20230617-WA0006.jpg

IMG-20230617-WA0005.jpg

IMG-20230617-WA0004.jpg

IMG-20230617-WA0001.jpg

IMG-20230617-WA0002.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.06.2023 o 14:04, Tola napisał:

Tutaj jeszcze na wsi 

received_1375003200120552.jpeg

received_1917348778623643.jpeg

Koteczka jest naprawdę śliczna, ma niesamowite oczy.

Jutro ją poudostepniam rano na grupach fb. My niestety jesteśmy zakoceni "po kokardkę", a jeszcze córka się rozchorowała, więc nawet nic nie wyszło z robienia dziś zdjęć kociakom, jak planowałam.

Link to comment
Share on other sites

już po wizycie.

Stella ma dom z towarzystwem ukochanego królisia. Państwo mieszkają skromnie ,ale mają wielgachne serce dla zwierząt, szczególnie pani.  Króliś to jej synek.

Adopcja przemyślana, sunia będzie miała oprócz morza miłości  dużo spacerów. Ponieważ pani jest na tymczasowej rencie, Stella prawie nigdy nie będzie sama w domu.

Oczywiści nagadałam się o bezpieczeństwie i poleciłam przeczytanie strony nosem.pl.

Chętni są  gotowi pokryć połowę kosztów transportu, jeżeli przyszły DS Hery będzie jechał po swoją sunię i zgodzi się przewieźć Stellę.

 

Tysiu, nie pamiętam który pies potrzebował Neoplasmoxan, ale na pewno taki był. Może napisz informację w podpisie.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.06.2023 o 14:30, Poker napisał:

już po wizycie.

Stella ma dom z towarzystwem ukochanego królisia. Państwo mieszkają skromnie ,ale mają wielgachne serce dla zwierząt, szczególnie pani.  Króliś to jej synek.

Adopcja przemyślana, sunia będzie miała oprócz morza miłości  dużo spacerów. Ponieważ pani jest na tymczasowej rencie, Stella prawie nigdy nie będzie sama w domu.

Oczywiści nagadałam się o bezpieczeństwie i poleciłam przeczytanie strony nosem.pl.

Chętni są  gotowi pokryć połowę kosztów transportu, jeżeli przyszły DS Hery będzie jechał po swoją sunię i zgodzi się przewieźć Stellę.

 

Tysiu, nie pamiętam który pies potrzebował Neoplasmoxan, ale na pewno taki był. Może napisz informację w podpisie.

Bardzo dziękuję. kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0136.gif

Pani była tak wzruszona jak zadzwoniłam z decyzją, ze prawie płakała, dziękowała parę razy.

Myślę, że Stella będzie szczęśliwa,  przed nimi wszystkimi sporo wspólnych lat. Stella w DT  bardzo lubi koty, więc może i z króliczką zaprzyjaźni się 

IMG_20230618_152222.jpg

IMG_20230618_152216.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...