Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 17.01.2023 o 13:41, rozi napisał:

Dajcie spokój, bo znów będzie tak, że strach się odezwać.

Popieram.

Jesteśmy różne, ale wirtualnie znamy się od lat i to co nas niewątpliwie łączy, to wrażliwość na psią niedolę. Każda z nas, pomaga w miarę swoich możliwości i tego, co jej w duszy gra. I przez szacunek dla tych wspólnych lat i tych uratowanych wspólnie psów, bądźmy względem siebie szczere, chociaż czasami warto trochę pomilczeć. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 13:49, konfirm31 napisał:

Popieram.

Jesteśmy różne, ale wirtualnie znamy się od lat i to co nas niewątpliwie łączy, to wrażliwość na psią niedolę. Każda z nas, pomaga w miarę swoich możliwości i tego, co jej w duszy gra. I przez szacunek dla tych wspólnych lat i tych uratowanych wspólnie psów, bądźmy względem siebie szczere, chociaż czasami warto trochę pomilczeć. 

I niech ta wypowiedź będzie podsumowaniem tego, co tutaj się wydarzyło. Każdy pomaga jak może, ile może, komu może, ale za każdym razem ratowane  jest życie psa i to jest najważniejsze. Szanujmy i wspierajmy się tutaj, a na pewno zyskają zwierzaki. 

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2023 o 22:39, Jaaga napisał:

Tolu, czy to jest ten pies, który tak wiele lat siedzi w schronisku i zamiast niego przez pomyłkę przyjechal do nas Solar? Wyglada strasznie 😥 To zdjęcie rozrywa serce.

Są dwa psy czarne z białym krawatem- większy i i to ten jest chyba na powyższym zdjęciu....

IMG-20230117-WA0050.jpg

IMG-20230117-WA0049.jpg

IMG-20230117-WA0047.jpg

IMG-20230117-WA0046.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 14:16, Jaaga napisał:

To ten biedak, co tyle lat czeka 😞 Tamten ma głowę w innym typie i dluzsza sierść, jest masywny. 

Tak,  jest podobny do Solara. Jest nieufny, chociaż bardzo często podchodzi pod siatkę, jak jestem. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 14:03, Tola napisał:

Sunia jest młodziutka, bardzo przyjazna. Jest mniejsza, niż poprzednio napisałam, drobniejsza,na pewno mniejsza od czarnej, która zabiera Jo37. 

IMG-20230117-WA0037.jpg

IMG-20230117-WA0036.jpg

IMG-20230117-WA0033.jpg

IMG-20230117-WA0031.jpg

Tolu, bardzo Ci dziękuję za wszystkie informacje. Ja bym chciała w takim razie zabrać ta sunie biszkoptowa i kudlatego jaśniejszego.. Piesek pojechalby do Anecik do hotelu. Czy byłaby możliwość zaszczepis psiaki na wirusowki? Bo to niezbędne dla hotelu. Dziękuję! Czy formalności ws dokumentów/ umowy to przez Ciebie załatwiamy?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2023 o 22:11, Aska7 napisał:

Już myślę jak to towarzystwo upakować 😜

Asiu, a czy dałabys radę zabrać również moje psiaki? Tzn sunieczke biszkoptowa wychudzona i kudlatego pieska jaśniejszego? Sunia jechałaby do mnie do Krk, a piesek do Anecik. Nie wiem czy to po drodze dla Ciebie, ew ja bym gdzieś po sunie wyjechała w razie czego żebyś nie wjeżdżała do Krk.. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 18:09, AniaB napisał:

Asiu, a czy dałabys radę zabrać również moje psiaki? Tzn sunieczke biszkoptowa wychudzona i kudlatego pieska jaśniejszego? Sunia jechałaby do mnie do Krk, a piesek do Anecik. Nie wiem czy to po drodze dla Ciebie, ew ja bym gdzieś po sunie wyjechała w razie czego żebyś nie wjeżdżała do Krk.. 

Pewnie dam. Muszę porachować to towarzystwo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 20:55, Ewa Marta napisał:

Ale tu się pięknie dzieje 😀

Przepięknie się dzieje, tyle żyć uratowanych🙂 Jutro postaram się zarezerwować psy dla AniaB, dam znać. Mam nadzieję, że nie będzie tak padać, jak dzisiaj. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 21:43, Tola napisał:

Dzisiaj p. Jola z Krakowa przywiozła nam podarunki od elik dla naszych kotów w Dt, pięknie dziękuję😘😘😘 Paczki odbierał TZ, jeszcze ich nie widziałam, też napiszę więcej i zrobię zdjęcie. 

Byłam przygotowana, że Pani Jola zabierze je z działki, gdy jeszcze kursowała Kraków-Zamość. Były tam przygotowane i czekały na odbiór, ale z czasem poupychałam jedne tu, drugie tam i jak w sobotę byliśmy z karmą dla kotków, to nie mogłam sobie przypomnieć, co gdzie schowałam, tym bardziej, że opuszczając działką na zimę musieliśmy pochować różne sprzęty, poupychać część na tarasie, część pod wiatą i już te rzeczy przygotowane do zabrania przez Panią Jolę nie były tak widoczne.
Nie wpadła mi w oko klatka łapka

IMG-20220725-WA0008.jpg.c5d7de053878ca051eb96139fd373b04.jpg

i klatka pooperacyjna dla kotków, czy małych piesków. Zresztą ona może być wykorzystywana do różnych celów. Ja na przykład wynosiłam tą klatkę z małymi kotkami na słoneczko, żeby się wygrzewały. Połowę wstawiałam do cienia, żeby miały się gdzie schować, gdyby było im za gorąco.

IMG-20220725-WA0006.jpg.5864ed5044b9a1b2d59d56b064267e8e.jpg

Pni Jola powiedziała, że jeszcze będzie jeździć więc jak będziemy w następną sobotę na działce, to przygotuje i będą czekały na sygnał od Pani Joli.

Zdjęcia zrobione latem 2022, gdy pytałam czy się przydadzą

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...