Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Biała sunia dzisiaj rano pojechała.

Rozmawiałam z wieso, tez jest za zabraniem kudłaczka i chyba on pojedzie.

 Tym bardziej zapraszam do 2 smutnych sunieczek z mojego banerka, zaglądajcie, może wspólnie uda nam się przed zimą zabrać i sunie...

 

Ta niewiadoma, czy to dobry dom mnie dobija, ale nic na to nie poradzimy. 

 

Wspaniale, że kolejny psiak opuści schronisko!!!

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/94d1f04410635d8b]94d1f04410635d8bmed.jpg[/URL]

 

[url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/088ebb31853904ea]088ebb31853904eamed.jpg[/URL]

 

 

 Jest jeszcze ta sunia, błąkała się po podzamojskiej wsi, teraz dokarmia ja jakiś facet. Dzisiaj dotarłam do niego - ma swoich 5 przygarniętych psów, dobre serce, ale nie jest w stanie zabrać kolejnej biedy.

Wsród tych jego 5 psów jest suczka bez 2 łapek, teraz po raz kolejny w ciąży :(

Jutro mam do niego dzwonić, obiecałam, ze pomogę mu ze sterylką.

 Może zabrać tą ruda suczkę, wazy ok 15 kg, jest bardzo przyjazna, a na pewno lada chwila i ona będzie ciężarna :(

Może szybko znajdzie dom i wtedy zabralibyśmy kolejna ze schronu?

Link to comment
Share on other sites

Kolejny kudłaczek do zabrania. Tym bardziej, ze bezdomna, ale z dużą szansą na dom, jeśli się o nią odpowiednio zadba. Jestem jak najbardziej za !

 

 

Skoro ta jest na ulicy jestem za tym, by ją zabrać, Ja niestety mogę wspomóc  tylko skromnym bazarkiem

 

 

Zapraszam na wątek Silvera.Pieska o srebrnej sierści.

http://www.dogomania.com/forum/topic/152201-silverkud%C5%82ateksmutnyzrezygnowany-czeka-na-pomoc/

 

Też bym się skłoniła do pomocy suni bezdomnej,przecież ona koczuje na ulicy,tak jak napisała Tola.

 

 

Czyli ją znalazłaś Tolu :) Moje zdanie znasz. Ona nie ma zupełnie nic. Weżmy ją.

 

 

Tak, wezmy ja a dwulapce dolozymy do sterylki.....

Kocham Was :) :)

Link to comment
Share on other sites

Czyżby decyzja zapadła? Zbieramy tą bidę z ulicy?

Zabieramy :)

Już dzwoniłam do Murki, prawdopodobnie w sobotę sunia pojedzie.

Trzymajcie tez proszę kciuki za Merlocika - dzisiaj zgłosił się dom zainteresowany psiakiem,rodzina ma przyjechać w niedzielę - chcą poznać malucha.

Może i jemu los będzie sprzyjał?

fd1818dc254dd794med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy wszystkie lapki zacisniete za Merlocika, wyjatkowo urodziwy jest...
A dla suni trzeba znalesc imie :)

 

 

Może jakaś dobra dusza zrobiłaby bazarek imienny? Ja jeszcze nigdy nie robiłam i jutro idę do pracy na 12 godzin, gdzie w ciągu dnia w zasadzie nie mam dostępu do kompa.

 

Na Tośka w schronie mówili Tosiek i ti imię wygrało :D  Ale na tą bidę to chyba nikt nijak nie mówi.

Link to comment
Share on other sites

Może jakaś dobra dusza zrobiłaby bazarek imienny? Ja jeszcze nigdy nie robiłam i jutro idę do pracy na 12 godzin, gdzie w ciągu dnia w zasadzie nie mam dostępu do kompa.

 

Na Tośka w schronie mówili Tosiek i ti imię wygrało :D  Ale na tą bidę to chyba nikt nijak nie mówi.

 

Może warto zrobić bazarek imieninowy? ;)

 

 

A ktora to dobra duszyczka robila Toskowy bazarek, moze by zrobila dla Zlotowlosej tez ? Ja odpadam, znowu nie wiem......

Bazarek dla Tośka  robiła chyba b- b...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...