Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

[SIZE=3][COLOR=#000000][I][B]Psy
które wyszły na wieczny spacer
cierpliwi towarzysze dziecinnych zabaw
dyskretni świadkowie pierwszych pocałunków
piastunki naszych dzieci
psy
o tyle od nas mniej skomplikowane
że rozumiały co to wierność
która jest dla nas abstrakcyjnym rzeczownikiem
odmienianym przez losowe przypadki
psy
zazdrosne ale nie zawistne
które umiały patrzeć prosto w oczy
naszej samotności
urodzeni komicy z pantoflem w pysku
psy
które nie przyjdą już na zawołanie[/B][/I][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dostałam odpowiedź na ogłoszenie Aidy:
witam, od jakiegoś czasu myślę o adopcji psa.Mojego ukochanego jamnisia straciłam 26 września 2009 roku,mówiłam wtedy ,że już nigdy więcej...Chciałabym mieć jeszcze psa,ale muszę mieć pewność ,że nie będzie zagrożeniem dla małych dzieci.Mam 2,5 letnią wnuczkę,która czesto u mnie przebywa!Dlatego chciałabym wiedzieć więcej nt.charakteru i usposobienia Aidy.Najw.pytanie,czy nadaje się do domu,w którym często są dzieci!!???No i musi mieć zamiłowanie motoryzacyjne-dużo podróżujemy autem!Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Justyna R.

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze kręcę nosem...Ale .....pani miała jamnika więc czy zdaje sobie sprawę jakie wymagania ma pies rasy owczarek niemiecki? Na pewno inne niż jamniś. Czy dzieci nie będą suni zbyt absorbowały?Nie mam nic przeciwko dzieciom ale mnogośc dzieci przewijających się przez dom,to może stwarzać problemy.Różne są sunie.Jedne kochają naturalnie dzieci inne niekoniecznie.Jazda samochodem,to tez może być problem jeśli jak pisze pani jest to w dużej ilości.Choroba lokomocyjna,częsta sprawa.Takie wątpliwości na pierwszy plan się wysuwają.Ale ja nie znam suni,także nie do mnie na szczescie ocena.Nie zazdroszcze Wam analizy i decyzji.Domek może być super ale wiadomo wszystko musi zagrać.Trzymam kciuki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pani ma jedną wnuczkę, która często bywa u niej. Odpisałam pani, że spróbujemy przetestować Aidę na dzieci i jazdę samochodem. Pani bedzie czekać na te informacje. Zapisała sobie nr tel. do Toli. Jeżeli nawet z tym domkiem nie wyjdzie, to takie informacje się przydadzą na przyszłość.

Link to comment
Share on other sites

Napisze lepszy tekst ...
Dostaje smsa ...a tam pytanie /witam czy jest jeszcze ta suczka i czy jest mozliwosc dowiezienie jej do Lublina ?
Zwykle nie odpowiadam na smsy ,ale napisałam .Prosze zadzwonic bo to nie rozmowa na smsy musimy wiele rzeczy ustalic .
[B]A ten ktoś [/B]....Nie moge bo mam mikrofon zepsuty w tel.
[B]Na to ja[/B] ....Poczekam ,proszę skombinowac aparat i zadzwonic .
[B]Na to ten ktos[/B] ....To ja dziekuje w takim razie ,rezygnuje .
Qrwa nie moge bo mnie trafia jak z takim matołami człowiek ma do czynienia....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Jest jeszcze jedna odpowiedź:
witam. ta suczka jest za darmo? jak z jej zachowaniem? spokojna czy grozna? pozdrawiam.

Może jeszcze ktoś zadzwoni?[/QUOTE]

W sprawie Aidy miałam sporo zapytań typu czy za darmo i czy szczeka:roll:
Uwielbiam takie zapytania. Trzeba jednak mieć cierpliwość.

Aida jest łagodna dp ludzi; w schronie byłyśmy z zadry córą i było ok.
Ale to trochę za mało, zeby stwierdzic, czy pies lubi dzieci.
[quote name='funia']Czytałyście na czarnych kwiatkach ,ze wet siostra znowu dziala i podobno ma już jakies psy ....:shake:[/QUOTE]
A miała mieć zakaz po sprawie w sądzie:shake:
Parę lat temu (moje poczatki na dogo) o mało nie wyadoptowałam jej suczki. Dobrze, ze starsze stazem kolezanki czuwały i skojarzyły to rzadkie imię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']Szukamy domu dla białego dorosłego kocura.Wieczorem wrzucę zdjęcia.[/QUOTE]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/51201785.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4884/51201785.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Sunia husky , która biegała wokół baraków ( przy Peowiaków ) została dziś umieszczona w schronisku.
Po Plantach biega jeszcze inny husky ( samiec ). Jest bardzo zaniedbany i brudny- niestety , nie da się zwabić ( boi się ludzi ).

Dziś widziałam syna byłych właścicieli Bethowena z szczeniakiem husky na rękach.Obawiam się, że gdy szczeniak podrośnie, przywiążą go łańcuchem do jakiejś rozlatującej się budy i psina skończy tak jak poprzednia " maskotka ".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żunia']Sunia husky , która biegała wokół baraków ( przy Peowiaków ) została dziś umieszczona w schronisku.
Po Plantach biega jeszcze inny husky ( samiec ). Jest bardzo zaniedbany i brudny- niestety , nie da się zwabić ( boi się ludzi ).

Dziś widziałam syna byłych właścicieli Bethowena z szczeniakiem husky na rękach.Obawiam się, że gdy szczeniak podrośnie, przywiążą go łańcuchem do jakiejś rozlatującej się budy i psina skończy tak jak poprzednia " maskotka ".[/QUOTE]
Czyli mają kolejnego psa ????
Nie ,no za chwile dostane szału !!!!!!!!!!!!!!!!
Mozesz to sprawdzic ??dyskretnie ....Aby była pewnośc ,ze to ich pies///

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/268/51201785.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4884/51201785.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE]
Gdzie przebywa ? Jest wykastrowany ?

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam trochę ogłoszeń malutkiej Śnieżynce. Kontakt jest na Handzię.
Gumtree
Cwirek
Alegatka
Cafeanimal
Wszystkotujest
Najpewniej
Kokosy
Adin
Morusek
Handzia, jeżeli do soboty nikt nie zadzwoni, prześlij mi proszę to zdjęcia Śnieżynki siedzącej na schodach - w oryginale. Dam ją do Gazety Wyborczej.
[B]
Czy Nico, znalazł już domek?[/B]

Edited by Havanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Zrobiłam trochę ogłoszeń malutkiej Śnieżynce. Kontakt jest na Handzię.
Gumtree
Cwirek
Alegatka
Cafeanimal
Wszystkotujest
Najpewniej
Kokosy
Adin
Morusek
Handzia, jeżeli do soboty nikt nie zadzwoni, prześlij mi proszę to zdjęcia Śnieżynki siedzącej na schodach - w oryginale. Dam ją do Gazety Wyborczej.
[B]
Czy Nico, znalazł już domek?[/B][/QUOTE]
O kurcze:) Właśnie miałam się chwalić, że dzwonił do mnie fajny pan z Warszawy :) ogłoszenia robiła też diana79, bo ją prosiłam. Najprawdopodobniej Śnieżynka (pięknie:)) pojedzie w weekend do domu. Ale jeszcze się nie cieszę, bo za dużo tego szczęścia ostatnio...chociaż dzisiejsze interwencje w naszych okolicach zrównoważyły to szczęście...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...