Jump to content
Dogomania

Z troskliwego BDT Poker udałem się do mojego wspaniałego DS. Miałem jechać do hotelu, ale Poker dała mi BDT. DZIĘKUJĘ POKER :) Tofik - roczny psiak, 7 kilo wagi zamknięty w betonowym boksie jednego z najgorszych schronów umiera z zimna i strachu.


elik

Recommended Posts

Jeżeli elik się zgodzi, to mamy propozycję.

Tofik tak nam przypadł do gustu, że postanowiliśmy dać mu DT za pokryciem kosztów kastracji.

On jest wyjątkowo kochany, dawno nie mieliśmy w DT tak mądrego, bardzo łatwo uczącego się tymczaska.

Tycia go zaakceptowała, Sunia też i on je. Kotka się go bała, dziś jest ostrożna, ale już nie widać lęku.

Szkoda nam go , żeby co chwilę zmieniał miejsce pobytu. On łatwo się przywiązuje, chodzi za mną jak cień. Naprawdę to wielki słodziak.

Dałam mu pluszaka i pięknie się bawi. Przypomina mi tym Dolarka [*]

Dziś nie było koo, zjadł ładnie ryż z marchewką. Rozmrażam indyka i mu ugotuję.

Co WY na to ?

Przez 4 lata nietymczasowania odzwyczaiłam się od bycia DT, siły nie te i cierpliwość nie ta. Ale Tofiś chwilowo przywrócił nam chęć bycia DT.

Mam nadzieję, że w miarę szybko znajdzie DS.

 

  • Like 12
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2023 o 13:17, Poker napisał:

Jeżeli elik się zgodzi, to mamy propozycję.

Tofik tak nam przypadł do gustu, że postanowiliśmy dać mu DT za pokryciem kosztów kastracji.

On jest wyjątkowo kochany, dawno nie mieliśmy w DT tak mądrego, bardzo łatwo uczącego się tymczaska.

Tycia go zaakceptowała, Sunia też i on je. Kotka się go bała, dziś jest ostrożna, ale już nie widać lęku.

Szkoda nam go , żeby co chwilę zmieniał miejsce pobytu. On łatwo się przywiązuje, chodzi za mną jak cień. Naprawdę to wielki słodziak.

Dałam mu pluszaka i pięknie się bawi. Przypomina mi tym Dolarka [*]

Dziś nie było koo, zjadł ładnie ryż z marchewką. Rozmrażam indyka i mu ugotuję.

Co WY na to ?

Przez 4 lata nietymczasowania odzwyczaiłam się od bycia DT, siły nie te i cierpliwość nie ta. Ale Tofiś chwilowo przywrócił na chęć bycia DT.

Mam nadzieję, że w miarę szybko znajdzie DS.

O mateczko, jak mogłabym się nie zgodzić na taką propozycję???  Poker  gdyby było to możliwe, ozłociłabym Cię, choć chyba nie jest to Twoim marzeniem więc z tego zrezygnuję. 🙂   Taki wspaniały prezent z okazji  świąt i nie chodzi tu o koszty, ale o maluszka. On faktycznie bardzo szybko się przywiązuje i propozycja DT u Ciebie jest wybawieniem dla niego, a i wyadoptowanie go z Wrocławia będzie o wiele łatwiejsze niż z hotelu.

Poker ogromnie dziękuję Tobie i Twojemu Mężowi dlaciebiebukietczerwonychr.gif.3d76c7bd542ae2108ccf0135d501e969.gif

Oczywiście biorę na siebie wszelkie załatwienia i koszty, jakie będą potrzebne, natomiast Tobie pozostawiam prawo wyboru DS. Będę ogłaszać Toficzka, ale zacznę po powrocie do domu, czyli jutro. Tu każdą chwilę chcemy spędzać z dziećmi. 

Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to Miałem jechać do hotelu, ale Poker dała mi DT. DZIĘKUJĘ POKER :) Tofik - roczny psiak, 7 kilo wagi zamknięty w betonowym boksie jednego z najgorszych schronów umiera z zimna i strachu.
Dnia 26.12.2023 o 13:17, Poker napisał:

Jeżeli elik się zgodzi, to mamy propozycję.

Tofik tak nam przypadł do gustu, że postanowiliśmy dać mu DT za pokryciem kosztów kastracji.

On jest wyjątkowo kochany, dawno nie mieliśmy w DT tak mądrego, bardzo łatwo uczącego się tymczaska.

Tycia go zaakceptowała, Sunia też i on je. Kotka się go bała, dziś jest ostrożna, ale już nie widać lęku.

Szkoda nam go , żeby co chwilę zmieniał miejsce pobytu. On łatwo się przywiązuje, chodzi za mną jak cień. Naprawdę to wielki słodziak.

Dałam mu pluszaka i pięknie się bawi. Przypomina mi tym Dolarka [*]

Dziś nie było koo, zjadł ładnie ryż z marchewką. Rozmrażam indyka i mu ugotuję.

Co WY na to ?

Przez 4 lata nietymczasowania odzwyczaiłam się od bycia DT, siły nie te i cierpliwość nie ta. Ale Tofiś chwilowo przywrócił nam chęć bycia DT.

Mam nadzieję, że w miarę szybko znajdzie DS.

 

Cudowna świąteczna wiadomość ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2023 o 13:53, Ellig napisał:

Cudowna świąteczna wiadomość ❤️

 

Dnia 26.12.2023 o 13:53, Nesiowata napisał:

Ma chłopak  szczęście.

Tak, tak wspaniałej wiadomości nie spodziewałam się 🙂 

Kochane Panie, obie wpłaciłyście już kasiorkę dla Tofika. Powiedzcie proszę czy zwrócić na konta, z których przyszły, czy wpłacić na jakieś inne konta. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Wam za pomoc dla maluszka       dziki3.gif.6a96e2316e606345fe0a0646231b9500.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2023 o 13:59, elik napisał:

 

Tak, tak wspaniałej wiadomości nie spodziewałam się 🙂 

Kochane Panie, obie wpłaciłyście już kasiorkę dla Tofika. Powiedzcie proszę czy zwrócić na konta, z których przyszły, czy wpłacić na jakieś inne konta. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Wam za pomoc dla maluszka       dziki3.gif.6a96e2316e606345fe0a0646231b9500.gif

Elu, jeżeli możesz to wpłać proszę  dla Gucia pod opieką Aska21, biedak ma -16 zł na koncie.
Dziękuję bardzo ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2023 o 14:24, Ellig napisał:

Elu, jeżeli możesz to wpłać proszę  dla Gucia pod opieką Aska21, biedak ma -16 zł na koncie.
Dziękuję bardzo ❤️

 

Dnia 26.12.2023 o 14:55, Nesiowata napisał:

Chyba Agat.

Moje też mogą iść dla niego.

Dziękuję Wam bardzo 🙂 Już robię przelew, mam nr konta. Dorzucę coś od siebie. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2023 o 15:14, Alaskan malamutte napisał:

Czytam wątek od początku. Maluszek ma ogromne szczęście, że tak cudowne osoby otoczyły go troską. 

Jeśli będzie potrzebna pomoc w ogłoszeniach, to proszę o info, z przyjemnością go ogłoszę. 

Asiu oczywiście bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu, a przede wszystkim o ułożenie tekstu. Pozwolę sobie podkraść i też będę ogłaszać Toficzka.

 Bardzo serdecznie dziękuję Asiu   buziakdlaCiebie.jpg.e2423acad2e061468d39d125271fac4c.jpg    dzikuj61.jpg.e15c52bd952ce605e38f01879a5d4faf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2023 o 13:59, elik napisał:

 

Tak, tak wspaniałej wiadomości nie spodziewałam się 🙂 

Kochane Panie, obie wpłaciłyście już kasiorkę dla Tofika. Powiedzcie proszę czy zwrócić na konta, z których przyszły, czy wpłacić na jakieś inne konta. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Wam za pomoc dla maluszka       dziki3.gif.6a96e2316e606345fe0a0646231b9500.gif

A ja troszkę na to liczyłam.

Poker, to najlepszy świąteczny prezent dla Tofika i dla Nas tu na wątku.

Elu, skoro Tofik ma DT może dowiedz się o tego 5 kg maluszka. Może mógłby jechać do hotelu na miejsce Tofika?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2023 o 16:55, Gabi79 napisał:

Elu, skoro Tofik ma DT może dowiedz się o tego 5 kg maluszka. Może mógłby jechać do hotelu na miejsce Tofika?

Gabrysiu, już pytałam o tego malce, ale nie ma go już w schronie  😞  Pani Kasia nie wie co z nim  😞  

Link to comment
Share on other sites

Co zrobić z suchą  karmą  i puszkami? Wolę dawać wszystkim psom to samo.

Tobi po południu  zrobił uformowaną  koo, ale papkowatą.  Dostał ponownie węgiel  i Nospę. 

Na kolację  pochłonął  ryż z marchewką  i indykiem. Na noc dostanie  jeszcze jedną  porcję. 

Wyobraźcie sobie,  że  miałam obawy co do zachowania Tyćki, a to ona właśnie  śpi  z Tofikiem.

Przed chwilą,  machając  ogonkiem  ,  obwąchał Kulkę.

Stwierdzamy z mężem,  że Tofiś to psi ideał. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2023 o 20:00, Poker napisał:

Co zrobić z suchą  karmą  i puszkami? Wolę dawać wszystkim psom to samo.

Tobi po południu  zrobił uformowaną  koo, ale papkowatą.  Dostał ponownie węgiel  i Nospę. 

Na kolację  pochłonął  ryż z marchewką  i indykiem. Na noc dostanie  jeszcze jedną  porcję. 

Wyobraźcie sobie,  że  miałam obawy co do zachowania Tyćki, a to ona właśnie  śpi  z Tofikiem.

Przed chwilą,  machając  ogonkiem  ,  obwąchał Kulkę.

Stwierdzamy z mężem,  że Tofiś to psi ideał. 

A to kochany psiak 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2023 o 20:00, Poker napisał:

Co zrobić z suchą  karmą  i puszkami? Wolę dawać wszystkim psom to samo.

Tobi po południu  zrobił uformowaną  koo, ale papkowatą.  Dostał ponownie węgiel  i Nospę. 

Na kolację  pochłonął  ryż z marchewką  i indykiem. Na noc dostanie  jeszcze jedną  porcję. 

Wyobraźcie sobie,  że  miałam obawy co do zachowania Tyćki, a to ona właśnie  śpi  z Tofikiem.

Przed chwilą,  machając  ogonkiem  ,  obwąchał Kulkę.

Stwierdzamy z mężem,  że Tofiś to psi ideał. 

Prawdę powiedziawszy ja nie dawałam mu tej karmy z którą przyjechał. Jak już pisałam dawałam mu gotowane, rozdrobnione podudzie kurczaka lub karmę z puszki. Ponieważ kurczaka i puszkę (po przełożeniu do szklanego pojemnika) trzymałam w lodówce, przed podaniem Tofikowi zalewałam wrzątkiem i chwilę odczekałam, żeby mięso równo się ogrzało. Bardzo mu to smakowało, a koopka była prawidłowego koloru i konsystencji.
Ogromnie się cieszę i dziękuję, że przygarnęliście Tofika na czas szukania domu. Bardzo fajnie czytać, że tak bardzo się Wam podoba
❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...