Jump to content
Dogomania

Z troskliwego BDT Poker udałem się do mojego wspaniałego DS. Miałem jechać do hotelu, ale Poker dała mi BDT. DZIĘKUJĘ POKER :) Tofik - roczny psiak, 7 kilo wagi zamknięty w betonowym boksie jednego z najgorszych schronów umiera z zimna i strachu.


elik

Recommended Posts

Dnia 21.12.2023 o 10:55, nina65 napisał:

niewychodzących jeśli piesio faktycznie zostałby odrobaczony i odpchlony mógłbyby u mnie zostać do końca roku zanim wyruszy do heleliku.

 

Dnia 21.12.2023 o 10:56, nina65 napisał:

Mam 5 kotów niewychodzących./ Uciekła wiadomość/

Witam serdecznie na wątku maluszka  🙂  Ogromnie dziękuję za propozycję, jednak muszę się skontaktować z panią, która jest łącznikiem pomiędzy mną, a schronem. Gdzie mieszkasz?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2023 o 11:17, nina65 napisał:

Rozumiem to ważne jest dobro pieska i kotów

Tak, co najlepsze tak dla psiaka, jak i dla kotów  🙂   One muszą czuć się dobrze, są u siebie w domu, a to w końcu byłoby około 2 tygodni więc jest trochu czasu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2023 o 10:55, nina65 napisał:

niewychodzących jeśli piesio faktycznie zostałby odrobaczony i odpchlony mógłbyby u mnie zostać do końca roku zanim wyruszy do heleliku.

Bardzo serdecznie dziękuję za Twoją propozycję. Jest dla bezdomniaków na wagę złota.  Jednak dla maluszka nie będziemy już zmieniać ustaleń osiągniętych z takim trudem. Ale szkoda byłoby zmarnować tak wspaniałej propozycji. Okazało się, że w tym schronie od niedawna jest jeszcze mniejszy, około pięciokilogramowy piesek, który też ma trudności z odnalezieniem się w tamtych warunkach. Jeśli zechciałabyś podtrzymać swoją propozycję bycia DT, to uratowałabyś kolejnego psiaczka. Takie maluszki mają w schronach najgorzej, są najbardziej zagrożone. Przy dużej ilości psów, a w tamtym schronie nikt na to nie zwraca uwagi, przyjmowany jest każdy bezdomny pies, mogą nawet nie dopchać się do karmy, czy budy  😰  Jeśli podtrzymasz swoją propozycję, to piesek mógłby do Ciebie przyjechać po świętach. Z tym, że dla tego pieska byłby potrzebny DT do marca. Wtedy, jeśli nie znalazłby wcześniej domu, byłby zabrany do hotelu. Myślę jednak, że dla takiego maluszka znalazłby się dom wcześniej. Byłby ogłaszany.
Jaka jest Twoja decyzja? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2023 o 13:36, Gabi79 napisał:

Ojej, 5 kg maleństwo. Masz Elu może jego zdjęcie? Tak z ciekawości pytam, Jola też pewnie jest ciekawa.

No właśnie 5 kilo, to czasem kot więcej waży 😞  Czekam Gabrysiu na zdjęcie. Ja na razie nawet nie wiem czy to piesek, czy suczka, ale to chyba nie ma znaczenia. Ja to nawet wolałabym suczkę  🙂  Taka lojalność jajników  🙂  Jak tylko dostanę zdjęcie, to zaraz pokażę tu psiaczka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2023 o 14:36, Poker napisał:

A co potem z transportem z Będzina do kikou?. Teraz jest bezpłatny.

Jeśli chodzi o tego 7-mio kilogramowego maluszka, dla którego szukałam możliwości przetransportowania do kikou, to nic się nie zmienia. Napisałam, że nie będziemy zmieniać nic, co z takim trudem szczęśliwie udało się nam ustalić.  Czyli w sobotę maluszek przyjeżdża do mnie i z nami w niedzielę pojedzie do Wrocławia, gdzie przekażę go w Twoje ręce 🙂  Po świętach zawieziesz go do kikou. Ogromnie dziękuję Ci za Twoją propozycję.

Do Będzina pojechałby inny psiaczek, jeszcze mniejszy niż "mój" oczywiście o ile nina65 zechce dać mu DT.  Karma i wet zapewnione.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2023 o 14:53, Aldrumka napisał:

Będzin odpadł dla właściciela wątku

Jeśli chodzi o "mojego" maluszka, to zaplanowany dla niego sposób dotarcia do hotelu jest najkorzystniejszy i nie będziemy go zmieniać.   Bardzo ucieszyła mnie propozycja nina65,  bo to szansa dla drugiego psiaczka, jeszcze mniejszego.  Czekam na decyzję nina65. Nadal nie wiem czy to suczka, czy piesek i nie mam zdjęcia. To czas blisko przedświąteczny, wolontariusze to dziewczyny i o tej porze trudno jest spotkać w schronie kogoś kto mógłby zrobić zdjęcia. 

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 21.12.2023 o 17:37, Poker napisał:

W takim razie czekamy na chłopczyka. Mam nadzieję, że Tyćka go nie zje.

Będziemy chcieli wyruszyć z Krakowa koło godz. 10-tej, jazda około 4 godzin z postojami więc myślę, że około 14-tej będziemy we Wrocławiu. Będziemy najpierw chcieli zawieźć rzeczy i nasze psiaki, a potem przyjedziemy z psiaczkiem. A może bardziej odpowiadałaby Ci inna godzina?
Czy mogłabyś podać na PW adres i nr telefonu, żebyśmy mogły porozumieć się już w trakcie jazdy? Ja podam swój  🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to RATUNKU!!! Brakuje do hotelu 290,00 zł/m-c. Roczny psiak, 7 kilo wagi zamknięty w betonowym boksie jednego z najgorszych schronów umiera z zimna i strachu. Ma miejsce w hotelu choćby dziś, ale musi uzbierać 400,00 zł miesięcznie. Pomóżmy mu.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...