Jump to content
Dogomania

Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cajus JB']Szkoda, że dziewczyny przejechały tyle kilometrów i nawet nikt Im nie powiedział prosto w oczy, że nie mogą zabrać psa w lepsze miejsce. [U][B]Bo chyba każde sprawdzone jest lepsze od schroniskowego.[/B][/U] Nie mnie sądzić decyzji schroniska. Na pewno w takim kurorcie nie mają problemu ze zbyt dużą ilością psów na utrzymaniu.

Mizianko dla Spajkusia.[/QUOTE]To zupełnie tak, jak każdy [U][B]sprawdzony DOM STAŁY[/B][/U] jest lepszy od najlepszego nawet hoteliku...Biednemu Spajkusiowi jednak domek stały został odebrany..a schronisko wraz z przyszłym - i niedoszłym Opiekunem Spajkusia jechało na marne tyle km...szkoda, ze nie mogli zabrać Spajkusia w nowe, lepsze i sprawdzone miejsce...:(Pewnie Moria nie ma problemu ze zbyt dużą ilością psów na utrzymaniu...Nie mnie jednak sadzić decyzji Morii...osądzą to władze wyższe...
Spajkusiu....trzymaj się dzielnie...myślimy o Tobie cieplutko nieustannie:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Szkoda, że dziewczyny przejechały tyle kilometrów i nawet nikt Im nie powiedział prosto w oczy, że nie mogą zabrać psa w lepsze miejsce. Bo chyba każde sprawdzone jest lepsze od schroniskowego. Nie mnie sądzić decyzji schroniska. Na pewno w takim kurorcie nie mają problemu ze zbyt dużą ilością psów na utrzymaniu.

Mizianko dla Spajkusia.[/QUOTE]

Mam nadzieje, ze agata51 sciagnie swoim starym zwyczajem moda, aby te wypowiedzi nie na temat uporzadkowal....
bo nasze wypowiedzi pokasowano ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Szkoda, że dziewczyny przejechały tyle kilometrów i nawet nikt Im nie powiedział prosto w oczy, że nie mogą zabrać psa w lepsze miejsce. Bo chyba każde sprawdzone jest lepsze od schroniskowego. Nie mnie sądzić decyzji schroniska. Na pewno w takim kurorcie nie mają problemu ze zbyt dużą ilością psów na utrzymaniu.

Mizianko dla Spajkusia.[/QUOTE]

Cajus taki dobry jesteś zawsze w pozyskiwaniu informacji u zródla. Więc zadzwon do Konina i zapytaj, dlaczego, z jakich powodów nie wydano psa.
I przestań pieprzyć, bo już tego czytać nie można. Gadasz bez sensu, bez wiedzy tak o, żeby gadać. Nie Tobie sądzić? To po co to robisz:roll:
Idż i wyżyj się gdzie indziej, cofając "jakiemukolwiek" psu deklaracje- to takie w Twoim stylu.

edit: acha, ostatnio pisałeś, że zakładasz, w sumie, że założyłesz Goni sprawę w prokuraturze w Toruniu, że się będzie tam tłumaczyć..Więc pozwól się doszkolić mądralo: taką sprawę jeśli zakladasz to w miejscu popelniena domniemanego przestępstwa -a więc tam, gdzie mieszka Gonia. Ona pewnie czeka z utęsknieniem.

Zastanawiam się, czy nie ma możliwości ukrycia wątku przez założycielkę. Na innych forach jest coś takiego. Tak żeby np. taki Cajus nie miał dostępu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB'][B]Szkoda, że dziewczyny przejechały tyle kilometrów i nawet nikt Im nie powiedział prosto w oczy, że nie mogą zabrać psa w lepsze miejsce.[/B] Bo chyba każde sprawdzone jest lepsze od schroniskowego. Nie mnie sądzić decyzji schroniska. Na pewno w takim kurorcie nie mają problemu ze zbyt dużą ilością psów na utrzymaniu.Mizianko dla Spajkusia.[/QUOTE] dla mnie bardziej drastyczne jest to, że przejechały tyle kilometrów aby usłyszeć od Morii, że nie zobaczą Spajkusia:-(
[quote name='Charly']Cajus taki dobry jesteś zawsze w pozyskiwaniu informacji u zródla. Więc zadzwon do Konina i zapytaj, dlaczego, z jakich powodów nie wydano psa.
I przestań pieprzyć, bo już tego czytać nie można. Gadasz bez sensu, bez wiedzy tak o, żeby gadać. Nie Tobie sądzić? To po co to robisz:roll:
Idż i wyżyj się gdzie indziej, [B]cofając "jakiemukolwiek" psu deklaracje- to takie w Twoim stylu. [/B]
edit: acha, ostatnio pisałeś, że zakładasz, w sumie, że [B]założyłesz Goni sprawę w prokuraturze w Toruniu, że się będzie tam tłumaczyć.[/B].Więc pozwól się doszkolić mądralo: taką sprawę jeśli zakladasz to w miejscu popelniena domniemanego przestępstwa -a więc tam, gdzie mieszka Gonia. Ona pewnie czeka z utęsknieniem.
Zastanawiam się, czy nie ma możliwości ukrycia wątku przez założycielkę. Na innych forach jest coś takiego. Tak żeby np. taki Cajus nie miał dostępu.[/QUOTE] nie mogę w to uwierzyć tzn. że Jacek założył Gonii66 sprawę w prokuraturze:shake:

Nie działają mi funkcje pomocnicze:shake: ..... cofnęłam system i mam nadzieję, że wszystko wróciło do normy :razz:

Edit: że zwierzę ma zwierzęce instynkty ... w to mogę uwierzyć , jest to wprogramowane w ich naturę , ale że człowiek dla człowieka wilkiem .... trudno uwierzyć :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laikinia']Szkoda, ze Gonia66 tyle kilometrow przejechala i nie mogla Spajkusia zobaczyc...[/QUOTE]Bo gonia durna w emocjach i z radosci, zła kolejnośc postępowania zachowała...:( do dziś sobie tego nie moge darować..bo byłam tak blisko...wierzę jednak, że jeszcze na spotkanie z dziadziem nie jest za późno...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Cajus taki dobry jesteś zawsze w pozyskiwaniu informacji u zródla. Więc zadzwon do Konina i zapytaj, dlaczego, z jakich powodów nie wydano psa.
I przestań pieprzyć, bo już tego czytać nie można. Gadasz bez sensu, bez wiedzy tak o, żeby gadać. Nie Tobie sądzić? To po co to robisz:roll:
Idż i wyżyj się gdzie indziej, cofając "jakiemukolwiek" psu deklaracje- to takie w Twoim stylu.

[U][B]edit: acha, ostatnio pisałeś, że zakładasz, w sumie, że założyłesz Goni sprawę w prokuraturze w Toruniu, że się będzie tam tłumaczyć..Więc pozwól się doszkolić mądralo: taką sprawę jeśli zakladasz to w miejscu popelniena domniemanego przestępstwa -a więc tam, gdzie mieszka Gonia. Ona pewnie czeka z utęsknieniem.
[/B][/U]
Zastanawiam się, czy nie ma możliwości ukrycia wątku przez założycielkę. Na innych forach jest coś takiego. Tak żeby np. taki Cajus nie miał dostępu.[/QUOTE]No comments...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']To zupełnie tak, jak każdy [U][B]sprawdzony DOM STAŁY[/B][/U] jest lepszy od najlepszego nawet hoteliku...Biednemu Spajkusiowi jednak domek stały został odebrany..a schronisko wraz z przyszłym - i niedoszłym Opiekunem Spajkusia jechało na marne tyle km...szkoda, ze nie mogli zabrać Spajkusia w nowe, lepsze i sprawdzone miejsce...:(Pewnie Moria nie ma problemu ze zbyt dużą ilością psów na utrzymaniu...Nie mnie jednak sadzić decyzji Morii...osądzą to władze wyższe...
Spajkusiu....trzymaj się dzielnie...myślimy o Tobie cieplutko nieustannie:):)[/QUOTE]

Gonia, ta riposta na cajuskowe smęty jest po prostu boska

jutro dzwonię....ale info zainteresowanym tylko na pw lub tel

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']Gonia, ta riposta na cajuskowe smęty jest po prostu boska

jutro dzwonię....ale info zainteresowanym tylko na pw lub tel[/QUOTE]Martuś, jutro mam długo lekcje, błagam, jakby co od razu SMSik:):) Oddzwonię, bo od jutra (od dziś) mam nowe minuty:):):D
Spajkusiu...pamietam(y!!!!):):) Czekam cierpliwie ([COLOR=silver]powiedzmy[/COLOR];):p)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']dziś się nie udało. ale jutro od 9 ruszam do boju znowu![/QUOTE]
Hihihih...co się odwlecze to nie uciecze;):D
Martuś, spokojnie- praca jest ważna,trzeba ja szanować (hehhe- zupełnie tak jak ja dziś;):D:p) więc niech będzie na pierwszym miejscu póki co:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']I przestań [I][COLOR=green]pieprzyć[/COLOR][/I], bo już tego czytać nie można. Gadasz bez sensu, bez wiedzy tak o, żeby gadać. Nie Tobie sądzić? To po co to robisz:roll:
[/QUOTE]

[B][COLOR=green]Charly słowo powyższe jest brzydkie i nie należy go nadużywać. Proszę w słowniku znaleźć jakiś uroczy synonim.
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Mylisz sie, nie wolno. Aga (jedna z Dogomaniaczek), wyciągnęła z przytuliska z Klembowa szczeniaka, Lapiego. Gdyby nie ona, pies nie dożyłby tam nawet tygodnia. Co ja mówię, 2-3 dni. Byłam tam razem z nią i innymi dziewczynami. Była piekielna zima, więc szczeniak nie miał najmniejszej szansy. Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak, że Lapuś ma juz drugą operację łapki, Agnieszka jest w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, a nam zabroniono zorganizować bazarek na pokrycie kosztów i pomoc Agnieszce. Owszem, ludzie zbierają pieniądze żeby pomóc, ale nie rozumiem jakimi intencjami kierują się modzi, że zabraniają zbiórki na taki przypadek?[/QUOTE]

[B][COLOR=green]Takimi droga mała_czarna, iż ongiś były setki fałszywych bazarków na własne psy, które bardzo potrzebują pomocy. Bazarki były pretekstem do sprzedania czegoś za korzystną cenę - bo dla biednego pieska lub zwykłym oszustwem- towar nigdy nie dotarł do kupujących. Wiele osób straciło pieniądze i zaufanie, a nasz Bazarek wiarygodność. Dlatego niestety - na własne psy pieniądze organizujemy we własnym zakresie. Możesz przecież zawsze wystawić aukcję na Allegro i powiadomić osoby z forum.

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka'][B][COLOR=green]Charly słowo powyższe jest brzydkie i nie należy go nadużywać. Proszę w słowniku znaleźć jakiś uroczy synonim.[/COLOR][/B]
[/QUOTE]

Znalazłam uroczy synonim: "uprawiać miłość":)

bożonarodzeniowo: miłuj blizniego swego:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka'][B][COLOR=green]Takimi droga mała_czarna, iż ongiś były setki fałszywych bazarków na własne psy, które bardzo potrzebują pomocy. Bazarki były pretekstem do sprzedania czegoś za korzystną cenę - bo dla biednego pieska lub zwykłym oszustwem- towar nigdy nie dotarł do kupujących. Wiele osób straciło pieniądze i zaufanie, a nasz Bazarek wiarygodność. Dlatego niestety - na własne psy pieniądze organizujemy we własnym zakresie. Możesz przecież zawsze wystawić aukcję na Allegro i powiadomić osoby z forum.

[/COLOR][/B][/QUOTE]

Ale jak powiadomić całe forum, wszystkich potencjalnych zainteresowanych...Według mnie dobrym rozwiązaniem byłoby, gdyby bazarki na psy, które "sa już w domu, ale potrzebują pomocy", wykluczały mozliwość prowadzenia bazarku czy sprzedaży fantów przez opiekuna psa. .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka'][B][COLOR=green]Zbyt dużo było oszustw niestety. Nawet to rozwiazanie, które podajesz nie wyklucza wyłudzenia kasy.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green][/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]A propos synonimu - proszę go wstawiać w miejsce brzydkiego słowa. Będzie miło i intrygująco ;)[/COLOR][/B][/QUOTE]
A w skrypcie nie ma zamiany na cenzuralne? Na miau zamienia automatycznie k...a na kurka wodna. Nawet w pw. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka'][B][COLOR=green]Charly słowo powyższe jest brzydkie i nie należy go nadużywać. Proszę w słowniku znaleźć jakiś uroczy synonim.
[/COLOR][/B][/QUOTE]

Czarodziejka przestań "uprawiać miłość" na wątku. Więcej oczekuje się od moderatora. Twój sposób moderacji jest śmieszny i żałosny zarazem.

Ponieważ to krytyka to się pod nią podpisuję.

Jacek Barczak.

A ponieważ to ja napisałem, więc niedługo będzie ban. Ot bezstronność moderacji.

Link to comment
Share on other sites

A ja proszę o wyrozumiałość;) dla chłopca w krótkich spodenkach, który jeszcze siedzi w piaskownicy:evil_lol::evil_lol:
Nie potrafi nawet czytać postów, bo o "uprawianiu miłości";) pisze Charly.
Czarodziejka, jak zwykle, delikatnie i z humorem zwraca tylko uwagę, na kulturę słowa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...