Jump to content
Dogomania

Uratowany przed śmiercią w ostatniej chwili. Zagłodzony, zaniedbany, schorowany. Guz na prostacie, guz na szyi, chore nerki i tylko w oczach maleńka iskierka nadziei.....


Gabi79

Recommended Posts

Dnia 6.01.2024 o 13:13, teresaa118 napisał:

czy nie wpynela moja wplata na Fuksa?

 

Dnia 6.01.2024 o 20:00, teresaa118 napisał:

tola nie moze otrzymywac wiadomosci, a wiec ogolnie do 10 grudnia przelew musial przejsc na 100 zl od A.S.

 

Dnia 7.01.2024 o 01:14, elik napisał:

Martusiu masz zapchaną skrzynkę i nie można wysyłać Ci wiadomości.

Skrzynka już wyczyszczona, można pisać.

teresaa118, przeglądałam wydruk z konta po raz kolejny, TZ też sprawdzał konto i nie ma takiej wpłaty, przykro mi:(

Na początku grudnia na Fuksika było sporo wpłat, myślałam, że coś mi umknęło, ale nie znalazłam.

Nie wiem co mogło się stać, może sprawdź, czy wypłata poszła z konta?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2024 o 01:26, Isiak napisał:

Kochani, kto jest skarbnikiem Miltona? Proszę o konto. Zadeklarowałam stałą, ale grudzień opłaciłam jeszcze na konto ZEA, a styczeń nie wiem, komu wpłacić.

 

Dnia 7.01.2024 o 19:16, Gabi79 napisał:

Do tej pory wszyscy wpłacali na ZEA

 

Dnia 7.01.2024 o 20:55, Poker napisał:

Ale od stycznia ma być inaczej.

 

Dnia 7.01.2024 o 21:28, Gabi79 napisał:

Trzeba poczekać na Tolę 

 

Dnia 7.01.2024 o 23:20, elficzkowa napisał:

To i ja poczekam jeszcze z wpłatą na styczeń.

Wpłaty na Fuksika mogą spokojnie być wpłacane na konto Zea, bo w tym przypadku nie ma faktury za hotelowanie, tylko leczenie i operacje.

Proszę tylko, aby osoby, które na konto ZEA wpłacają więcej niż na jednego psa - jeśli to możliwe - wpłacały wszystkie deklaracje jednym przelewem. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2024 o 21:50, Tola napisał:

 

 

Skrzynka już wyczyszczona, można pisać.

teresaa118, przeglądałam wydruk z konta po raz kolejny, TZ też sprawdzał konto i nie ma takiej wpłaty, przykro mi:(

Na początku grudnia na Fuksika było sporo wpłat, myślałam, że coś mi umknęło, ale nie znalazłam.

Nie wiem co mogło się stać, może sprawdź, czy wypłata poszła z konta?

moja wina, moja bardzo wielka wina, syn potwierdzil mi przelew, ale cos w banku poszlo nie tak i jest juz skorygowane,uffff

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2024 o 17:18, teresaa118 napisał:

moja wina, moja bardzo wielka wina, syn potwierdzil mi przelew, ale cos w banku poszlo nie tak i jest juz skorygowane,uffff

Najważniejsze, że się wyjaśniło 😀

Link to comment
Share on other sites

780 zł - 3 wizyty jeszcze w Zamościu: badanie krwi (morfologia, biochemia),  odrobaczenie, antybiotyk, USG jamy brzusznej, prześwietlenie, karma weterynaryjna sucha i puszki, obroża i 2 smycze (pierwszą facet zagubił po paru dnia .ch)

 

1705253156780.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2024 o 22:35, teresaa118 napisał:

 

Dnia 13.01.2024 o 15:13, teresaa118 napisał:

zgodnie z deklaracja poszly alimenty na I kwartal 2024

Z konta A S.  jest wpłata 100 zł z dnia 09.01.24

Link to comment
Share on other sites

Fuksik vel Milton postanowił wygryźć sobie wielkiego guza , który jest  usytuowany na szyi, a który go denerwuje; kiedy pies leży, guz jest  w zasięgu jego pyska.
Na szczęście proceder ten odbył się prawie na oczach p.Edyty, trzeba było założyć  kołnierz. Niestety na zabieg jeszcze trzeba trochę poczekać, Fuksik musi jeszcze nabrać sił. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...