Jump to content
Dogomania

Brakuje 140,00 zł miesięcznie do opłaty za hotel i opiekę weterynaryjną. Neri łaciata sunia w fatalnym stanie zbiera na hotel i weta, żeby mogła opuścić schronisko. Bardzo proszę o pomoc dla tej biednej, zrezygnowanej suni.


elik

Recommended Posts

Dnia 28.11.2023 o 09:58, agat21 napisał:

Wielkie kciuki za podróż i nowy start dla kolejnej skrzywdzonej istoty

 

Dnia 28.11.2023 o 10:31, Ewa Marta napisał:

Trzymamy kciuki za podróż i nowe życie suni. No i za powiększenie puli deklaracji dla suni ❤️ 

 

Dnia 28.11.2023 o 11:24, Tola napisał:

Neri pojechała, podobno bardzo przymilna suczka. Szerokiej drogi!

 

Dnia 28.11.2023 o 11:42, Nesiowata napisał:

Bezpiecznej drogi!

Bardzo Wam dziękuję za serce i życzliwość dla Neruni. Ta sunia pewnie dotychczas nie spotkała się z dobrym traktowaniem. Dzisiejszy dzień z pewnością to zmieni  ❤️  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2023 o 11:52, Tola napisał:

Jeszcze takie zdjęcia od TZa

 

 

 

IMG-20231128-WA0030.jpg

 

 

 Jaka poczciwina... Elu wielkie podziękowania dla Ciebie, że ją wzięłaś pod skrzydła.

Bardzo mi przykro, że nie dam rady wesprzeć, ale porywamy się z Alaskan z motyką na słońce i chcemy zabrać z kiepskiego miejsca dwa kolejne psiaki, które nie maja nic:(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2023 o 12:42, Ewa Marta napisał:

 Jaka poczciwina... Elu wielkie podziękowania dla Ciebie, że ją wzięłaś pod skrzydła.

Bardzo mi przykro, że nie dam rady wesprzeć, ale porywamy się z Alaskan z motyką na słońce i chcemy zabrać z kiepskiego miejsca dwa kolejne psiaki, które nie maja nic:(

Martusiu dzięki za miłe słowa   🥰     Ja je do Ciebie ślę, bo tak samo walczysz z przeciwnościami przerastającymi możliwości, aby pomóc tym kochanym, a tam skrzywdzonym istotom. Wielkie dzięki.

Martusiu wróćcie na dogo. Zdecydowana większość społeczności na tym forum jest wzajemnie pozytywnie nastawiona. Elementami nie można się przejmować. Wystarczy ignorować. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2023 o 12:57, elik napisał:

Martusiu dzięki za miłe słowa   🥰     Ja je do Ciebie ślę, bo tak samo walczysz z przeciwnościami przerastającymi możliwości, aby pomóc tym kochanym, a tam skrzywdzonym istotom. Wielkie dzięki.

Martusiu wróćcie na dogo. Zdecydowana większość społeczności na tym forum jest wzajemnie pozytywnie nastawiona. Elementami nie można się co przejmować. Wystarczy ignorować. 

"Elementami nie można się co przejmować. Wystarczy ignorować. "

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2023 o 12:57, elik napisał:

Martusiu dzięki za miłe słowa   🥰     Ja je do Ciebie ślę, bo tak samo walczysz z przeciwnościami przerastającymi możliwości, aby pomóc tym kochanym, a tam skrzywdzonym istotom. Wielkie dzięki.

Martusiu wróćcie na dogo. Zdecydowana większość społeczności na tym forum jest wzajemnie pozytywnie nastawiona. Elementami nie można się co przejmować. Wystarczy ignorować. 

Elu kochana jesteśmy tutaj, tylko w bardzo okrojonym zakresie. Co trzeba i komu trzeba przekazujemy inną drogą:) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2023 o 13:38, Ewa Marta napisał:

Elu kochana jesteśmy tutaj, tylko w bardzo okrojonym zakresie. Co trzeba i komu trzeba przekazujemy inną drogą:) 

 

Dnia 28.11.2023 o 14:21, Grażka123 napisał:

Kamień spadł mi z serca.

Mój spadając gruchnął tak, że chyba aż nad morzem było słychać  😍 
Ewuniu, byłoby to ze stratą dla bezdomnych psiaków. Cieszę się, że jesteście.    

Link to comment
Share on other sites

A nasze kochane Dziewczyny już przejechały pierwszy etap drogi. Są już u Asi. Jak sunia w kontakcie bezpośrednim, to może Asia napisze, jak odsapnie, a ja na razie pokażę sunię.
Asia napisała, że Neri ma wpisany w książeczkę rok urodzenia 2013, czyli ma prawdopodobnie 10 lat, ale moim zdaniem chyba ma mniej. Pierwsze szczepienie w schronie rok 2018. Jeśli więc założyć, że została zaszczepiona wkrótce po zamieszkaniu w schronie, to była w nim 5 lat  😨  Masakra. 5 lat w takich warunkach. Asia napisała, że jest na maksa wygłodniała.

 Pierwszy raz od pięciu lat czuje pod łapkami ziemię, a nie beton 🙂

28_11.2023r(4).jpg.6d34119a1c57917e6b66d7e28fb1ee1a.jpg

28.11.2023 r (5).jpg

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2023 o 17:21, Aska7 napisał:

Wciąga jedzenie jak smok, pije jak smok. Życia wewnętrznego na pierwszy rzut oka nie stwierdzono. Niech odsapnie teraz. Za trochę zrobimy wieczorny spacer 🙂

Dla niej to wszystko nowe, jakby się drugi raz urodziła. Dzięki Ci Asiu   ❤️  ❤️  ❤️   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...