Jump to content
Dogomania

Jak to jest być 14- letnim psem na ostatnich nogach? Źle. Czasu już nie ma. Pomóżcie odmienić ostatnie lata, może miesiące, życia. Proszę.


agat21

Recommended Posts

Dnia 29.12.2023 o 20:18, Tola napisał:

Dla Wolfika też jest to obiecane 500 zł, to uwzględnij Agata w rozliczeniach za weta

Dzięki, poproszę Elik, bo Ona prowadzi rozliczenia.

@elik czy możesz te 500 zł obiecane przez Zeę doluczyć, proszę? I chyba faktur zapłaconych przez Zeę na weta i za hotelowanie nie odliczyłaś 🤔

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2023 o 20:18, Tola napisał:

Dla Wolfika też jest to obiecane 500 zł, to uwzględnij Agata w rozliczeniach za weta

Martusiu zapisałam u Wolfika i u Neruni, tylko bardzo Cię proszę wpisz tą informację w poście, w którym informujesz o zapłaceniu tych faktur. Wtedy będzie jasne czemu w rozliczeniu wpisałam kwotę o 500,00 zł mniejszą. Zawsze daję link do faktury. Teraz wygląda to tak, jakbym nie wiadomo z jakiego powodu odliczyła z konta psiaków po 500,00 zł mniej, niż jest zapisane w fakturze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2023 o 20:38, agat21 napisał:

Dzięki, poproszę Elik, bo Ona prowadzi rozliczenia.

@elik czy możesz te 500 zł obiecane przez Zeę doluczyć, proszę? I chyba faktur zapłaconych przez Zeę na weta i za hotelowanie nie odliczyłaś 🤔

Nie odliczyłam, bo nie miałam pewności ile.   Rozliczenie już jest aktualne  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2024 o 09:59, agat21 napisał:

Ale że co, że nie powiedziałem "z ukochaną Matyldą"? No przecież jasne, że z ukochaną! Nie smuć się już! 😊

 

Piękna para 😍 Wolfik jest przecudny, a Matylda wyraźnie przy nim odmłodniała ...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...