Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Zapraszamy. Dodana kawa LavAzza i śliczny dopinany kołnierz ze sztucznego futerka. Sie zrobił i zapraszam do 26.11. godz. 21:00 :)


elik

Recommended Posts

  • elik changed the title to Dodana kawa LavAzza i śliczny dopinany kołnierz ze sztucznego futerka. Sie zrobił i zapraszam do 26.11. godz. 21:00 :)
Dnia 25.11.2023 o 13:59, agat21 napisał:

Tę dodatkową kawę Lavazzę proszę i magnes Porto. Pojechać tam to jedno z moich marzeń, ale pewnie w tej sferze pozostanie, więc sobie na magnesior choć popatrzę 😉

Ja tę kawę już prosiłam za wywoławcza, tylko Elik zapomniała zaznaczyć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2023 o 21:39, Isabel napisał:

Ja tę kawę już prosiłam za wywoławcza, tylko Elik zapomniała zaznaczyć.

Tak Eluniu, przepraszam ogromnie zaznaczyłam w swoim podręcznym kapowniczku, a zapomniałam zaznaczyć tu na wątku. Ogromnie Cię przepraszam Eluniu  zezami.jpg.42740b36605cbc03ba9ecd086f4a8b71.jpg

Link to comment
Share on other sites

Halo, halo kochane Panie, wlazłam na I, żeby zapisać: agat21  C.W. 14,00 zł, a tam co widzę?

Proszę bardzo. No faktycznie mam sklerozję, bo nie pamiętałam, że zapisałam, ale ktoś tu nie ma okularów?  🙂 

79. Kawa Lavazza. Pakowana próżniowo.
     C.W.  -  12,00 zł
     12,00 zł    licytuje Isabel
     13,00 zł    licytuje agat21

Agacia nie zaznaczyła za ile ma być ta kawa, ale nie napisała, że K.T. więc zapisałam C.W.  13,00 zł.   Obie Panie tego nie widziałyście?

Agatko mam zapisać 14,00 zł, czy zostawić 13,00 zł?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2023 o 22:23, Figunia napisał:

Elu, poproszę o nr konta, wpłacę cegiełkę.

Aniu kochana, ileż to razy siadałam do kompa z myślą, no dzisiaj to już koniecznie muszę pogadać z Anią - i niestety jak dotychczas nie udało mi się tego zrealizować  😞  Ciągle w coś się wplątuję i dochodzą nowe obowiązki, a dotychczasowych nie ubywa. Jak piesek odchodzi, w jego miejsce biorę następnego, bo jest miejsce, są finanse, szkoda zmarnować, albo jest w takiej sytuacji, że choć nie ma kasy, to trzeba go wyciągnąć ze schronu. I tak w koło Macieju. Ciągle obiecuję sobie, że zwolnię, że czas na trochę prywaty, ale nie udaje mi się realizacja tych zamiarów. Może na Nowy Rok podejmę jakieś zobowiązania i uda mi się je zrealizować? A póki co, kochana Aniu, bardzo serdecznie Ci dziękuję i ofiaruję  bukietdpobrychycze.png.100faafad420d5b6c1e36454ed31a725.png

Bardzo miło gościć Cię w moim bazarku, to prawie tak, jakbym Cię znowu słyszała  🙂
Całuję, ściskam Aniu kochana.

Numerek poślę Ci na PW   😘  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2023 o 22:18, elik napisał:

Halo, halo kochane Panie, wlazłam na I, żeby zapisać: agat21  C.W. 14,00 zł, a tam co widzę?

Proszę bardzo. No faktycznie mam sklerozję, bo nie pamiętałam, że zapisałam, ale ktoś tu nie ma okularów?  🙂 

79. Kawa Lavazza. Pakowana próżniowo.
     C.W.  -  12,00 zł
     12,00 zł    licytuje Isabel
     13,00 zł    licytuje agat21

Agacia nie zaznaczyła za ile ma być ta kawa, ale nie napisała, że K.T. więc zapisałam C.W.  13,00 zł.   Obie Panie tego nie widziałyście?

Agatko mam zapisać 14,00 zł, czy zostawić 13,00 zł?

14 to 14 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to Dzisiaj już ostatni dzień - Zapraszamy. Dodana kawa LavAzza i śliczny dopinany kołnierz ze sztucznego futerka. Sie zrobił i zapraszam do 26.11. godz. 21:00 :)
Dnia 26.11.2023 o 16:05, Radek napisał:

Poproszę cegiełkę za dychę. Czy konto to samo co zawsze? 

Dzięki wielkie Radeczku   dzikuj1.jpg.png.2b59fcdf5d027ac5a3cbf20ba4d4b478.png

A ja ciągle bez lajków  😞  Nie wiem co jest grane   😨

EDIT
Tak, konto bazarkowe wciąż to samo  
🙂        

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2023 o 21:46, Karen116 napisał:

Dobry wieczór, poproszę serduszka za 120 PLN. Poprzednio chciałam się dopisać, ale mnie Dogo wyrzuciło, nie wiem, dlaczego. 

Kasiu kochana cieplutkozr.jpg.8169d83482f8d138af8a8fe1b6b000a1.jpg      i bardzo, bardzo gorąco dziękuję za ten wielki dar serca   spacer.png   spacer.png

Dogo ostatnio płata nam figle. Ja nie tak dawno nie mogłam w ogóle wejść na dogo przez kilka dni, a kilka dni temu przez pół dnia. Niektórym zdarzają się takie sytuacje, ale nie wszystkim i nie wiadomo od czego to zależy.

Link to comment
Share on other sites

Jest już dawno po 21-wszej, a nawet nieco po 22-giej więc nasz bazar ogłaszam za zamknięty i bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy choć raz wstąpili do nas na chwilkę, czym przyczynili się do wsparcia finansowego beneficjentów

dzikuj82.gif.6def258e2deea9e8ee29bc4920e5b128.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...