Jump to content
Dogomania

Dakota - zagłodzona owczareczka znalazła swoje miejsce na ziemi !!!


Recommended Posts

Dnia 12.10.2023 o 19:14, Moli@ napisał:

Mari23 jest rozsądną, doświadczoną psiarą..., jeżeli wysokość stopni i kont nachylenia standardowy to można sprowadzać / wprowadzać oneczkę na smyczy.

W domu nie ma dużych / silnych psów..., Mari23 ma zwierzaki na oku.

Te schody są niestety raczej wysokie, strome, betonowe (wetka kategorycznie zabroniła Odiemu chodzenia po nich) dlatego myślę o windzie pionowej, ale to zajmie sporo czasu. Rozsądek mówi coś innego, niż serce.... noszę po tych schodach 10-kilogramowego Kajtusia i mam problem z kręgosłupem, czy dam radę podnieść na szelkach oneczkę? Myślę, że Asia widząc jej stan "na żywo" i po konsultacji z wolontariuszką oceni, co najlepsze dla suni. 

Feniksa[*] nosiliśmy we dwoje z mężem, teraz zostałam sama.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2023 o 20:29, mari23 napisał:

Te schody są niestety raczej wysokie, strome, betonowe (wetka kategorycznie zabroniła Odiemu chodzenia po nich) dlatego myślę o windzie pionowej, ale to zajmie sporo czasu. Rozsądek mówi coś innego, niż serce.... noszę po tych schodach 10-kilogramowego Kajtusia i mam problem z kręgosłupem, czy dam radę podnieść na szelkach oneczkę? Myślę, że Asia widząc jej stan "na żywo" i po konsultacji z wolontariuszką oceni, co najlepsze dla suni.

Feniksa[*] nosiliśmy we dwoje z mężem, teraz zostałam sama.

Marysiu kochana. Nie czuj się w żaden sposób przymuszana. To musi być Twoja, przemyślana decyzja. Słusznie zresztą uzależniasz ją od stanu suni. 

Tak jak nie odmówiłam Ci DS, napisałam tylko że "rozsądek mówi, żeby Ci odradzać tę decyzję", tak samo nie chcemy naciskać na Ciebie w kwestii przyjęcia suni na DT. 

Myślę, że w sumie dobrze się składa, że Aska7 mogłaby zabrać ją do Ciebie dopiero po 2 listopada. Przez ten czas nabierze siły, dostanie potrzebną pomoc w hotelu i zobaczymy jak się zachowuje. To w sumie młoda sunia. może za kilka tygodni rozruszać się na tyle, że będzie potrzebowała młodszego towarzystwa. Albo wcale się nie rozrusza i trzeba będzie szukać dla niej DS bez schodów. 

Bardzo Ci dziękujemy, że w ogóle rozpatrujesz taką opcję, ale nie czuj się zobowiązana:)

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2023 o 20:56, agat21 napisał:

Czyli ruszamy z wpłatami. Na czyje konto?

Tak Agatko, na moje konto. Jutro roześlę numer konta do wszystkich deklarowiczów.

Dnia 12.10.2023 o 21:05, Sowa napisał:

Czy w schronie jest jakiś piętrowy budynek, żeby można było sprawdzić, na ile i czy w tej chwili sunia potrzebuje pomocy na schodach? 

Sowo, tam nie ma komu tego sprawdzić. Wolontariuszki dwoją się i troją, żeby ogarnąć psy. To sprawdzimy w hotelu. Gdyby miała jechać do mari23, to dopiero po 2 listopada, więc jest czas na to, żeby wszystko na spokojnie sprawdzić.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Rozpaczliwie prosimy - pomóż nam zebrać fundusze na zabranie potwornie zabiedzonej suni do hotelu. Brakuje jeszcze 200 zł deklaracji

 

Dnia 12.10.2023 o 21:09, Ewa Marta napisał:

Och jaki piękny nick. Ostatnio wszystko co rude dobrze mi się kojarzy ❤️ Witamy i bardzo dziękujemy za deklarację.

 

Mnie też poruszył ten nick, bo rude kojarzy mi się z dobrem i miłością.... po ukochanym owczarku z dzieciństwa przez lata te najukochańsze psy były rude.... że o pewnej słodkiej, małej płomienno-rudej osóbce w rodzinie nie wspomnę (dowód wklejam poniżej) 😉 Myślę, że nick jest przekorny i również serdecznie witam kryjącą się pod nim osobę ❤️

IMG-20230731-WA0065.jpg

A dla sunieczki wpłacę 50 złotych na razie....wciąż o niej myślę...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2023 o 09:05, mari23 napisał:

 

Mnie też poruszył ten nick, bo rude kojarzy mi się z dobrem i miłością.... po ukochanym owczarku z dzieciństwa przez lata te najukochańsze psy były rude.... że o pewnej słodkiej, małej płomienno-rudej osóbce w rodzinie nie wspomnę (dowód wklejam poniżej) 😉 Myślę, że nick jest przekorny i również serdecznie witam kryjącą się pod nim osobę ❤️

IMG-20230731-WA0065.jpg

A dla sunieczki wpłacę 50 złotych na razie....wciąż o niej myślę...

Marysiu, bardzo dziękujemy ❤️ konto to samo co dla Bonusa 😀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2023 o 09:05, mari23 napisał:

 

Mnie też poruszył ten nick, bo rude kojarzy mi się z dobrem i miłością.... po ukochanym owczarku z dzieciństwa przez lata te najukochańsze psy były rude.... że o pewnej słodkiej, małej płomienno-rudej osóbce w rodzinie nie wspomnę (dowód wklejam poniżej) 😉 Myślę, że nick jest przekorny i również serdecznie witam kryjącą się pod nim osobę ❤️

IMG-20230731-WA0065.jpg

A dla sunieczki wpłacę 50 złotych na razie....wciąż o niej myślę...

 Marysiu, jaka piękna ruda Dziewczynka 🧡

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...