Jump to content
Dogomania

Dakota - zagłodzona owczareczka znalazła swoje miejsce na ziemi !!!


Recommended Posts

Dnia 10.10.2023 o 17:27, Onaa napisał:

Biedna sunieczka.

Została zaszczepiona i za tydzień mogłaby wyruszyć po lepsze życie. Dzieli ją od tego brak kasy😥 Bardzo wierzymy, że uda się ją zebrać.

Tak pomyślałam, że może warto ruszyć z bazarkiem imiennym dla niej, ale z opcją wpłat dopiero jak już na pewno będzie jechała. Co o tym myślicie? Oczywiście prosiłybyśmy o to nieocenioną agat21 ❤️

Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Rozpaczliwie prosimy - pomóż nam zebrać fundusze na zabranie potwornie zabiedzonej suni do hotelu. Brakuje jeszcze 285 zł deklaracji

Kochani, Asia zaglądała do oneczki dzisiaj, ale nie zdążyła zrobić zdjęć. Siedzi sobie bidulka w oddzielnym kojcu. Na pewno ma lepsze warunki niż w boksie ogólnym, ale to nadal schronisko, głośne szczekanie innych psów, brak spokojnego miejsca, żeby odpocząć, regenerować się. Nawet te dwa spacery w tygodniu to raj w porównaniu z całkowitym brakiem spacerów, ale po to, żeby ona odbudowała masę mięśniową potrzeba więcej ruchu.

Bardzo prosimy - pomóżcie nam ją uratować. Ponad połowa deklaracji już jest. Nie musimy zebrać całości, coś jeszcze wyskrobiemy dla niej, ale  285 zł miesięcznie nie damy rady:( Do tego na początek koniecznie trzeba jej porobić badania, na pewno podać jakieś suplementy. Zakładając, że nie będzie wymagała leczenia, to i tak duże wydatki. 

Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy zadeklarowali już wpłaty ❤️. Macie szansę być współtwórcami zmiany życia tej chudzince. Czy znajdzie się jeszcze ktoś, kto zechce podarować jej kilka złotych? Bardzo, bardzo prosimy ❤️

Link to comment
Share on other sites

Ta sunia bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem. Każdego z dogomaniaków, kto coś dorzuci, zapraszam na prezentację na temat podstaw szkolenia i motywacji. W Krakowie, bo tu mieszkam. Lub na godzinne spotkanie szkoleniowe - do wyboru.  Sama jej nie wezmę - mój pesel i piętro w bloku to wyklucza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.10.2023 o 15:14, Sowa napisał:

Ta sunia bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem. Każdego z dogomaniaków, kto coś dorzuci, zapraszam na prezentację na temat podstaw szkolenia i motywacji. W Krakowie, bo tu mieszkam. Lub na godzinne spotkanie szkoleniowe - do wyboru.  Sama jej nie wezmę - mój pesel i piętro w bloku to wyklucza.

Bardzo Ci dziękujemy Sowo ❤️

Mając nadzieję, że zdarzy się cud i ktoś jeszcze wesprze sunię poprosiłyśmy, żeby wolontariuszka zorientowała się, kiedy byłaby możliwość zorganizowania jej bezpłatnego transportu. 

Może ktoś z Was zechciałby zrobić dla suni bazarek?

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.10.2023 o 22:11, lunarmermaid napisał:

Mieszkam już od jakiegoś czasu za granicą, więc tylko tak mogę pomóc. 

Wspaniale, że zechciałaś dołożyć się do ratowania sunieczki. bardzo dziękujemy. Mamy w tym momencie co najmniej 375 zł albo ciut więcej - w zależności od kursu euro 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Rozpaczliwie prosimy - pomóż nam zebrać fundusze na zabranie potwornie zabiedzonej suni do hotelu. Brakuje jeszcze 225 zł deklaracji
Dnia 10.10.2023 o 19:27, Ewa Marta napisał:

Została zaszczepiona i za tydzień mogłaby wyruszyć po lepsze życie. Dzieli ją od tego brak kasy😥 Bardzo wierzymy, że uda się ją zebrać.

Tak pomyślałam, że może warto ruszyć z bazarkiem imiennym dla niej, ale z opcją wpłat dopiero jak już na pewno będzie jechała. Co o tym myślicie? Oczywiście prosiłybyśmy o to nieocenioną agat21 ❤️

A nie mogłaby jechać do mari23 na dt ?

te 600 zł można zaoszczędzić i przeznaczyć na leczenie.

 

  • Like 3
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

U mnie jest 6 stopni schodów wejściowych (raptem dwa razy tyle jest u Mari), znaczy z ogrodu na werandę do drzwi, nie czułabym zagrożenia przy tych sześciu
ALE
z parteru na piętro kilkanaście kolejnych, a to już poza kontrolą.

Czyli co? Będzie się szukać parterowego bez żadnych schodów? No... kojec byłby bezpieczny pod tym względem. U Pani Violi będzie w kojcu?
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2023 o 10:22, rozi napisał:

U mnie jest 6 stopni schodów wejściowych (raptem dwa razy tyle jest u Mari), znaczy z ogrodu na werandę do drzwi, nie czułabym zagrożenia przy tych sześciu
ALE
z parteru na piętro kilkanaście kolejnych, a to już poza kontrolą.

Czyli co? Będzie się szukać parterowego bez żadnych schodów? No... kojec byłby bezpieczny pod tym względem. U Pani Violi będzie w kojcu?
 

... a odechciało mi się pisać

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2023 o 14:06, Sowa napisał:

W tej chwili chyba najważniejsze aby wyszła ze schronu, warunki jakie powinna mieć w stałym domu, to czas przyszły.

właśnie o to chodzi. Jak nie uzbiera się 600 zł, to nie wyjdzie. A dostała już szansę od mari. Może się okazać w miarę zdrowym psem, gorzej, jak będzie inaczej. Koszty leczenia lecą potem w tysiące. Skarpeta owczarkowa zapchana owczarkami.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy w kontakcie z mari23. Rozmawiamy na temat ewentualnego dania suni DT. Marysia miała sprawę przemyśleć i dać znać. Czekamy spokojnie.

Ponieważ bezpłatny transport do Marysi mógłby odbyć się dopiero po 2 listopada (Aska7 – jak zawsze niezawodna), nie zostawimy suni na tak długo w schronisku. Chcemy ją zabrać jeszcze w tym tygodniu do hotelu, stamtąd też może pojechać do DT.

Pozostaje nam wierzyć, że jakoś udźwigniemy to finansowo. Za każdą wpłatę jeszcze raz z całego serca dziękujemy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...