Jump to content
Dogomania

Ajka zamieszkała w Bytomiu:) Mała Ajka - do tej pory niczyja, błąkała się na podzamojskiej wsi, prawdopodobnie jest w ciąży; teraz ma szansę odmienić zły los, prosi więc o życzliwość .


Recommended Posts

Dotarła faktura za sterylkę 350 zł. Została też wysłana do ZEA, pewnie Tola wstawi, jak oplaci.

Do tego 20 zł koszt dwóch kursów do przychodni. Myslę, ze najlepiej z pieniedzy z bazarku Nadziejki opłace paliwo i wyróżnienie ogloszeń. Czy ktoś ma aktualnie zniżke na olx?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

    🍀  Serduchem sciskam za wszystko                                                                                                Jagusiu jak bedziesz miala czasu,potwierdz prosze na baz zakonczonym

Link to comment
Share on other sites

Ajka pojechała🙂🙂🙂 Zamieszka w Bytomiu wraz z Zojką, sunią też z naszych stron, która nie miała swojego wątku, pisałam o niej na zamojskim. Zojka została znaleziona przy drodze,  miała jechać do Jagny, ale w międzyczasie zgłosiła się właśnie  rodzina z Bytomia. Skorzystała tylko z transportu Ask7 dla zamojszczaków 🙂Dziewczyny są podobne charakterami, obie cichutkie, spokojne - mam nadzieję, że sié dogadają. 

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dałam jej szelki przeciwucieczkowe, smycz i adresówkę, zanim Państwo jej zamówią z ich danymi. Dałam też zapas karmy, żeby nie zmieniać na początku. 

Zojka jest odważniejsza, choć pan mówił, że na początku była bardzo strachliwa. Odbierali ją też u nas.

Zojka jest bardzo zadbana i wybredna. Poczęstowałam ją smaczkami, to tylko powąchała, a Ajka zjadła ze smakiem. Ponoć wybrzydza z jedzeniem, to przyda się jej konkurencja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.07.2023 o 16:07, Jaaga napisał:

Dałam jej szelki przeciwucieczkowe, smycz i adresówkę, zanim Państwo jej zamówią z ich danymi. Dałam też zapas karmy, żeby nie zmieniać na początku. 

Zojka jest odważniejsza, choć pan mówił, że na początku była bardzo strachliwa. Odbierali ją też u nas.

Zojka jest bardzo zadbana i wybredna. Poczęstowałam ją smaczkami, to tylko powąchała, a Ajka zjadła ze smakiem. Ponoć wybrzydza z jedzeniem, to przyda się jej konkurencja.

No nie wiem czemu po raz kolejny piszę o tym przekazaniu Zojki z transportu, a przecież zdążyła Was poznać😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.07.2023 o 12:34, Jaaga napisał:

Rozliczenie Ajki: 20x14 zł=280 zł.

paliwo wet - 20 zł

chip - 12 zł

wydatki -312 zł

Dostała na moje konto 69,25 zł z bazarku Nadziejki, czyli 312 zł - 69 zł= 243  zł. Na ta kwotę wystawimy fakturę.

 

 

A widzisz, to ja wpiszę jeszcze bazarek Nadziejki na pierwsza stronę, bo mi umknęło - pięknie dziękujemy kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...