Jump to content
Dogomania

TYMEK TERAZ BAKI MA DOM!!!Uwolnij mnie proszę..Duży, czarny, kudłaty..bez szans na adopcję ze schroniska. Bardzo prosimy o wsparcie na ratowanie tego psa!!Ma na imię Tymek.


Recommended Posts

Dnia 12.12.2023 o 15:18, Isiak napisał:

A domu jak nie było, tak nie ma 😞

Skupiam się na szukaniu a nie narzekaniu.  Udostępniamy na różnych grupach na fb, pokazuję domkom, które adoptowały ode mnie psiaka z prośbą o pokazywanie go znajomym, którzy szukają super psiaka, aktualizujemy ogłoszenia na OLX, wyróżniamy....

Wierzę, że gdzieś jest TEN domek. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2023 o 17:24, Alaskan malamutte napisał:

Skupiam się na szukaniu a nie narzekaniu.  Udostępniamy na różnych grupach na fb, pokazuję domkom, które adoptowały ode mnie psiaka z prośbą o pokazywanie go znajomym, którzy szukają super psiaka, aktualizujemy ogłoszenia na OLX, wyróżniamy....

Wierzę, że gdzieś jest TEN domek. 

 

Na dobry domek trzeba poczekać.

Najważniejsze, że Tymuś jest w świetnej formie - piękny i zdrowy, zadbany i kochany u p. Violi.

❤️

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2023 o 17:21, Alaskan malamutte napisał:

Wolontariuszki ze schroniska zorganizowały bazarek na rzecz zamojskich psiaków. Również tych, które w hotelikach czekają na dom.  Dorzuciłam tam trochę fantów od siebie. Z bazarku Tymuś dostał 700 zł na pokrycie kosztów pobytu w hoteliku na następny miesiąc. 

Pięknie z Tymusiem dziękujemy!!! SANTA GONK (4) CROSS STITCH CHART | eBay in 2023 | Christmas art ...

💖💖💖

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwoniła pani w sprawie adopcji Tymka. Długo rozmawiałyśmy. Dom wydaje się dobry. Problem w tym, że pani mieszka w Niemczech. Jeszcze przez trzy lata. Potem wracaja do Polski. tutaj w okolicach Piły (chyba) mają dom z ogrodem i 30 arowa działkę. 

Pani odszedł psiak bardzo podobny do Tymka, adoptowany ze schroniska w Jędrzejowie.  Miał raka śledziony. Adoptowany w wieku 8 lat. 

Wcześniej miała owczarka, tez adoptowany ze schroniska. Przez ostatnie 1,5 roku miał wózeczek, ponieważ miał ogromny problem z tylnymi łapkami. Dlatego w Niemczech to mieszkanie na parterze. 

Pani zapytała, czy może do mnie zadzwonić po świętach, prosiła aby przemyśleć wszystko. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2023 o 20:00, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj zadzwoniła pani w sprawie adopcji Tymka. Długo rozmawiałyśmy. Dom wydaje się dobry. Problem w tym, że pani mieszka w Niemczech. Jeszcze przez trzy lata. Potem wracaja do Polski. tutaj w okolicach Piły (chyba) mają dom z ogrodem i 30 arowa działkę. 

Pani odszedł psiak bardzo podobny do Tymka, adoptowany ze schroniska w Jędrzejowie.  Miał raka śledziony. Adoptowany w wieku 8 lat. 

Wcześniej miała owczarka, tez adoptowany ze schroniska. Przez ostatnie 1,5 roku miał wózeczek, ponieważ miał ogromny problem z tylnymi łapkami. Dlatego w Niemczech to mieszkanie na parterze. 

Pani zapytała, czy może do mnie zadzwonić po świętach, prosiła aby przemyśleć wszystko. 

 

 

Hmmm ... mamy kogoś w tamtych okolicach ?

Jak z transportem ?

Czy państwo byliby skłonni przyjechać po Tymusia taki kawał drogi ?

Asiu jak Twoje odczucia ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2023 o 08:29, Livka napisał:

Hmmm ... mamy kogoś w tamtych okolicach ?

Jak z transportem ?

Czy państwo byliby skłonni przyjechać po Tymusia taki kawał drogi ?

Asiu jak Twoje odczucia ?

Napisałam do Bogusik i mam kontakt do pani, która mieszka 40km od zamieszkania państwa.  Państwo sami przyjechaliby po Tymka. Innej opcji nie przewidują. Co do odczuć...hmmm, według mnie to dobry dom. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nie piszę, ale zaglądam i zachwycam się Tymusiem. Ja akurat mam bardzo pozytywne doświadczenie z adopcją do Niemiec. Moja tymczasowiczka Cindunia jest już u p. Ani ponad 10 lat i jest bardzo szczęśliwa. Miałam tyle szczęścia, że wizytę zrobiła Bogusik. Trzymam kciuki za wspaniały dom dla Tymusia

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2023 o 04:20, Livka napisał:

Czyli już nie jest kotożercą ? 😉

Tymi jesteś kochany i taki mądry ❤️

Nie jest. Potrafi wąchać się z kotkiem bez żadnej agresji i nakręcania.

Rozmawiałam dzisiaj z Violą. Jest zachwycona Tymkiem. Gdyby nie fakt że ma swoje 4 psy i 2 na dożyciu, zostawiłaby go sobie.

Panią Violę odwiedził chłopak z Ukrainy. Jak Tymek uslyszal jego mowę od razu nastawil uszu i się zainteresował. Wykonywal wszystkie komendy podawane w języku ukraińskim....

Wszystko wskazuje na to, że Tymek to porzucony ukraińki psiak..Tak jak podejrzewaliśmy...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2023 o 15:42, Alaskan malamutte napisał:

Nie jest. Potrafi wąchać się z kotkiem bez żadnej agresji i nakręcania.

Rozmawiałam dzisiaj z Violą. Jest zachwycona Tymkiem. Gdyby nie fakt że ma swoje 4 psy i 2 na dożyciu, zostawiłaby go sobie.

Panią Violę odwiedził chłopak z Ukrainy. Jak Tymek uslyszal jego mowę od razu nastawil uszu i się zainteresował. Wykonywal wszystkie komendy podawane w języku ukraińskim....

Wszystko wskazuje na to, że Tymek to porzucony ukraińki psiak..Tak jak podejrzewaliśmy...

 

 

Myślę, że wiele teraz takich psiaków. Na przykład Zoranek. Też myślę, że to ukraiński psiak.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...