Jump to content
Dogomania

TYMEK TERAZ BAKI MA DOM!!!Uwolnij mnie proszę..Duży, czarny, kudłaty..bez szans na adopcję ze schroniska. Bardzo prosimy o wsparcie na ratowanie tego psa!!Ma na imię Tymek.


Recommended Posts

Dnia 16.01.2024 o 16:47, rozi napisał:

 

Ty weź zmierz jeszcze raz. Ja mam 173, długie nogi, a 79,5 mi prawie do majtek sięga.
 

mierzyłyśmy kilka razy 😁, do majtek to głową sięga

Ja, jak Julka nieproporcjonalna..., same nogi

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2024 o 17:00, Moli@ napisał:

mierzyłyśmy kilka razy 😁, do majtek to głową sięga

Ja, jak Julka nieproporcjonalna..., same nogi

 

To jest niemożliwe. Zdjęcie mi pokaż, może być na PW

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2024 o 17:03, rozi napisał:

To jest niemożliwe. Zdjęcie mi pokaż, może być na PW

Wysłałam wczoraj sms, do dreag..., ma takie zdjęcie, poprosiłam żeby mi przesłała.

Sama nie zrobię..., może jutro 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2024 o 06:05, Moli@ napisał:

Wysłałam wczoraj sms, do dreag..., ma takie zdjęcie, poprosiłam żeby mi przesłała.

Sama nie zrobię..., może jutro 🙂

W sumie to mnie interesuje na jakiej wysokości masz kolano  😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2024 o 08:52, Moli@ napisał:

Od ręki ... 55cm

No to "nad kolano" byłoby powiedzmy 65. A te 79,5 musiałabyś mieć przynajmniej w połowie uda, moim zdaniem wyżej niż w połowie. Tyle to ma dorodny kaukaz.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2024 o 09:26, rozi napisał:

No to "nad kolano" byłoby powiedzmy 65. A te 79,5 musiałabyś mieć przynajmniej w połowie uda, moim zdaniem wyżej niż w połowie. Tyle to ma dorodny kaukaz.

No..., trzeba strzelić tę fotkę i jeszcze raz dokładnie sprawdzić.

 

Link to comment
Share on other sites

O Tymka zadzwoniła pani z Wieliczki. Dom z ogrodem. Pani w listopadzie po 16 latach pożegnała swojego pieska. Dojrzała do tego, aby adoptować kolejnego. Znalazła ogłoszenie Tymka. Długo rozmawiałyśmy...Czy coś z tego będzie? Nie wiem....Pani szuka....

Pozostałe telefony niewarte uwagi....

Link to comment
Share on other sites

Wieliczka - tam jest dobra trenerka, Jola Sołek. Ona już wprawdzie nie prowadzi zorganizowanych szkoleń, ale zawsze coś może poradzić, pokazać. Jola nie tylko wygrywała zawody psich zaprzęgów w Europie, ale jej malamut był mistrzem Polski w posłuszeństwie, a to naprawdę coś...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2024 o 18:04, Sowa napisał:

Wieliczka - tam jest dobra trenerka, Jola Sołek. Ona już wprawdzie nie prowadzi zorganizowanych szkoleń, ale zawsze coś może poradzić, pokazać. Jola nie tylko wygrywała zawody psich zaprzęgów w Europie, ale jej malamut był mistrzem Polski w posłuszeństwie, a to naprawdę coś...

Znam Jolę od lat....przez malamuty...ja mam od 2002r..Wtedy poznałam Martynę, Jolę i wiele innych malamuciarzy

Link to comment
Share on other sites

Ja znam Jolę przez szkolenie... tak chyba od polowy lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Wtedy miała  owczarka niemieckiego Roksana, potem dopiero nastał Rimo - malamut, gwiazda naszych pokazów szkolenia, a potem już zaprzęgi. Zapytaj przy okazji Jolkę o taki pokaz, gdy wózkiem zaprzężonym w malamuty wjeżdżała na boisko jako pielęgniarka... ech, były czasy. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2024 o 17:26, Alaskan malamutte napisał:

O Tymka zadzwoniła pani z Wieliczki. Dom z ogrodem. Pani w listopadzie po 16 latach pożegnała swojego pieska. Dojrzała do tego, aby adoptować kolejnego. Znalazła ogłoszenie Tymka. Długo rozmawiałyśmy...Czy coś z tego będzie? Nie wiem....Pani szuka....

Pozostałe telefony niewarte uwagi....

Tymuś ma sporą oglądalność i pobrania telefonów i .... nic.

Serduszek zgromadził 91 cokolwiek to znaczy 😉

No nic .... czekamy dalej na ten jedyny DOM ❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...