Jump to content
Dogomania

Kofik,bezdomny ma tylko nas.I bardzo prosi o deklaracje na hotelik,barkuje 360złna pełny pobyt w hoteliku


Recommended Posts

  • DORA1020 changed the title to Kofik,bezdomny ma tylko nas.I bardzo prosi o deklaracje na hotelik,barkuje 540zł.
  • DORA1020 changed the title to Kofik,bezdomny ma tylko nas.I bardzo prosi o deklaracje na hotelik,barkuje 400zł.
Dnia 22.05.2023 o 10:23, helli napisał:

Też pomogę, proszę o nr konta, dam jakąś stałą deklarację, 100 

Bardzo dziekuję❤️🌼💛.

 

Dnia 22.05.2023 o 12:23, limonka80 napisał:

Ode mnie dla Kofika 40 zł stałej.

Dziekuję  limonka💙🌹💚

Wielkie dzięki od Koficzka i odemnie😊

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2023 o 09:32, limonka80 napisał:

To samo pomyślałam - ma smutne oczy, taką rezygnację w spojrzeniu 😔

Smutek, rezygnacja w spojrzeniu na wszystkich zdjęciach w nowego hoteliku...

O coś chodzi..., chory albo miejsce mu nie pasi

Fotki fajne..., psy na wypasionych meblach..., idealny trawnik z zieloną niewypaloną moczem trawką.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2023 o 10:00, Moli@ napisał:

Smutek, rezygnacja w spojrzeniu na wszystkich zdjęciach w nowego hoteliku...

Może wciąż tęskni za poprzednim domem tymczasowym, Dora pisała że bardzo bardzo zżyły z ludźmi u których był, może to dlatego wciąż jeszcze jest smutny...

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2023 o 10:55, limonka80 napisał:

Może wciąż tęskni za poprzednim domem tymczasowym, Dora pisała że bardzo bardzo zżyły z ludźmi u których był, może to dlatego wciąż jeszcze jest smutny...

 

Może.....Ludzie decydują za niego.My nie znamy powodu jego smutku.

Tam miał dobrze,niestety warunki mieszkaniowe poprzedniego dt zmieniły się na gorsze,a ludzie maja tez swoje zwierzaki,i wielkie serce dla zwierząt.

 

Link to comment
Share on other sites

Był już badany? Na początku pisałyście, że jest osowialy i miał jechać do weta. Może coś ze zdrówkiem się dzieje? Czasem przy problemach z tarczycą psy mogą tak się zachowywać. 

Poprosiłabym też na Waszym miejscu panią, żeby nie uczyć go leżenia na stole. Raczej nikt tego nie będzie akceptować w nowym domu, a po co pies ma mieć stres, bo nie będzie wiedział dlaczego jest zganiany, skoro teraz mu wolno. Wiem, że pani oferuje szkolenie, więc pewnie nie będzie problemem korekta takich zachowań. 

Kofik miał dużo zmian, jeśli wszystko od strony wet jest ok, to też ma prawo przeżywać stres I tęsknić. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2023 o 13:39, Jaaga napisał:

Był już badany? Na początku pisałyście, że jest osowialy i miał jechać do weta. Może coś ze zdrówkiem się dzieje? Czasem przy problemach z tarczycą psy mogą tak się zachowywać. 

Poprosiłabym też na Waszym miejscu panią, żeby nie uczyć go leżenia na stole. Raczej nikt tego nie będzie akceptować w nowym domu, a po co pies ma mieć stres, bo nie będzie wiedział dlaczego jest zganiany, skoro teraz mu wolno. Wiem, że pani oferuje szkolenie, więc pewnie nie będzie problemem korekta takich zachowań. 

Kofik miał dużo zmian, jeśli wszystko od strony wet jest ok, to też ma prawo przeżywać stres I tęsknić. 

"Wiem, że pani oferuje szkolenie, więc pewnie nie będzie problemem korekta takich zachowań."

Jaaga, nie załamuj..., ręce opadają... 😒

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2023 o 16:26, Poker napisał:

Dla mnie po prostu jest zaspany.

Dla mnie też. Szukanie dziury w całym. 🤷‍♀️ Jedyne co to można zrobić badania czy psiak zdrowy, i tak miały być wykonane... 

Nie dziwię się, że coraz mniej właścicieli hoteli chce współpracować z tzw. pomagaczami. 

Dora, mogę ogłosić Kofika, ale daj znać na jakie miasto.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...