Jump to content
Dogomania

BARDZO PROSIMY O POMOC. Potrzeba 1300 zł miesięcznie, a sunie mają tylko 300 zł deklaracji. Z czwórki rodzeństwa zostały dwie sunie Brawurka i Bajka chora na nowotwór.


Recommended Posts

Biedactwa, dramat  😭    Do takiego stanu narządów doprowadziły warunki w jakich dotychczas żyły.  Co do śledzony, to jej brak w niczym Farcikowi  mnie będzie przeszkadzać.  Moja Masia miała usuniętą i funkcjonowała normalnie. Gorzej z wątrobą 😞  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2023 o 22:10, elik napisał:

Biedactwa, dramat  😭    Do takiego stanu narządów doprowadziły warunki w jakich dotychczas żyły.  Co do śledzony, to jej brak w niczym Farcikowi  mnie będzie przeszkadzać.  Moja Masia miała usuniętą i funkcjonowała normalnie. Gorzej z wątrobą 😞  

Dlatego chcę porozmawiać z wetką o zasadności usuwania śledziony, przy takiej masie guzów w wątrobie:(

Opłaciłam przed chwilą fakturę. Niestety u Brawurki pobranie moczu z pęcherza, antybiotyk i probiotyk podniosły cenę z zakładanych przez nas 100 zł za USG do 379 zł. U Farcika dodatkowe badania i RTG to w sumie koszt 310 zł. Nutka miała samo USG i u niej jest 100 zł. 

Transport kosztował tym razem 75 zł (też już opłaciłam), bo jechał jeszcze jeden psiak. Niestety po drodze Brawurka i Nutka chciały się zjeść. To niewiarygodne, że żyły razem na takiej małej powierzchni, a teraz nienawidzą się. Tak bardzo kojarzą się sobie z tym złym życiem chyba, że tak na siebie reagują. 

Faktura.jpg.f3da55446b252b0cea134a1f7818ec89.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2023 o 23:14, Aldrumka napisał:

O jej jakie biedy, ile problemów i leczenia; 

Poproszę o numer konta 

Czy zbieracie też na Fundację ZEA ?

Myślę, że Tola nie będzie miała nic przeciwko temu. Bardzo dziękujemy!!! Napisz może tylko, że to dla Brawurki, Farcika, Bajki i Nutki. bardzo dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Biedne psiaki. Gdzie się człowiek nie obróci tam problemy zdrowotne.

Strasznie dużo nowotworów. Koda też miała nadprogramową operację. A przed nią jeszcze dwie operacje

usunięcia listw mlecznych.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2023 o 09:26, Jo37 napisał:

Biedne psiaki. Gdzie się człowiek nie obróci tam problemy zdrowotne.

Strasznie dużo nowotworów. Koda też miała nadprogramową operację. A przed nią jeszcze dwie operacje

usunięcia listw mlecznych.

Mnie załamuje, że na tę czwórkę dwa są tak poważnie chore, a Nutka w sumie też ma zmiany na wątrobie do obserwacji. Brawurka zapalenie pęcherza. Nie ma wśród nich zdrowego psa. 

Tak bardzo mi przykro, że nie dostały pomocy wcześniej. Skupiamy się w tej chwili na myśli, że teraz są przynajmniej bezpieczne. Raczej nie mamy złudzeń co do możliwości adopcji Bajki i Farcika 😪

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2023 o 09:26, Jo37 napisał:

Biedne psiaki. Gdzie się człowiek nie obróci tam problemy zdrowotne.

Strasznie dużo nowotworów. Koda też miała nadprogramową operację. A przed nią jeszcze dwie operacje

usunięcia listw mlecznych.

Biedny Farcik , biedna Koda. Tak dużo tych nowotworów  :(.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2023 o 16:14, agat21 napisał:

Bardzo Wam współczuję sytuacji, wiem co znaczy schorowany psiak bez szans na adopcję. Teraz na razie nie dam rady, ale pod koniec miesiąca spróbuję coś wygospodarować dla psiaczków.

Bardzo Ci dziękujemy kochana! W sumie Bajka i Farcik nie mają szans na adopcję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...