Jump to content
Dogomania

BARDZO PROSIMY O POMOC. Potrzeba 1300 zł miesięcznie, a sunie mają tylko 300 zł deklaracji. Z czwórki rodzeństwa zostały dwie sunie Brawurka i Bajka chora na nowotwór.


Recommended Posts

Dnia 26.04.2023 o 22:55, elik napisał:

Z podziału majątku, jaki pozostał po Agaciku, rodzeństwu przypadło 300,00 zł. Bardzo proszę o nr konta skarbnika i potwierdzenie otrzymania tej kwoty, po pojawieniu się jej na koncie rodzinki.

< Wątek Agata >

Ale niespodzianka! Piękny prezent dla rodzeństwa. 

Jestem wzruszona. Serdecznie dziękujemy. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2023 o 22:55, elik napisał:

Z podziału majątku, jaki pozostał po Agaciku, rodzeństwu przypadło 300,00 zł. Bardzo proszę o nr konta skarbnika i potwierdzenie otrzymania tej kwoty, po pojawieniu się jej na koncie rodzinki.

< Wątek Agata >

No to mnie zatkało 😀 Pięknie dziękujemy ❤️ Elu numer konta mój. Ten sam, na który wpłacasz deklaracje Bonusa i Fidusia. Zaraz Ci go prześlę, bo pewnie wpłacasz z innego konta. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2023 o 08:24, Ewa Marta napisał:

No to mnie zatkało 😀 Pięknie dziękujemy ❤️ Elu numer konta mój. Ten sam, na który wpłacasz deklaracje Bonusa i Fidusia. Zaraz Ci go prześlę, bo pewnie wpłacasz z innego konta.

Taką możliwość zawdzięczamy wspaniałym, wiernym darczyńcom Agacia  2061535736_getattachmid543471mpid9min1uid2a33d0a6911a3b5c1.jpg.31f6fc385e201742d828e6df2dfe09fc.jpg  którzy wspierali go bardzo hojnie i teraz mogą wesprzeć inne potrzebujące psiaczki.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2023 o 17:34, Ewa Marta napisał:

Na konto psiaków dotarła już pomoc od Agata 300 zł wpłacone prze elik. Jesteśmy za nią bardzo wdzięczne. To niespodziewana i wielka pomoc ❤️ Bardzo dziękujemy ❤️

Tym psiakom bardzo potrzebna pomoc finansowa. Zaniedbywane przez lata, muszą podratować zdrowia fizyczne i psychiczne.  To darczyńcy Agata wsparli teraz psią rodzinkę.
Oby psiaczki szybko wróciły do zdrowia i jak Agat odnalazły swoich dobrych ludzi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.04.2023 o 09:20, elik napisał:

Tym psiakom bardzo potrzebna pomoc finansowa. Zaniedbywane przez lata, muszą podratować zdrowia fizyczne i psychiczne.  To darczyńcy Agata wsparli teraz psią rodzinkę.
Oby psiaczki szybko wróciły do zdrowia i jak Agat odnalazły swoich dobrych ludzi.

Niech się spełni Elu ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...