Jump to content
Dogomania

BARDZO PROSIMY O POMOC. Potrzeba 1300 zł miesięcznie, a sunie mają tylko 300 zł deklaracji. Z czwórki rodzeństwa zostały dwie sunie Brawurka i Bajka chora na nowotwór.


Recommended Posts

Dnia 27.06.2023 o 21:39, Tyśka) napisał:

Jak się czuje Tycia? Czuje lęk przed Bajką?

My dzisiaj zakończyliśmy leczenie podziurawionej zębami szyi u mojego. Co najedliśmy się stresu to nasze. Mogło się skończyć tragicznie....

Anetka nie dopuszcza Bajki do Tyci i słusznie. Nie wiemy co nia powodowało, ale lepiej nie dopuścić do kolejnej takiej sytuacji, bo to się może bardzo źle skończyć dla Tyci😟

Bardzo dziękuję Ellig za wpłatę 30 zl stałej dla psiaków już na lipiec 🙂

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Opłaciłam pobyt naszej trójki w czerwcu - 1500 zł.

Z całego serca dziękujemy za kolejne wpłaty. W tym miesiącu wyjątkowo szczodre, co pozwoliło nam opłacić pobyt i zostawić 713 zł na wizytę u weta Bajki i Farcika.

Małgosia i Rafal - 400 zł ❤️
Agnieszka Sz. - 300 zł ❤️
Małgosia D. - 200 zł ❤️
Kasia K. - 25 zł  ❤️

Bajka i Farcik będą mieli kontrolne USG i badania krwi w Onkovecie w Gliwicach. W tej chwili pozostają pod obserwacją. Wyniki są niestety na tyle niejednoznaczne, że trzeba za jakiś czas powtórzyć badanie. Jeśli uda się znaleźć w lecznicy termin, to pod koniec lipca.

Załamuje nas brak jakiegokolwoiek telefonu w sprawie Brawurki.

Dodatkowo rozglądamy się za miejscem dla Farcika o ile wyniki badania nie wykażą, że przed nim niewiele czasu. Niestety rodzeństwo nie dogaduje się kompletnie:( Brawurka i Farcik do tej pory jakoś się tolerowali, ale kilka dni temu na spacerze ruszyli do siebie nie na żarty. To raczej Brawuirka rozpoczęła, ale Farcik nie pozostał jej dłużny. Aneta z trudem je rozdzieliła, ale oberwała nieźle od Farcika w pierś. Ugryzł ją do krwi nie wiedząc, że to ona:(

Uważamy, że nie powinni mieć możliwości spotykania się, a będąc w jednym hotelu to nie jest takie proste.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2023 o 16:55, Poker napisał:

Ojej, biedna Anecik.

Faktycznie dobrze by było rozdzielić łobuzy. Poczuli się pewniej i rozrabiają.

To wygląda tak, jakby nie mogli na siebie patrzeć. Może kojarzą się sobie z tą biedą, zimnem, głodem... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2023 o 11:04, Ewa Marta napisał:

Jak pisałaś, tak się stało. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłatę stałej 30 zł za lipiec ❤️

Wpłaciłam z malutenka nadwyżką, ale zawsze coś 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2023 o 21:54, kado napisał:

Wpłaciłam z malutenka nadwyżką, ale zawsze coś 😁

Najmocniej Cię przepraszam, że wpisałam 30 zł. Wpłaciłaś z wielką nadwyżką, bo 50 zł !!! Zaraz skoryguję wpis w rozliczeniach. Rozliczam bazarek i nie zauważyłam nadpłaty. Bardzo dziękuję, że napisałaś o nadpłacie ❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...