Jump to content
Dogomania

Natka już w swoim super domu, takim jaki jej obiecaliśmy :) Natka, skrzywdzona przez ludzi i los, nie wiadomo jak długo czekała ze złamana łapką na pomoc, na ulgę w bólu. Już jest w hotelu, gdzie czeka na operację łapki. Potrzebne jest wsparcie finansowe.


Recommended Posts

Dnia 9.03.2023 o 16:53, Onaa napisał:

Ona ma jedno oczko niebieskie :). Moja pierwsza tymczaska Oczka miała oczy różnego koloru - jedno brązowe drugie niebieskie.

Tak, to jest urocze i bardzo ujmujące  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2023 o 17:46, b-b napisał:

Jestem u suni.

Postaram się zaglądać choć ostatnio nic mi z tego nie wychodzi :((

 

Witaj Boguniu 🙂  Rozumiem, sama też ostatnio nie mam na tyle czasu, żeby odwiedzić wszystkie wątki piesków, którym dobrze życzę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2023 o 19:37, elik napisał:

Nie chcę być niegrzeczna, ale w takim razie czego oczekujesz, jeśli Ty sama nie zrobiłaś nic dla tej suni?

A jednak jesteś niegrzeczna.Dlaczego nic? Co Twoim zdaniem mialam zrobić?może przeniesiemy się na PW, bo w sumie zaśmiecamy tu wątek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2023 o 21:39, wiolhelm170 napisał:

A jednak jesteś niegrzeczna.Dlaczego nic? Co Twoim zdaniem mialam zrobić?może przeniesiemy się na PW, bo w sumie zaśmiecamy tu wątek.

Niegrzeczna???
 

Link to comment
Share on other sites

Natka jest ślicznym pieskiem, takim małym puchatym niedźwiadkiem z niebieskim oczkiem. Do tego jest bardzo grzeczna, utrzymuje 100 % czystość w domu, nie jest szczekliwa. Człowieka trochę się obawia, ale z drugiej strony chce kontaktu i głaskania. Fajnie chodzi na smyczy, tak jakby ją znała, ale jak jest jakiś głośniejszy odgłos, to próbuje się zerwać, uciec. Mam nadzieję, że będzie spokojniejsza jak wszystko pozna. Podczas kąpieli niemal zastygła, ale po wyjściu już było OK. 

W poniedziałek jedziemy na konsultację ortopedyczną i umówimy zabieg. Ciekawe czy uda się uratować łapkę.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2023 o 14:35, szafirka napisał:

Natka jest ślicznym pieskiem, takim małym puchatym niedźwiadkiem z niebieskim oczkiem. Do tego jest bardzo grzeczna, utrzymuje 100 % czystość w domu, nie jest szczekliwa. Człowieka trochę się obawia, ale z drugiej strony chce kontaktu i głaskania. Fajnie chodzi na smyczy, tak jakby ją znała, ale jak jest jakiś głośniejszy odgłos, to próbuje się zerwać, uciec. Mam nadzieję, że będzie spokojniejsza jak wszystko pozna. Podczas kąpieli niemal zastygła, ale po wyjściu już było OK. 

W poniedziałek jedziemy na konsultację ortopedyczną i umówimy zabieg. Ciekawe czy uda się uratować łapkę.  

Dzięki za takie dobre wiadomości. Oby po wizycie u ortopedy były także dobre  🙂  
Trzymam kciuki.
       

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj z Natką w Zielonej Górze u ortopedy. Niestety łapki nie da się uratować 😞 Jest to stare złamanie nadgarstka i palców. Ta część wisi bezwładnie. Dzisiaj została pobrana krew do badania i umówiony mamy termin zabiegu na 21 marca. 

IMG_20230313_113201_800x600.jpg

IMG_20230313_113904_800x600.jpg

IMG_20230313_113932_800x600.jpg

IMG_20230313_165513_800x599.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo szkoda 😓 No nic, mam nadzieję, że wszystko jakoś się ułoży,  a Natka  nauczy się żyć bez łapki i   znajdzie kochających ludzi i dom. Ta sunia bardzo zapadła mi w serce,  rozważaliśmy nawet adopcję, niestety mieszkamy na 3 pietrze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2023 o 17:27, szafirka napisał:

Byłam dzisiaj z Natką w Zielonej Górze u ortopedy. Niestety łapki nie da się uratować 😞 Jest to stare złamanie nadgarstka i palców. Ta część wisi bezwładnie. Dzisiaj została pobrana krew do badania i umówiony mamy termin zabiegu na 21 marca. 

IMG_20230313_113201_800x600.jpg

IMG_20230313_113904_800x600.jpg

IMG_20230313_113932_800x600.jpg

IMG_20230313_165513_800x599.jpg

Czy ortopeda określił koszt operacji? Ona chyba powinna trochę schudnąć, albo tylko tak na zdjęciach wygląda. Przy trzech łapkach lepiej być szczupłym.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2023 o 20:02, mar.gajko napisał:

Czy ortopeda określił koszt operacji? Ona chyba powinna trochę schudnąć, albo tylko tak na zdjęciach wygląda. Przy trzech łapkach lepiej być szczupłym.

Koszt operacji to około 1000 zł plus badania i potem wizyty kontrolne. Sunia powinna schudnąć, rozmawiałam z Hanią o tym, teraz waży 13 kg.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2023 o 20:38, Poker napisał:

Serce mi ścisnęło. A może jednak jeszcze skonsultować z dr Bieżyńskim ? Palców pewnie nie da się poskładać, ale może nadgarstek tak , a na palce dać usztywnienie. Tak sobie głośno myślę.

 

Dnia 14.03.2023 o 11:42, Tola napisał:

Po wczorajszych wieczornych konsultacjach z elik, Poker i Hanią będę dzisiaj próbowała zadzwonić do dr Bieżynskiego. 

No niestety, skontaktowanie się z dr Bieżyńskim nie jest proste.

Właściwie to próbuję dzisiaj cały dzień i nic.

Przewertowałam wątek Tyci od Poker, bo już nie pamiętam, skąd miałam wtedy kontakt do dr Biezyńskiego, wtedy bez problemu zadzwoniłam i rozmawiałam, a potem TZ rozmawiał parę razy też bez problemu.

Kontakt dostałam od dr Grzebinogi z Oświęcimia, bo szukaliśmy najpierw pomocy na Śląsku,  może to był jakiś inny nr tel:(

Teraz nikt nie odbiera:(

A czas płynie...

Martwię się, bo  termin operacji jest wyznaczony, a tutaj jeszcze nawet nie ma daty konsultacji., nie ma żadnych badań suni oprócz badania krwi, nie wiem co jeszcze trzeba byłoby zrobić?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...