Jump to content
Dogomania

Artur: zwykły, choć niezwykły czarny kundelek: już u Jaagi, nie ma stałych deklaracji


Recommended Posts

Andrzej teraz dzwonił, że go przekazał panu Arkowi i mówi, ze było mu bardzo trudno. Jak się daje psa do domu, to jest całkiem inaczej. Wydaje też Gabi, ale z tego się cieszymy oboje, bo wiemy, że oczekuje jej troskliwa rodzinka. Zapytałam, czy Artur bedzie w domowym DT i nie dostałam odpowiedzi.

Niestety, mamy na utrzymaniu 10 swoich adopcyjnych psów i nie jestem w stanie obniżać cen hotelowania, bo zobowiązania finansowe musimy regulowac, jak każda inna firma. Juz i tak zarzekałam się, że żadnego wiecej, a najpierw znalazłam Kreta, potem przyjachała Malinka, która okazała się głucha i totalnie nieadopcyjna i Parówczak. Tym sposobem z 7 zrobiło się 10. Do tego jeszcze mam na siebie Greya, ale on choć tu na dogo ma zapewnione wyżywienie i leczenie w razie potrzeby, więc problem odpada.

Życzę Arturowi powodzenia i mam nadzieję, że już niedługo znajdzie swój własny prawdziwy dom i rodzinę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2023 o 13:00, Gabi79 napisał:

Ojej, biedny Artur. Oby tylko nie wylądował w kojcu

 

Dnia 24.11.2023 o 16:04, Aska7 napisał:

Też tak pomyślałam, a on jest taki fajny. Nie zasłużył.

Też mam niestety takie obawy . Skoro taniej to nie sądzę aby to był DT domowy 😞 Obym się myliła. 

Na FB napisali , że jedzie do cudownego DT ...

Link to comment
Share on other sites

Weszłam tutaj po to, żeby napisać, że Artur dojechał szczęśliwie. Kanapa od razu jego, nie da się mu zrobić zdjęć, bo od razu chucha w twarz i daje mokre całusy. Więcej z mojej strony informacji za parę dni. Myślę, że osobom które wpłaciły na Artura (a z dogomanii były to dwie osoby) i w jakikolwiek sposób mu pomagały to się należy. I wtedy też zamknę wątek, bo zupełnie rezygnuję z Dogomanii. O Artura dotychczas było 5 telefonów, niestety wszystkie rodziny zakocone. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2023 o 21:15, mdk8 napisał:

 

Też mam niestety takie obawy . Skoro taniej to nie sądzę aby to był DT domowy 😞 Obym się myliła...

Tutaj moze doprecyzuję, jest taniej bo Artur pojechał  do domu tymczasowego, a nie hotelu czy PDT. To po prostu zwykły DT za karmę i opłacenie kosztów weterynaryjnych. To też DT, do którego dziewczyny wpadają np aby zawieźć karmę.  Artur będzie miał 3 spacery dziennie poza ogród i naukę/ćwiczenie komend przydatnych w domu jak "siad", "stój", "leżeć", "zostań", "zostaw", "na miejsce", i dużo czasu z człowiekiem. Szkoda ze to nie stały dom, ale nic się nie przyspieszy. Tak bywa. 

 

PS: Artur pięknie zachowuje czystość, nie znaczy w domu, na smyczy chodzi grzecznie, jest energiczny i nie potrafi za długo usiedzieć na pupie jak widzi człowieka. Bawi się jak szczeniak. Tylko... DT będzie go odchudzać.

received_718257643557705.thumb.jpeg.09260ee09e601c7e527a83bd10fcb727.jpeg

received_2059774334378591.thumb.jpeg.f02350e8454ab99ab1315848e351b500.jpeg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Odchudzanie jest koniecznością, miał mieć wprowadzone u nas, ale nie było sensu go oddzielać, skoro miał wyjechać. Wszystkie psy tak poustawiał, że jego miska stała pełna, a on po kolei opróżniał innym psom. Jest bardzo aktywny, ale 4-5 porcji nie spaliłby za nic.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2023 o 12:11, Tyśka) napisał:

Weszłam tutaj po to, żeby napisać, że Artur dojechał szczęśliwie. Kanapa od razu jego, nie da się mu zrobić zdjęć, bo od razu chucha w twarz i daje mokre całusy. Więcej z mojej strony informacji za parę dni. Myślę, że osobom które wpłaciły na Artura (a z dogomanii były to dwie osoby) i w jakikolwiek sposób mu pomagały to się należy. I wtedy też zamknę wątek, bo zupełnie rezygnuję z Dogomanii. O Artura dotychczas było 5 telefonów, niestety wszystkie rodziny zakocone. 

 

Dnia 25.11.2023 o 12:40, Tyśka) napisał:

Tutaj moze doprecyzuję, jest taniej bo Artur pojechał  do domu tymczasowego, a nie hotelu czy PDT. To po prostu zwykły DT za karmę i opłacenie kosztów weterynaryjnych. To też DT, do którego dziewczyny wpadają np aby zawieźć karmę.  Artur będzie miał 3 spacery dziennie poza ogród i naukę/ćwiczenie komend przydatnych w domu jak "siad", "stój", "leżeć", "zostań", "zostaw", "na miejsce", i dużo czasu z człowiekiem. Szkoda ze to nie stały dom, ale nic się nie przyspieszy. Tak bywa. 

 

PS: Artur pięknie zachowuje czystość, nie znaczy w domu, na smyczy chodzi grzecznie, jest energiczny i nie potrafi za długo usiedzieć na pupie jak widzi człowieka. Bawi się jak szczeniak. Tylko... DT będzie go odchudzać.

received_718257643557705.thumb.jpeg.09260ee09e601c7e527a83bd10fcb727.jpeg

received_2059774334378591.thumb.jpeg.f02350e8454ab99ab1315848e351b500.jpeg

Tysiu, dzięki wielkie za wieści i fotki.

Wprawdzie nie  wpłaciłam ani grosza na Artura, ale mu kibicowałam.

Wygląda na to, że możemy odetchnąć z ulgą. Bardzo się cieszę

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2023 o 20:13, Tyśka) napisał:

Artur pyskiem akcji mikołajkowej 🙂 urodzony model, choć model z ADHD 😂received_678551007755347.thumb.jpeg.2a90a0bc8b7b4625040d964b6d6b3599.jpeg

Podziwiam, że udało mu się utrzymać tą czapkę. To prawda, że chyba ma ADHD😄 Trudno mu zrobić zdjęcie bez języka. Pies tryskający energią 😃.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja też od początku kibicowałam Arturowi, choć nie wpłaciłam na niego...

Szkoda Tysiu, że odchodzisz. Boli mnie każde odejście z dogo. Nasza społeczność kurczy się coraz bardziej, jedni odchodzą, jedni umierają. Kiedyś forum było wielkie i wspólnymi siłami można było ratować więcej psów. Im nas mniej, tym mniejsze mamy możliwości. Przykre to 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2023 o 11:39, Isiak napisał:

Ja też od początku kibicowałam Arturowi, choć nie wpłaciłam na niego...

Szkoda Tysiu, że odchodzisz. Boli mnie każde odejście z dogo. Nasza społeczność kurczy się coraz bardziej, jedni odchodzą, jedni umierają. Kiedyś forum było wielkie i wspólnymi siłami można było ratować więcej psów. Im nas mniej, tym mniejsze mamy możliwości. Przykre to 😞

Nic dodać, nic ująć...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...