Jump to content
Dogomania

Artur: zwykły, choć niezwykły czarny kundelek: już u Jaagi, nie ma stałych deklaracji


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pisałam już na wątku Meli, napiszę i tutaj, że prowadzę wątki do końca sierpnia. Później jak ktoś będzie chciał potwierdzenie wpłaty na Arturka to bardzo proszę o pisanie do Stowarzyszenia ma Fejsbuku. Artur i tak stąd nie ma stałych deklaracji, gorzej z Melą, ale Marta już wie i rozumie moją decyzję.

Jaaga, będziesz musiała przekazywać informacje o Arturze dziewczynom, ja odsuwam się od pośredniczenia. 

Rodzina z Holandii, ktora chciała adoptować Artura, ale odpadła przez koty, adoptuje pod koniec września nieadopcyjnego stareńkiego Miśka z hoteliku, w którym był Artur i w którym jest Wafel.  A Wafelek od razu jak wrócił do hotelu to poczuł się jak u siebie. Spał na boczku, przywitał się z psami. Odespal jedna dobę i zaczął być radosnym zabawowym pieskiem jak dawniej. Był tak wychudzony tułaczką, że Rafał nie mógł się nadziwić. Ale już przybiera. A, Rodzina ktora dała mu szanse, opłaciła oczywiście transport powrotny i dorzuca się teraz do utrzymania Wafelka. Tacy niedobrzy ludzie to są:). 

O Artura nie ma telefonów nadal.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2023 o 16:43, limonka80 napisał:

Jako jedyny z trójki zaginionych się odnalazł, a nikt na niego nie czekał, nikt nie szalał z radości ...

Wafelek to jeden z tych psów którym los nie sprzyja, a już na pewno nie mają szczęścia do ludzi.     

bardzo to jest smutne i dołujące...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.08.2023 o 13:15, Tyśka) napisał:

Tu jeszcze Wafelek. On nie wie, że nie ma domu.  Będę z dziewczynami stowarzyszeniowymi nadal mu szukać domu, ale w okolicy, aby ktoś osobiście po niego przyjechał. 

received_952771709148036.thumb.jpeg.227366b603c69ad78f324e8acf131b71.jpeg

received_978878196660226.thumb.jpeg.8005ef27bc003c7a548d1f2a6e93b7cf.jpeg

received_678774023702890.thumb.jpeg.5456750137feb69e67bf20e381e3e439.jpeg

Jaki on sympatyczny I pogodny 😀 oby przed zimą ktoś się nim zainteresował. Lato w kojcu jest ok, ale potem będzie trudniej i przydałby się własny  dom. Może ktoś go wypatrzy. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mi pisały, że był parę dni temu telefon o Amola, w sensie o Artura. Dom okej, już trzeci z rzędu, ale kolejny z kotami :

Generalnie jakby co to zaglądajcie na stronę Stowarzyszenia, tam jak już to beda jakieś aktualizacje. Mnie tu już praktycznie nie ma. Wypaliłam się po paru latach na Forum i pomaganiem przez Internet też. Pora powiedzieć STOP. Ogłoszeń na olx, tych co mam, nie usuwam, będę odświeżać, ale nie dorabiam nowych.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2023 o 23:09, Tyśka) napisał:

Dziewczyny mi pisały, że był parę dni temu telefon o Amola, w sensie o Artura. Dom okej, już trzeci z rzędu, ale kolejny z kotami :

Generalnie jakby co to zaglądajcie na stronę Stowarzyszenia, tam jak już to beda jakieś aktualizacje. Mnie tu już praktycznie nie ma. Wypaliłam się po paru latach na Forum i pomaganiem przez Internet też. Pora powiedzieć STOP. Ogłoszeń na olx, tych co mam, nie usuwam, będę odświeżać, ale nie dorabiam nowych.

"Ogłoszeń na olx, tych co mam, nie usuwam, będę odświeżać, ale nie dorabiam nowych."

 

Pomagasz zwierzakom wirtualnie..., możesz sobie  powiedzieć (praktycznie z dnia na dzień) STOP

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2023 o 23:09, Tyśka) napisał:

Dziewczyny mi pisały, że był parę dni temu telefon o Amola, w sensie o Artura. Dom okej, już trzeci z rzędu, ale kolejny z kotami :

Generalnie jakby co to zaglądajcie na stronę Stowarzyszenia, tam jak już to beda jakieś aktualizacje. Mnie tu już praktycznie nie ma. Wypaliłam się po paru latach na Forum i pomaganiem przez Internet też. Pora powiedzieć STOP. Ogłoszeń na olx, tych co mam, nie usuwam, będę odświeżać, ale nie dorabiam nowych.

Trzymaj się, świetnie Cię rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Otrzymałam wiadomość ze Stowarzyszenia, że wkrótce Artur zmienia miejsce, bo koszty są za wysokie. Znaleźli tańsze miejsce.

Robiliśmy mu ostatnio sesję zdjeciową do ogłoszeń, wiec mam nadzieję,że może znajdzie swój własny dom.

W tej sytuacji, kiedy nie ma na forum osoby prowadzacej wątek, ani deklaracji, a pies wyjeżdża od nas, to wątek będzie nieaktualny.

IMG_20231116_110236.jpg

IMG_20231116_110240.jpg

IMG_20231116_110243.jpg

IMG_20231116_110246.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...