Jump to content
Dogomania

W DS we Wrocławiu! ISKRA Ruda sunia pod moją opieką w BDT u Bożeny, mojej koleżanki.


Poker

Recommended Posts

Dnia 3.01.2023 o 13:25, Tyśka) napisał:

Podsunęłam Iskrę Państwu z Poznania, którzy szukają psiaka młodego o usposobieniu labradora. Może akurat... 😉

Dzięki.
iskra, jak imię mówi, jest bardzo energiczna, potrzebuje dużo ruchu, a przy tym jest grzeczna.

Link to comment
Share on other sites

Iskierka była wczoraj u weta. Była bardzo grzeczna . Ocenił jej wiek max.na 1,5 roku.  Jest zdrowa tylko wyniszczona. Waży 9.100, powinna ok. 12 kg.  Ma też łupież i zalecił kąpiel w Nizoralu. Pojechałam pomoc w kąpieli.  Iskra bała się schodów, na smaczki weszła na 3 stopień i w tył zwrot. Do łazienki została wzniesiona na rączkach.  Jak poczuła prysznic to chciała uciekać, ale we dwie daliśmy radę. Zresztą po chwili uspokajała się. 

Sunia jest przekochana i przeslodka. Zero agresji, ogonek lata i poszczekuje śmiesznym basem, bawi się piłeczką 

 Jedzenie po prostu pochłania.

Jak na razie jest idealna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2023 o 10:37, Tola napisał:

Dzwoniła pani z Trzebnicy w sprawie Iskry i pan z Wrocławia,  ale na razie czekamy. Oboje pytali, czy Iskra potrafi zostawać sana w domu.

 

Nie ma ciągu dalszego. Szkoda, bo sunia jest cudowna.

Link to comment
Share on other sites

Na Wrocław i Opole ma. To może na Jelenią Górę pod imieniem Figa.

Ma ok. 1 - 1,5 roku, waży 9 kg, powinna przytyć do ok. 12 kg, ma 41 cm w kłębie. Radosna,przyjazna do ludzi, psów i  kotów,ufna.Umie się bawić zabawkami. Zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy. Umie zostawać w domu.

Zdrowa, wykastrowana, zaszczepiona przeciw wściekliźnie, odrobaczona, ma czip.

Przebywa we Wrocławiu.

Telefon  Toli.

Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2023 o 11:17, Poker napisał:

Na Wrocław i Opole ma. To może na Jelenią Górę pod imieniem Figa.

Ma ok. 1 - 1,5 roku, waży 9 kg, powinna przytyć do ok. 12 kg, ma 41 cm w kłębie. Radosna,przyjazna do ludzi, psów i  kotów,ufna.Umie się bawić zabawkami. Zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy. Umie zostawać w domu.

Zdrowa, wykastrowana, zaszczepiona przeciw wściekliźnie, odrobaczona, ma czip.

Przebywa we Wrocławiu.

Telefon  Toli.

Dzięki.

Dopiero teraz zobaczyłam że zdjęć mało...nie chcę wstawiać tych ze schroniska...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...