Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY Bazarek SPOŻYWCZY z suszonymi jabłkami


Mazowszanka13

Recommended Posts

Dostałam przed chwilą paczkę. Dziękuję serdecznie! 🧡🥰

 

Kupuję u Małgosi od lat zioła. 

Małgosia, to już Firma. Solidna i uczciwa. Jej zioła zawsze są najwyższej klasy. Czyściutkie, bez zbędnych patyczków, łodyg itd. Jest zdecydowanie lepsza i solidniejsza niż popularne zielarnie w kraju. 

Produkt pierwsza klasa! 

I najważniejsze, że jej zawsze się chce mimo, że to dużo pracy zbieranie i suszenie ziół. 

Małgosiu, jestem i zostanę fanką Twoich ziół, bo są niezwykle tak jak i Ty. 

Dziękuję! 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 10:07, Iv_ napisał:

Małgosia, to już Firma. Solidna i uczciwa. Jej zioła zawsze są najwyższej klasy. Czyściutkie, bez zbędnych patyczków, łodyg itd. Jest zdecydowanie lepsza i solidniejsza niż popularne zielarnie w kraju. 

Produkt pierwsza klasa! 

Mogę się tylko podpisać - produkty najwyższej jakości 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 09:13, Mazowszanka13 napisał:

Namów koleżankę na zakupy. Psy skorzystają, a koleżanka nie będzie Cie obiadać:)

Już namówiłam, i to dwie - 10 porcji jabłek proszę 🙂

A mogę prosić o dorzucenie do paczki kilku sztuk jabłuszek w całości, takich prosto z drzewa ? aż ślinka cieknie na sam widok, takie prawdziwe, naturalne jabłka ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 11:01, limonka80 napisał:

Już namówiłam, i to dwie - 10 porcji jabłek proszę 🙂

A mogę prosić o dorzucenie do paczki kilku sztuk jabłuszek w całości, takich prosto z drzewa ? aż ślinka cieknie na sam widok, takie prawdziwe, naturalne jabłka ...

Bardzo proszę:) Ale dopiero w poniedziałek, najpóźniej wtorek jak zbiorę wszystkie adresy.

Wysłać InPostem na twój adres ?

Iv_ Zioła są czyste, bo segregowane ręcznie (w okularach !). Myślę, że w produkcji masowej pracuje za człowieka taśma i stąd te zanieczyszczenia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 13:44, limonka80 napisał:

Nagły zwrot akcji - nie potrzebuję dziesięciu porcji, potrzebuję 35 🙂 

Rano poczęstowałam w pracy koleżankę z pokoju obok, i w ciągu godziny zleciały się chętne z czterech wydziałów żądając jabłek 😁

BRAWO TY!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 13:44, limonka80 napisał:

Nagły zwrot akcji - nie potrzebuję dziesięciu porcji, potrzebuję 35 🙂 

Rano poczęstowałam w pracy koleżankę z pokoju obok, i w ciągu godziny zleciały się chętne z czterech wydziałów żądając jabłek 😁

Wspaniała sytuacja! 😃👍

Żądać jabłek zamiast na przykład krwi to wspaniały koniec tygodnia 😁

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 13:44, limonka80 napisał:

Nagły zwrot akcji - nie potrzebuję dziesięciu porcji, potrzebuję 35 🙂 

Rano poczęstowałam w pracy koleżankę z pokoju obok, i w ciągu godziny zleciały się chętne z czterech wydziałów żądając jabłek 😁

Niezła jesteś limonko:) Coś mi się zdaje, ze możesz już myśleć o beneficjencie nr 3

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz do mnie dotarło co oznacza 35 porcji. Jesteś niesamowita limonko:)

Dogomania, niestety, cienko przędzie. Wszyscy mają mnóstwo deklaracji i zobowiązań, dlatego mimo najszczerszych chęci bazarki coraz słabiej idą. Stale chodzi mi go głowie skąd brać kolejnych "darczyńców".

Na fb łatwiej o kupców, ale pies/psy musi mieć wydarzenie na fb. No i kupujacy są "z miasta". O zaufanie trudniej. Może rzeczywiście na dogomaniackie bazarki wciągać rodzinę, znajomych ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 20:26, Mazowszanka13 napisał:

Dopiero teraz do mnie dotarło co oznacza 35 porcji. Jesteś niesamowita limonko:)

Dziękuję 🙂 

Mój przebiegły plan się powiódł - celowo częstowałam jabłkami, (choć z bólem serca, po jednym plasterku na głowę:-)) wiedząc z własnego doświadczenia, że jak ktoś zje Twoje jabłko, to wróci po więcej 😁 

Wysyłkę poproszę do mnie, będę dystrybutorem 🙂 

Wpłacę i konkretnie ile porcji potrzebuję określę się jutro, jadę rano do rodziców i dam Mamie do degustacji, przyjedzie też kuzynka więc myślę, że w zakupie jabłek czeka nas jeszcze tendencja wzrostowa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2022 o 16:40, limonka80 napisał:

Aktualizacja zamówienia - Śląsk potrzebuje 50 porcji jabłek 😀

Wpłaciłam przed chwilą 300 zł za jabłka + 20 zł za wysyłkę.

Z wysyłką się nie śpiesz - to sporo pracy, więc na spokojnie sobie przygotuj, popakuj, poczekamy. 

 

Brawo, brawo, brawo ! Muszę poszukać dużego pudła.

Dnia 19.11.2022 o 17:17, dwbem napisał:

Ja też potwierdzam, jasbluszka sa pyszne, codziennie otwieram sloik i podjadam.

A jakie zioła są ew. będą w przyszłym roku bo może tez się skuszę.

Zapraszam, dam znać 🙂  Będą zioła: kwiaty czarnego bzu, lipy, mniszka, pokrzywa, płatki róży, może owoce róży.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...