Jump to content
Dogomania

Jest źle, potrzebne TK/MRI głowy i usunięcie pocisku. Ciemność spowiła mój świat - niewidomy Grey mix husky w schronisku.


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 31.08.2023 o 17:13, Aska7 napisał:

Podmieniony. Wygląda godnie. I pewnie tak się w końcu czuje. To ważne 🙂

Grey już bardzo fajnie funkcjonuje. Nawet pilnuje i oszczekuje obcych. Trochę za jego oczy robi Luna, resztę nadrabia pozostałymi wyostrzonymi zmysłami. Jest dorodny i okazały. 

Martwię się tylko, co będzie zimą, bo wszystko w budzie zdewastowane, nic nie może mieć, tak niszczy, nie zostało nic z ocieplenia.

Dobrze, że w końcu nauczył się używać zabawek. Chciałabym mu dać budę do domku kociego na zimę, ale nie wiem, czy to się uda. Jego zagródka jest jego bazą i wszystkie trasy ma opanowane od tego miejsca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 30.10.2023 o 13:52, Aska7 napisał:

Ale śmieszny 😂

Musi kiedys córka zrobić zdjęcie, jak Grey mnie obejmuje łapami za szyję. Tak stoimy, gadam i przytulamy się. Bardzo długo potrafi wystać na dwóch łapach, byle być przytulonym szczelnie calym ciałem.

Szkoda, że do innych nie jest tak ufny, bo może miałby szansę na adopcję mimo braku wzroku. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jest dobrze 🙂 ogromny postęp w porównaniu z czasem, kiedy wyprowadziliśmy go z domu. Wtedy był agresywny do większości psów, nie poruszał się sam poza jednym pokojem., kłapał zębami. Dziś jest spokojny z psami, zaciekawiony. Wtaszczyłam go na fotel i nie było mowy o lękowym straszeniu zębami. Trząsł się trochę z nerwów. Zszedł z niego później, ale to bardziej sprawka Gabi, która na niego warczała, bo to zaanektowane przez nią miejsce.

Kiedy mnie słyszy, to podchodzi, daje się głaskać. Naprawdę jestem dumna z chłopaka. 
Tylko Kret śpi dziś u Andrzeja, bo cały czas  go prowokował i łaził za nim poszczekując.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2023 o 05:49, Moli@ napisał:

Plus, anielską cierpliwość 😇

 Tak, zdecydowanie mam  cierpliwość jak z gumy w stosunku do zwierząt.  Chyba to rekompensuje totalny brak cierpliwości względem ludzi z wyłączeniem własnych dzieci 😉

Dnia 25.11.2023 o 22:21, Tola napisał:

Na koncie Zea jest wpłata dla Greya:

60 zł - Grażka123 (20.11.) serce-ruchomy-obrazek-0528.gif 2 mies.

Dziękuję bardzo za wpłatę, jutro pouzupełniam rozliczenia.

Na dobranoc Grey. Na dworze mróz a on razem z Luną już od popołudnia w domu 🙂 Tak się cieszę, że udało się ich przyzwyczaić do wchodzenia. 

IMG_20231130_214811.jpg

IMG_20231130_214807.jpg

IMG_20231130_214801.jpg

IMG_20231130_214757.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...