Jump to content
Dogomania

Hugo jest już we własnym domu w Katowicach i ma kochających Opiekunów. Hugo i Fibi razem opuścili schronisko i proszą o pomoc finansową na hotel i weta.


Recommended Posts

Na konto Fibi wpłynęły poniższe kwoty:     

        10,00 zł  -  Nesiowata  -  2.09.
        38,00 zł  -  Nadziejka z bazarku   -  5.09.

 

A na konto Hugo

        10,00 zł  -  Nesiowata  -  2.09.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

527750732_dzikujlicznie.jpg.193219f0bb75cdf3b40938c96c30596e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wyróżniłam ogłoszenie Fibi i Hugo, chociaż jest na niego chętna pani, ale mam 60% zniżki na wyróżnianie, a pani nie jest jeszcze sprawdzona.

Hugo

946308557_ogosz_Hugo.png.e948dd6a0aad1e689697cfd31b176dd3.png

Fibi

954582136_ogosz_Fibi.png.72cbf5245a7ee85a0dac1b27dfd5bef9.png

 

Nie wiem czemu jest taka różnica w cenie - Fibi 6,26 zł, a Hugo (wyróżniony jako drugi)  9,97 zł. Wyróżniłam również ogłoszenie Micha i też zapłaciłam 9,97 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.09.2022 o 14:23, Tyśka) napisał:

Ankieta poszła:)

I wróciła wypełniona od pani z Katowic 🙂
Z rozmowy telefonicznej i z ankiety oceniam dom pozytywnie.  Potrzebna wizyta w Katowicach. Jeśli wypadnie pozytywnie, Hugo będzie mógł pojechać 19.09. do Gliwic razem z Cymusiem.

Kto mógłby zrobić wizytę w Katowicach?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2022 o 09:13, elik napisał:

I wróciła wypełniona od pani z Katowic 🙂
Z rozmowy telefonicznej i z ankiety oceniam dom pozytywnie.  Potrzebna wizyta w Katowicach. Jeśli wypadnie pozytywnie, Hugo będzie mógł pojechać 19.09. do Gliwic razem z Cymusiem.

Kto mógłby zrobić wizytę w Katowicach?

Z Katowic jest Mysza2 ; Perełka1 ;malti ; musia ;Istar19 ; Iwona71 ; yulanovi ; Monika z Katowic.

Może Gabi79 bo praktycznie Dąbrowa Górnicza łączy się z Katowicami ; anecik też ma w miarę blisko.

Eluniu,0d 12.09. - 21.09. nie będę mogla zrobić przelewów jeżeli by były jakieś wydatki na Hugo,wyjeżdżam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.09.2022 o 16:02, Anula napisał:

Z Katowic jest Mysza2 ; Perełka1 ;malti ; musia ;Istar19 ; Iwona71 ; yulanovi ; Monika z Katowic.

Może Gabi79 bo praktycznie Dąbrowa Górnicza łączy się z Katowicami ; anecik też ma w miarę blisko.

Eluniu,0d 12.09. - 21.09. nie będę mogla zrobić przelewów jeżeli by były jakieś wydatki na Hugo,wyjeżdżam.

Bardzo dziękuję Aniu za informacje. Chyba poproszę Gabrysię  🙂

Jedź spokojnie i wypoczywaj Aniu. W razie potrzeby założę swoją kasę.

Miłego wypoczynku  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.09.2022 o 16:09, elik napisał:

Bardzo dziękuję Aniu za informacje. Chyba poproszę Gabrysię  🙂

Jedź spokojnie i wypoczywaj Aniu. W razie potrzeby założę swoją kasę.

Miłego wypoczynku  🙂 

Eluś, kochana jestem trochę uziemiona, bo niestety znów wróciły moje problemy z kręgosłupem. W piątek miałam trochę "latania" po urzędach i się doigrałam. Biorę leki, które zostały mi po ostatniej kuracji, ale jak na razie poprawy nie ma. Chyba czeka mnie wizyta u lekarza. Zobaczymy, jak się sprawy rozwiną.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2022 o 17:30, Gabi79 napisał:

Eluś, kochana jestem trochę uziemiona, bo niestety znów wróciły moje problemy z kręgosłupem. W piątek miałam trochę "latania" po urzędach i się doigrałam. Biorę leki, które zostały mi po ostatniej kuracji, ale jak na razie poprawy nie ma. Chyba czeka mnie wizyta u lekarza. Zobaczymy, jak się sprawy rozwiną.

Zdrowie najważniejsze Gabrysiu, dziękuję bardzo za wiadomość. Kuruj się i wracaj szybko do zdrowia.

A czy mogłabyś kogoś polecić na wizytę?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2022 o 17:51, elik napisał:

Zdrowie najważniejsze Gabrysiu, dziękuję bardzo za wiadomość. Kuruj się i wracaj szybko do zdrowia.

A czy mogłabyś kogoś polecić na wizytę?

Dziękuję Eluniu. Nikt mi nie przychodzi do głowy, niestety. Mysza2 i AgusiaP już dawno wycofały się z Dogo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...