Jump to content
Dogomania

Imienny dla psiaka, którego już opłakałam, a teraz wygrał szansę na życie - zapraszam najserdeczniej jak potrafię do 29 lipca.UWAGA! DOGRYWKA do 30 lipca do 20.00


agat21

Recommended Posts

Dzień dobry,

Tego "szaraczka" widziałam kiedyś na zamojskim wątku i bardzo mi zapadł do serca 😞 Trafiłam na bazarek i chcę grosik dołożyć.

Agat pisze.."Dajmy mu piękne imię jako wróżbę na nową drogę życia. Dobrą wróżbę."

Proponuję imię Dżamal - piękny, Dżamalek jest pięknym staruszkiem.

20 głosów na Dżamalka

Agatko, nie mam czasu zajrzeć teraz na wątek, ale zapisz mnie proszę 10zł stałej.

Nr. konta poproszę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2022 o 09:23, WiosnaA napisał:

Dzień dobry,

Tego "szaraczka" widziałam kiedyś na zamojskim wątku i bardzo mi zapadł do serca 😞 Trafiłam na bazarek i chcę grosik dołożyć.

Agat pisze.."Dajmy mu piękne imię jako wróżbę na nową drogę życia. Dobrą wróżbę."

Proponuję imię Dżamal - piękny, Dżamalek jest pięknym staruszkiem.

20 głosów na Dżamalka

Agatko, nie mam czasu zajrzeć teraz na wątek, ale zapisz mnie proszę 10zł stałej.

Nr. konta poproszę.

Pięknie Ci dziękuję za piękne imię, głosy i deklarację dla psinka. ❤️🤗

A dodam jeszcze tutaj, że pojutrze wielki dzień psiaka!! 😃

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja na podium skomplikowana, bo jest dość tłoczno - może nie na pierwszym stopniu, gdzie rozgościł się Dżamal, ani nie na drugim, gdzie umościł się Bliss, ale na trzecim to już prawdziwa wesoła gromada: Szejk, Szaren, Graf i Brownie 😃

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...