Jump to content
Dogomania

Malutki staruszek Czaruś - już w hoteliku u Szafirki, nie będzie dłużej tęsknił na pustej posesji


Recommended Posts

Dnia 8.12.2022 o 13:08, Tyśka) napisał:

Niestety, już za późno na tańsze promowanie, postaram się następnym razem wyróżnić bez pytania. Czaruś jest słodki, ale nie jest maltańczykiem... musimy poczekać aż ktoś go dostrzeże.

Wyróżniłam Czarusia na 30 dni. Sprawdź jak to u Ciebie wygląda bo jak na razie nie widzę zielonego pola z napisem wyróżnione.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2022 o 11:33, bakusiowa napisał:

Wyróżniłam Czarusia na 30 dni. Sprawdź jak to u Ciebie wygląda bo jak na razie nie widzę zielonego pola z napisem wyróżnione.

Dobrze, że piszesz. Ja przy przeszło 40 psich ogłoszeniach i chronicznym zmęczeniu czasem mogę przeoczyć, że ktoś wyróżnił jakiegoś psiaka. Czaruś wyróżniony, dziękuję ♡ 

Screenshot_20221209_114834_OLXpl.jpg.dfc558b00d76cee3df99f2833cac3a44.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2022 o 09:56, agat21 napisał:

Całe szczęście, że Czaruś nie jest maltańczykiem. Jest wspaniałym pięknym oryginalnym psiakiem z cudnymi dropiatymi łapkami 😃 I jak ktoś go pokocha, to nie za maltańczykowatość 😉

Ja to wiem, ale psiaki mniej urodziwe dla wiary lub niepodobne do żadnej modnej rasy dłużej po prostu czekają. Patrz jak długo czeka Biłgorajski Benek, a jak krótko czekała Isia 😉 Czaruś musi trochę poczekać, chociaż gdyby moi rodzice nie mieli wiekowego schorowanego psiaka i nerkowo-sercowego kota w średnim wieku to pewnie by go wzięli. Tzn podsunęłabym im Czarusia, pasuje do nich. 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2022 o 11:50, Tyśka) napisał:

Dobrze, że piszesz. Ja przy przeszło 40 psich ogłoszeniach i chronicznym zmęczeniu czasem mogę przeoczyć, że ktoś wyróżnił jakiegoś psiaka. Czaruś wyróżniony, dziękuję ♡ 

Screenshot_20221209_114834_OLXpl.jpg.dfc558b00d76cee3df99f2833cac3a44.jpg

Tutaj widać. Jednak jak wchodzę w link z Twoimi ogłoszeniami nadal nic nie ma, że jest wyróżnione. Kiedyś nie było tak. 

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że Czaruś nie pogniewa się jak zamieszczę zaproszenie.

Serdecznie zapraszam wszystkich przyjaciół bezdomnych szczebrzeszyniaków na świąteczny bazarek cegiełkowy. Zbieramy środki na weta i utrzymanie kotów w hoteliku u Murki oraz na spłatę ogromnego długu w Gabinecie Weterynaryjnym w Izbicy. 

link do bazarku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 27.12.2022 o 14:11, bakusiowa napisał:

Może Czaruś nie pogniewa się że zamieszczę zaproszenie w sprawie kotków.

W sobotę 31-go grudnia kończy się nasz świąteczny bazarek cegiełkowy. Kto jeszcze nie był a chce pomóc serdecznie zapraszam.

BAZAREK

Zapraszamy

Czaruś na pewno się nie pogniewa, lubi koty 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Moja adoptowana Kama też nie jest podobna do żadnej rasy a ja momo, że przez wiele lat miałam psy rasowe uważam, że jest śliczna i słodka i nie przeszkadza mi to zupełnie, że to wiejski kundelek. Kocham psy bez względu na urodę i pochodzenie.

A Czaruś jest piękny tylko już nie zdecyduję się na trzeciego psa bo jestem już za stara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2022 o 13:50, sue napisał:

Bardzo dziękuję za ujęcie Czarusia w bazarku. Szkoda że temu drugiemu pieskowi się nie udało pomóc ;(

 
         Zapraszam sercem z modliwa za tego drugiego biedunia tez, aby stal cud, aby nie trafil na powrot do potwornych,,wlascicieli,,... kramik jest teraz tylko dla Czarunia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...