Jump to content
Dogomania

Malutki staruszek Czaruś - już w hoteliku u Szafirki, nie będzie dłużej tęsknił na pustej posesji


Recommended Posts

Kilka dni temu miałam zapytanie o Czarusia. Pani z Poznania, ma już jednego psa i kota. Wyraża chęć zapoznania się z Czarusiem - myśli o przyjeździe do hotelu ze swoim psem. Jeśli wszystko byłoby fajnie, zabrałaby Czarusia ze sobą, zgadza się na wcześniejszą wizytę PA. Jeszcze ma wszystko przemyśleć, ale jak na razie nie odstraszyło jej nic, co mogłam jej powiedzieć o piesku. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2023 o 21:24, sue napisał:

Kilka dni temu miałam zapytanie o Czarusia. Pani z Poznania, ma już jednego psa i kota. Wyraża chęć zapoznania się z Czarusiem - myśli o przyjeździe do hotelu ze swoim psem. Jeśli wszystko byłoby fajnie, zabrałaby Czarusia ze sobą, zgadza się na wcześniejszą wizytę PA. Jeszcze ma wszystko przemyśleć, ale jak na razie nie odstraszyło jej nic, co mogłam jej powiedzieć o piesku. 

Trzymam kciuki. Zależy jaki rejon Poznania, ale może mogłabym pomóc z wizytą.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2023 o 08:37, Tyśka) napisał:

Trzymam kciuki. Zależy jaki rejon Poznania, ale może mogłabym pomóc z wizytą.

 

Dnia 25.01.2023 o 11:02, Alaskan malamutte napisał:

Aniu, mam super wizytatora w Poznaniu. Pan Łukasz z fundacji Animalia. Jakby co, to mam do niego numer telefonu. 

Super, dziękuję Wam, będę się odzywać, ale na razie czekam czy pani zadzwoni. Miała się na spokojnie zastanowić. 

Link to comment
Share on other sites

31.01.2023 + 100 zł ze zrzutki

31.01.2023 + 50 zł Joanna M., stała za styczeń

01.02.2023 -465 zł hotelowanie styczeń

Zaktualizowałam post rozliczeniowy, stan konta Czarusia na dzień 01.02 to -97 zł, ale jeszcze nie rozliczyłam swojego bazarku bo się grzebię z wysyłką do Jo37 (przepraszam!)

Pani zainteresowana Czarusiem niestety się nie odezwała... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...