Jump to content
Dogomania

Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!


Recommended Posts

Wychudzonym, wychudzonym, łapczywym psom podaje się namoczoną suchą karmę wymieszać z rozdrobnioną puchą / czy gotowanym mięskiem - papkę. Dlaczego? bo nie żują tylko łykają jak gęsi.

Pies nie będzie się dławił, ułatwiamy trawienie..., karma nie zalega w żołądku a po wypiciu wody nie rzuci pawia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2022 o 10:38, Moli@ napisał:

Wychudzonym, wychudzonym, łapczywym psom podaje się namoczoną suchą karmę wymieszać z rozdrobnioną puchą / czy gotowanym mięskiem - papkę. Dlaczego? bo nie żują tylko łykają jak gęsi.

Pies nie będzie się dławił, ułatwiamy trawienie..., karma nie zalega w żołądku a po wypiciu wody nie rzuci pawia.

Jaaga właśnie rozdziabała puszkę, więc nic nie będzie zalegało. A dławika się bidusia, bo łykała jak to dobrze określiłaś jak gęś.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2022 o 11:36, Ewa Marta napisał:

Jaaga właśnie rozdziabała puszkę, więc nic nie będzie zalegało. A dławika się bidusia, bo łykała jak to dobrze określiłaś jak gęś.

"Dalam sam mokry Intestinal,  cała puszke pokawałkowana. Tak się rzucila na nią, ze mało nie zadławiła się. "

Naprawdę, bezpieczniej rozdrobnić

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2022 o 10:38, Moli@ napisał:

Wychudzonym, wychudzonym, łapczywym psom podaje się namoczoną suchą karmę wymieszać z rozdrobnioną puchą / czy gotowanym mięskiem - papkę. Dlaczego? bo nie żują tylko łykają jak gęsi.

Pies nie będzie się dławił, ułatwiamy trawienie..., karma nie zalega w żołądku a po wypiciu wody nie rzuci pawia.

Jagna dobrze rozdrobniła karmę, tylko malutka jest jeszcze niepewna czy jedzenie będzie już zawsze, czy wrócą czasy gdy była głodna i myślę że dlatego się zachłysnęła - z łapczywości,  papką też można sie zadławić, a czasem nawet wcale nie trzeba jeść łapczywie ...

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Nasze maleństwo miewa się dobrze, już nie stresuje jej otwarta przestrzeń, lubi wraz z innymi psami biegać po ogrodzie. Jagna mówi, że sunia jest bardzo sympatyczna i coraz bardziej nabiera śmiałości.

Wciąż się nie mogę nacieszyć, że nasza Nuuka jest wolna i szczęśliwa 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.06.2022 o 13:07, limonka80 napisał:

 

Nasze maleństwo miewa się dobrze, już nie stresuje jej otwarta przestrzeń, lubi wraz z innymi psami biegać po ogrodzie. Jagna mówi, że sunia jest bardzo sympatyczna i coraz bardziej nabiera śmiałości.

Wciąż się nie mogę nacieszyć, że nasza Nuuka jest wolna i szczęśliwa 🙂

Bardzo cieszą takie informacje.

Teraz to prosta droga do znalezienia swojej rodziny takiej na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.06.2022 o 21:42, Aska7 napisał:

Śląsk Śląskiem, patriotyzm patriotyzmem, ale jak mi w pobliżu Jarząbkowic radio w samochodzie łapie czeskie radiostacje i słyszę hard rock po czesku, to wierzcie, że nigdy się tak nie uśmiałam.

Musi być fascynujące ! 😃

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.06.2022 o 22:05, alma591 napisał:

Najbardziej fascynujący był film Winetu po czesku.to jeszcze z czasów kiedy w telewizji były 2 programy,więc oglądało się też czeskie/mieszkam w Cieszynie/.Lepszej komedii w życiu nie widziałam.

To mieszkasz w pięknym mieście i miejscu! 🤩

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.06.2022 o 18:02, agat21 napisał:

Ona taka chuda była, bo chyba wszystko jej w futro poszło 😁 Nie do wiary ile tego miała na sobie - takie maleństwo.. 😵 

Tez nie potrafiłam uwierzyć,  sierści tyle co psa. Teraz wygląda jak przecinek , aż boli patrzenie, ale nie przyspieszymy już bardziej regeneracji organizmu. Musi w swoim tempie dochodzić do siebie. Lamblie bardzo ją wyniszczyły. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2022 o 10:26, Jaaga napisał:

Tez nie potrafiłam uwierzyć,  sierści tyle co psa. Teraz wygląda jak przecinek , aż boli patrzenie, ale nie przyspieszymy już bardziej regeneracji organizmu. Musi w swoim tempie dochodzić do siebie. Lamblie bardzo ją wyniszczyły. 

Najważniejsze, że już się ich pozbyliście i że maleńka tak chętnie je. Powoli przybierze na wadze. Jest taka delikatna, kochana... Jaką musi czuć teraz ulgę, kiedy skóra w końcu oddycha.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2022 o 10:30, Ewa Marta napisał:

Najważniejsze, że już się ich pozbyliście i że maleńka tak chętnie je. Powoli przybierze na wadze. Jest taka delikatna, kochana... Jaką musi czuć teraz ulgę, kiedy skóra w końcu oddycha.

Pozbywamy się, musimy poczekać na wykonanie testu kontrolnego. Po kąpieli ciągle się drapie. Skora byla cala w łupieżu,  bo lamblie zaburzają wchłanianie tłuszczów.  Nie wiem, co jest w tym schronisku, ale wiekszosc psów stamtąd ma silny świąd , szczególnie własnie zaraz po kąpiel. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2022 o 10:34, Jaaga napisał:

Pozbywamy się, musimy poczekać na wykonanie testu kontrolnego. Po kąpieli ciągle się drapie. Skora byla cala w łupieżu,  bo lamblie zaburzają wchłanianie tłuszczów.  Nie wiem, co jest w tym schronisku, ale wiekszosc psów stamtąd ma silny świąd , szczególnie własnie zaraz po kąpiel. 

No tak, może jeszcze cos zostało, ale na pewno dużo mniej niż miała. 

A w schronisku sama wiesz jak jest. Nikt ich nie bada, mieszkają razem, zarażają się nawzajem, a do tego nie otrzymują żadnej pomocy. Gdyby chociaż cokolwiek dostawały na odrobaczanie na początek, to już byłoby tego mniej. Tylko kogo to tam obchodzi 😞

 

Link to comment
Share on other sites

 

Pierwsze opłaty naszej Nuuki 🙂

 

1656692770682.jpg

1656692778323.jpg

1656692987516.jpg

 

Paragon nr 000007 to za kąpiel+ pielęgnację maleńkiej  50 zł , paragon nr 000006 na 90 zł to hotelowanie za 9 dni ( po 10zł/dzień - koleżanka Ewy Marty kupiła małej karmę intestinal więc koszt pobytu pomniejszony o karmę) + metronidazol 33 zł ( ostatni paragon ) + test giardia 35 zł ( pozytywny stąd metronidazol ) + 10 zł dolpac na odrobaczenie 

razem :  218 zł 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...