Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Rośliny z mojego ogródka dla dwóch zamojskich psiaków do 03 maja godz. 20,00.


Grażka123

Recommended Posts

Dnia 26.04.2022 o 19:49, Isiak napisał:

Jaki piękny, kolorowy bazarek! Przepiękne rośliny! Niestety, nie mam ogródka, ale oczy lubię nacieszyć...

To chociaż cegiełki poproszę, po 10 zł dla każdego psiaczka.

Bardzo dziękuję za cegiełki, zapisuję. Ja też lubię oglądać kwiaty, oglądać, dotykać, rzadko ścinam lubię żywe. Lubię pracować w ogrodzie, przesadzać i opiekować się roślinami, one chyba mnie też lubią🙂.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2022 o 21:32, Mta82 napisał:

Dobry wieczór>

Poproszę: nr 2 a, b c; nr 8 x2, nr 11x2.

 

Dziękuję za zakupy, są odnotowane, kwotę należności zaraz policzę i będzie widoczna w pozycji "Historia zakupów", proszę śledzić bazarek będą dodawane rośliny i uzupełniane niektóre już sprzedane. Zapraszam na kolejne bazarki i dziękuję za wsparcie psiaczków.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2022 o 19:49, Isiak napisał:

Jaki piękny, kolorowy bazarek! Przepiękne rośliny! Niestety, nie mam ogródka, ale oczy lubię nacieszyć...

To chociaż cegiełki poproszę, po 10 zł dla każdego psiaczka.

 

Dnia 27.04.2022 o 08:56, Ellig napisał:

Cudowny bazarek.
Serdecznie zapraszam.

 

Dnia 27.04.2022 o 10:23, Olena84 napisał:

Ale piękne kwiaty!!!

Super, że jesteście. Kocham kwiaty a do ich podziwiania ogródek nie jest konieczny. Niektóre z wystawionych świetnie czują się w donicach czy pojemnikach. Ułudki czy kocimiętki mam w donicach i w murkach. Wprowadzają specyficzny klimat na balkon czy taras.

IMG_8099.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2022 o 14:11, Kawon5 napisał:

Dzień Dobry, poproszę:

2c- 1 szt.

10a - 5 szt.

10b - 5 szt.

 

Dziękuje

Dzień dobry,

Dziękuję za zakupy, są odnotowane, kwotę należności zaraz policzę i będzie widoczna w pozycji "Historia zakupów", proszę śledzić bazarek będą dodawane rośliny i uzupełniane niektóre już sprzedane. Zapraszam na kolejne bazarki i dziękuję za wsparcie psiaczków.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2022 o 19:28, Grażka123 napisał:

Dziękuję za zakupy, odnotowuję, Kocimiętki uwielbiają koty, ale nie wszystkie. Z moich jeden jest miłośnikiem i tarza się w niej z lubością, jedna kotka czasem podskubie a dwie nie zwracają na nią uwagi, więc nie ma zasady. Czy poczekamy z wysyłką?

Zapraszam na następne bazarki i dziękuję za wsparcie psiaczków.

poczekam, jeszcze. Może coś dodasz 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2022 o 19:47, uxmal napisał:

poczekam, jeszcze. Może coś dodasz 🙂

Uzupełniłam rośliny już wyprzedane ale których mam zapasik. Jutro zerknę do ogródka, bazarek jeszcze potrwa prawie tydzień a są rośliny, które dopiero zaczynają wegetację. Na przykład mam dużo siewek jeżówek rocznych ale dopiero zaczynają puszczać listki. Szykuję też kwiaty na jesień, będą irysy, pierwiosnki, jeżówki, mahonie, czosnki, piwonie - może coś jeszcze ze skalniaków. Zachęcam do śledzenia bazarku bo mogą być zmiany. Może mam coś czego poszukujesz?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2022 o 20:50, Alaskan malamutte napisał:

Witam. Czy jest szansa na zawilec japoński, floks czerwony i liliowce fioletowe?

Zawilce japońskie będę jutro porządkowała, wystawione na bazarku są odsadzone wiosną zeszłego roku. Jak coś się nada dam znać. Floks czerwony wyjątkowo ale tylko jeden mogę dać ze swoich. Liliowce są 3 zarezerwowane przez Jo37 może z jednego zrezygnuje to będzie Twój. Wiem, że interesowałaś się liliowcami poprzednio, będę miała 2-3 odmiany ciekawe jesienią lub wiosną przyszłego roku. Czekam aż zakwitną do kontroli, na razie rozrastają się bardzo ładnie. U mnie liliowce dobrze się czują. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2022 o 21:39, agat21 napisał:

Już myślałam, że mój wpis pozostał niezauważony, ale rozliczenie na 1 stronie jest 🙂

Teraz zauważyłam, że nie odpisałam, bardzo przepraszam. Bardzo dziękuję Ci za zamówienie i wsparcie psiaków, których utrzymanie staje się coraz kosztowniejsze. Widzę, że zamówiłaś chabry poz. 7a to znaczy niebieskie? pytam bo zauważyłam, że dałam pierwsze zdjęcie chabra białego co może sugerować, że on ma literkę "a". Zaglądaj na bazarek, będą dodawane rośliny i uzupełniane niektóre już sprzedane. Zapraszam do dalszych zakupów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2022 o 21:22, Grażka123 napisał:

Zawilce japońskie będę jutro porządkowała, wystawione na bazarku są odsadzone wiosną zeszłego roku. Jak coś się nada dam znać. Floks czerwony wyjątkowo ale tylko jeden mogę dać ze swoich. Liliowce są 3 zarezerwowane przez Jo37 może z jednego zrezygnuje to będzie Twój. Wiem, że interesowałaś się liliowcami poprzednio, będę miała 2-3 odmiany ciekawe jesienią lub wiosną przyszłego roku. Czekam aż zakwitną do kontroli, na razie rozrastają się bardzo ładnie. U mnie liliowce dobrze się czują. 

Rezerwowałam liliowce dla Alaskan także zapisz trzy na jej konto.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2022 o 22:09, Grażka123 napisał:

Teraz zauważyłam, że nie odpisałam, bardzo przepraszam. Bardzo dziękuję Ci za zamówienie i wsparcie psiaków, których utrzymanie staje się coraz kosztowniejsze. Widzę, że zamówiłaś chabry poz. 7a to znaczy niebieskie? pytam bo zauważyłam, że dałam pierwsze zdjęcie chabra białego co może sugerować, że on ma literkę "a". Zaglądaj na bazarek, będą dodawane rośliny i uzupełniane niektóre już sprzedane. Zapraszam do dalszych zakupów.

Nic się nie stało, czasem za dużo się dzieje i można przeoczyć - ja tak miewam 😅 Tak, niebieskie chabry proszę 🙂 Albo jeśli można, to w sumie może je pomieszam? 2 białe i 1 niebieski 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...