Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Zapraszam na bazarek zakupowy - ile dasz, za tyle masz.


elik

Recommended Posts

Kochani troszczcie się bardzo proszę o bazarek, żeby był widoczny, a ja jadę na działkę uzupełnić kotkom karmę i ciężka praca mnie czeka przy porządkach wiosennych.

Ależ mi się nie chce jechać      957281893_getattachmid543471mpid11min1uid2a33d0a6911a3b5c.jpg.cbadf1564decb968ccc37c5b4449648f.jpg 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2022 o 08:46, elik napisał:

Kochani troszczcie się bardzo proszę o bazarek, żeby był widoczny, a ja jadę na działkę uzupełnić kotkom karmę i ciężka praca mnie czeka przy porządkach wiosennych.

Ależ mi się nie chce jechać      957281893_getattachmid543471mpid11min1uid2a33d0a6911a3b5c.jpg.cbadf1564decb968ccc37c5b4449648f.jpg 

Ja mam ogródek przy domu i też jakoś ciężko się zabrać za pracę ...  Ale już posiane kwiatki, jeszcze jedna rabata do "obrobienia" i nawiezienia - polecam kurzy granulowany obornik (kiedyś w ogrodniczym sklepie widziałam paczkowany obornik bydlęcy o zapachu waniliowym!...), ale cena w tym roku powala!... W kącie sadu mam kupę chrustu i na razie nie ruszam, bo tam zawsze zimują jeże, a może i mają dzieci?.....

A pokrzywy i u mnie piękne i ekologiczne 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2022 o 19:09, elik napisał:

Możliwe, możliwe, bo lajków jest pewna określona ilość, nawet nie wiem jaka, ale nie w okresie jednego dnia  czyli od godz.  0:00 do 24:00, ale na okres 24 godzin. Każdy dany lajk pojawi się znowu po upływie 24 godzin więc one różnie znikają (jak je dajesz) i różnie się pojawiają, gdy któremuś upłynie 24 godziny.

To proste, ale tłumaczenie jest skomplikowane  🙂 

Eliczku jesteś nieoceniona!  chyba jednak kopalnia 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2022 o 09:41, malagos napisał:

Ja mam ogródek przy domu i też jakoś ciężko się zabrać za pracę ...  Ale już posiane kwiatki, jeszcze jedna rabata do "obrobienia" i nawiezienia - polecam kurzy granulowany obornik (kiedyś w ogrodniczym sklepie widziałam paczkowany obornik bydlęcy o zapachu waniliowym!...), ale cena w tym roku powala!... W kącie sadu mam kupę chrustu i na razie nie ruszam, bo tam zawsze zimują jeże, a może i mają dzieci?.....

A pokrzywy i u mnie piękne i ekologiczne 🙂

I jeszcze masz czym pomidorki podlewać 😉

... a ja mam pełno pędraków w kompoście 🥵

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2022 o 08:41, elik napisał:

Kiedyś trzeba zacząć  🙂 

No nie wiem, czy się skusić 😉

Dnia 23.04.2022 o 08:42, elik napisał:

U mnie już całkiem śmiało świeci więc zanosi się na piękny dzień.

A u nas w kratkę.

Dnia 23.04.2022 o 08:46, elik napisał:

 ciężka praca mnie czeka przy porządkach wiosennych.     

 

Dnia 23.04.2022 o 09:41, malagos napisał:

Ja mam ogródek przy domu i też jakoś ciężko się zabrać za pracę ... 

 

Dnia 23.04.2022 o 09:55, anica napisał:

 

... a ja mam pełno pędraków w kompoście 🥵

Nie będę się wypowiadał, jak wygląda ogródek u nas na działce 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...