Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Zapraszam na bazarek zakupowy - ile dasz, za tyle masz.


elik

Recommended Posts

Dnia 19.04.2022 o 22:55, dwbem napisał:

Kochani, wiem że to nie jest właściwe miejsce ale nie mam pojęcia gdzie to napisać. Mam ochotę adoptować jakąś niedużą i nie młodą sunię, wolałabym w miarę zdrową i sprawną, czy wiecie o jakiejś? Parę widzę w tutejszym schronisku ale może jest coś w Dogomanii.

a taka sunieczka?...

https://www.facebook.com/photo/?fbid=5032733630129633&set=a.804847086251663

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 06:57, UlaFeta napisał:

To w związku z tym,zmieniam środek lokomocji 😅😅

🚲🚲 jeden dla Ciebie.Jedziemy.

Dzień dobry 😀

Tym razem proponuję podróż na Dżerbę. Wybierzemy się jednak samolotem, ale nie polskimi liniami. Warto tam pojechać. Wiem to  🙂 

Last minute na Djerbę - dlaczego warto wybrać Djerbę na wakacje? - Traveligo
Gdzie i kiedy jechać do Dżerby? Klimat i pogoda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 11:41, iwna5702 napisał:

Dziękuję za wymiary, ale niestety mocno za duze. 

Tak się składa, że spodni mam multum. Jeśli podasz mi na PW obwód pasa i bioder, to podeśle Ci kilka propozycji.

Kiedyś chyba zrobię mini bazarek z samymi spodniami  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 17:57, dwbem napisał:

Ta sunia jest fajna ale gdzie ona jest bo ja już nie mam transportu. I ile ona ma lat, myślę że nie za młoda.

pani na fb mi odpisała, ze ma ok. 5 lat. Jest sama na opuszczonej posesji w Sierpcu.

Link to comment
Share on other sites

Na fb nie wejdę bo każą się zalogowac a ja fb nie cierpię i żadna siła mnie do niego nie zmusi.

Ale sunię mogłabym wziąć tylko kwestia dowozu, jestem skłonna za transport zaplacić tylko potrzebny mi jakiś kontakt poza fb z osobą, która ma tę sunię pod opieką.

Kotów nie mam tylko prawie 14-letniego psa, zgodnego nie tylko z suczkami ale i z psami ale z psami na spacerze, nie wiem co by zrobił z psem w domu. Ale sunię przyjmie z radością.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 18:52, dwbem napisał:

 

Ale sunię mogłabym wziąć tylko kwestia dowozu

Jakby była potrzeba to służę dowozem. Tylko wcześniej musiałbym transporterek wziąć z działki, także nie z dnia na dzień. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 18:52, dwbem napisał:

Na fb nie wejdę bo każą się zalogowac a ja fb nie cierpię i żadna siła mnie do niego nie zmusi.

Ale sunię mogłabym wziąć tylko kwestia dowozu, jestem skłonna za transport zaplacić tylko potrzebny mi jakiś kontakt poza fb z osobą, która ma tę sunię pod opieką.

Kotów nie mam tylko prawie 14-letniego psa, zgodnego nie tylko z suczkami ale i z psami ale z psami na spacerze, nie wiem co by zrobił z psem w domu. Ale sunię przyjmie z radością.

Jeśli jesteś pewna na 100% to może malagpos podejmie się pośredniczenia w sprawie suni. Jeśli z jakiegoś powodu nie będzie mogła, to ja pomogę. Dobrze byłoby zadziałać jak najszybciej, zanim suni coś się stanie. Nieraz już było, że pomoc dla psiaka spóźniła się o dzień, czy dwa.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli to pilne to oczywiście się decyduję bo szkoda suni i bardzo proszę o pomoc w załatwieniu sprawy i będę wdzięczna za dowóz, wiem że Radek mieszka gdzieś blisko mnie a za paliwo zwracam oczywiście, nie chcę nic za darmo.

A chyba nie macie wątpliwości, że suni będzie u mnie dobrze bo jak wiecie mam psy ponad 54 lata i chyba żaden nie narzekał.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...