Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Zapraszam na bazarek zakupowy - ile dasz, za tyle masz.


elik

Recommended Posts

Rozmawiałam z panią Martą, potem jeszcze długo pisałyśmy do siebie smsy i sunia ma być u mnie w czwartek wieczorem. Dziękuję za zaufanie, postaram się, żeby suni było dobrze. Sterylizacja zapewniona, ja mimo, że miałam psy rasowe i hodowlane nigdy nie byłam przeciwniczką sterylizacji, moje były sterylizowane, Emi i Maks też mimo, że rasowe i rodowodowe ale nie miałam ich w celu rozmnażania tylko do kochania. Więc jak tylko sunia się zadomowi, mam nadzieję, że szybkobędzie sterylizowana zaraz po majówce.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2022 o 12:37, Aldrumka napisał:

jeszcze wymiary i ewentualnie skład nr 18 

 a majteczki 35 i 36 to ten sam rozmiar ?

 

Dnia 25.04.2022 o 14:06, Aldrumka napisał:

Czy przeoczyłam wyniki pomiarów ? Zaraz sprawdzę przy zdjęciach, proszę też o skład materiałów 🙂

Nie przeoczyłaś. Strasznie mi głupio, to ja przeoczyłam, że miałam zmierzyć. Już mam te fanty i mierzę.  Przepraszam     przepraszam.jpg.1d892fbe165ec88f2503fb7e502cb9a9.jpg

18. Bluza / sweterek.  
     szerokość: ramiona 37 cm,  p/p 48 cm,   długość: rękaw 58 cm,  sweter  63 cm.

     Składu materiału niestety nie jestem w stanie podać. Jest metka, ale z powodu mnogości tekstu i maleńkich liter nie do odczytania. W dotyku materiał miękki.

35. Damskie figi materiał rozciągliwy. Są 4 pary.  Nowe. 
      pas 38/44 cm,  biodra 48/54 cm. Rozciągnięte nie maksymalnie.  

36. Damskie figi materiał rozciągliwy. F&F  14.  Nowe. 
      pas 35/45 cm,  biodra 44/50 cm   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2022 o 18:00, guccio napisał:

To ja też byłabym zainteresowana tym przepisem.

 

Dnia 25.04.2022 o 20:03, UlaFeta napisał:

Co to za przepis?Nie doczytalam?

5 dkg świeżych drożdży + 5 l letniej wody. Drożdże dokładnie rozmącić w wodzie i to wszystko. Tym roztworem można pryskać ogórki i pomidory p/grzybom i można też tym roztworem podlewać. Najlepiej powtarzać pryskanie co 5-6 dni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2022 o 18:40, elik napisał:

 

Nie przeoczyłaś. Strasznie mi głupio, to ja przeoczyłam, że miałam zmierzyć. Już mam te fanty i mierzę.  Przepraszam     przepraszam.jpg.1d892fbe165ec88f2503fb7e502cb9a9.jpg

18. Bluza / sweterek.  
     szerokość: ramiona 37 cm,  p/p 48 cm,   długość: rękaw 58 cm,  sweter  63 cm.

     Składu materiału niestety nie jestem w stanie podać. Jest metka, ale z powodu mnogości tekstu i maleńkich liter nie do odczytania. W dotyku materiał miękki.

35. Damskie figi materiał rozciągliwy. Są 4 pary.  Nowe. 
      pas 38/44 cm,  biodra 48/54 cm. Rozciągnięte nie maksymalnie.  

36. Damskie figi materiał rozciągliwy. F&F  14.  Nowe. 
      pas 35/45 cm,  biodra 44/50 cm   

Bardzo dziękuję, jeszcze zmierzę moje figi i coś zdecyduję

i jeszcze poproszę o szerokoś p/p i długość  części górnej  bez "frędzli"  bluzeczki nr 13.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2022 o 20:13, elik napisał:

 

5 dkg świeżych drożdży + 5 l letniej wody. Drożdże dokładnie rozmącić w wodzie i to wszystko. Tym roztworem można pryskać ogórki i pomidory p/grzybom i można też tym roztworem podlewać. Najlepiej powtarzać pryskanie co 5-6 dni.

 

Dnia 25.04.2022 o 20:17, guccio napisał:

Podlewanie ogórków roztworem z drożdży.

Aaaa,nie mam ziemi😅

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2022 o 20:28, Aldrumka napisał:

Bardzo dziękuję, jeszcze zmierzę moje figi i coś zdecyduję

i jeszcze poproszę o szerokoś p/p i długość  części górnej  bez "frędzli"  bluzeczki nr 13.

Proszę bardzo  🙂 

13. Letnia bluzeczka dziewczęca. 
     szerokość: ramiona 36 cm  p/p 43 cm   długość bez frędzli 35 cm, z frędzlami 60 cm

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2022 o 20:18, guccio napisał:

Będę wdzięczna.

Podaną porcję można mnożyć w zależności od potrzeb np 10 dkg drożdży + 10 l wody, 15 dkg drożdży + 15 l wody  itd tylko trzeba zachować proporcje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...