Jump to content
Dogomania

Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.


Recommended Posts

Dnia 30.06.2022 o 17:51, anica napisał:

Taksunia, też całą noc ziajała, biegała , piskała ... makabra!😪

Ja kupiłam dla Taksuni i nie to! okazuje się że są 5 i 3 dobrze że zajrzałam jeszcze raz do posta i doczytałam że 3 wygląda że przez najbliższy miesiąc będę mogła pospać 😉

Odisiowi najbardziej pomaga obecność człowieka, nawet jeśli wychodzę na podwórko, "w sam środek burzy", on pędzi za mną, nie chce zostać przy innych pieskach w domu, gdzie przecież bezpieczniej. Nie tylko podczas burzy - Odiś w każdej sytuacji potrzebuje człowieka bardzo ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Na konto Odisia wpłynęły poniższe kwoty:

   20,00 zł  od anica  deklaracja   VII  -  3.04.  
   10,00 zł  od Nesiowata  deklaracja   VII  -  4.07.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy 

2011800428_kwiatki15.jpeg.5c5b690146ada6736b14ebbeb70876cd.jpeg

oraz

  50,00 zł  od limonka80  deklaracja  VII  -  4.07.
   20,00 zł  od elik  deklaracja   VII  -  4.07.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2022 o 09:00, mari23 napisał:

Dostarczone prawie do łap własnych,  bo Odiś kuriera przy furtce witał z cała brygadą 😉

Mam nadzieję, że pomogą Odisiowi.

Mari proszę napisz, jaką karmę zamówić dla Odiego, chłopak cały czas Cię objada ... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2022 o 09:04, limonka80 napisał:

Mam nadzieję, że pomogą Odisiowi.

Mari proszę napisz, jaką karmę zamówić dla Odiego, cały czas Cię objada ... 

oj tam 😉 mnie nie objada, bo domowe smakołyki mu nie służą 😉 a pieski chętnie się z nim dzielą :) wcinają Brit Care :)

Wyróżniłam ogłoszenie Odisia, ale żadnego zainteresowania nie ma 😞 myślę, że jeśli znajdzie dom, to raczej dogomaniacki, u takich "wariatek", jak my, bo jednak jest niepełnosprawny a ludzie szukają zdrowych i pięknych...

Choć uroda i szalone powitalne skoki Odisia zachwyciły pewną wspaniałą,  młodą dziewczynę, to moja dawna wolontariuszka, jest zauroczona Odim, ale ma starą, chorującą labradorkę i mieszka  w bloku bez windy, mama na drugiego psa się nie zgodzi absolutnie...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2022 o 09:11, mari23 napisał:

oj tam 😉 mnie nie objada, bo domowe smakołyki mu nie służą 😉 a pieski chętnie się z nim dzielą :) wcinają Brit Care 🙂

To zamówimy dla niego brita, niech ma swoją karmę którą też będzie mógł się dzielić  😁

 

Dnia 6.07.2022 o 09:11, mari23 napisał:

Wyróżniłam ogłoszenie Odisia, ale żadnego zainteresowania nie ma 😞 myślę, że jeśli znajdzie dom, to raczej u takich "wariatek", jak my, bo jednak jest niepełnosprawny a ludzie szukają zdrowych i pieknych...

Odiś piękny jest , tylko ze zdrowiem trochę gorzej, ale nie tracę nadziei. Pokazuję go znajomym, ale ci którym bym była skłonna go oddać, zapsieni po dach, ale mam nadzieję, że Odi wcześniej czy później jednak trafi na swoją ,,wariatkę'' 🙂 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2022 o 09:30, limonka80 napisał:

To zamówimy dla niego brita, niech ma swoją karmę którą też będzie mógł się dzielić  😁

Bardzo proszę powiedzcie którego, bo britów jest skolko ugodno, a może dobrze byłoby nie zmieniać psiakom żarełka, chyba, że właśnie by się to przydało  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2022 o 08:45, mari23 napisał:

daję głos 😉  aktualnie jedzą "salmon & potato" w pięknym morsko-zielonym opakowaniu, ale to "ta sama półka" 😉

Mówisz, masz  😉 

Zamówienie

1620276650_Odikarmazam..png.78c38c6e8f6f371ee0cd0d9973ff90ab.png

Przelew

1395127009_Odiprzel..png.dfb1a5b73dca41059d9744befec6725a.png

Faktura

1215734138_Odif-ra.png.f6ec82a2487b3355b4c64111e5b29960.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 12:08, mari23 napisał:

Odisiowi najbardziej pomaga obecność człowieka, nawet jeśli wychodzę na podwórko, "w sam środek burzy", on pędzi za mną, nie chce zostać przy innych pieskach w domu, gdzie przecież bezpieczniej. Nie tylko podczas burzy - Odiś w każdej sytuacji potrzebuje człowieka bardzo ❤️ 

Jak one ,bardzo kochają człowieka , nawet lęk przed burzą nie stanowi przeszkody! Odi jest taki sam jak moja Taksunia , potrzebuje bliskości człowieka jak ... powietrza 🙂

Marii , wypróbowałam Melantoninę , działa , podawałam zgodnie z zaleceniem Konfirm31 , dzień wcześniej zaczęłam i jeszcze bez Valusedu / miałam podać wieczorem przed snem i... zasnęłam / i obyło się bez paniki 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Byliśmy wczoraj z Odisiem na szczepieniu i zarówno na ulicy, jak i w gabinecie (tam szczególnie) Odiś swoim pociesznym krokiem i "osiołkowym" zachowaniem wzbudzał rozbawienie..... chyba trzeba go ogłaszać jako "model do śmiesznych filmików na TikToka" 😉 :)

Z gabinetu na smyczy, po gładziutkiej podłodze "wyjechał" jak na sankach, (tyłem!) tak bardzo zaczarował go widok posągowo spokojnego Mruczka, rezydenta gabinetu :) jego tańce i odgłosy naprawdę nadawałyby się dla "tiktokerów" na materiał filmowy :) pan z chorym kotkiem  prawie płakał ze śmiechu, bo Odisiek "świrował" na widok Mruczka na końcu korytarza spokojnie siedzącego, nie zauważając "pod nosem" kota w kontenerku :)

Niestety kilka dni temu - chwila mojej nieuwagi i Odi dopadł Kasi pieska, maluch leczy rany na szyi. Ze wszystkimi pieskami się dogaduje, tego jednego atakuje, prawdopodobnie dlatego, że przyjechał, kiedy Odi już tu był, pozostałych tu zastał  (maleńkiego Badisia nie licząc, tego izoluję od reszty, jest po kastracji i bardzo malutki - 3,8 kg).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2022 o 22:36, elik napisał:

Ojej, Odiś, taki kochany piesek rozbójnikiem jest?  Biedny maluszek.
A Badiś to straszny maleńtas. 3,8 kg kocia waga.

I kocie gabaryty 😉 drobniutki, łapeńki cieniutkie, ale dość długie, jak na takiego okruszka, główeńka malusia. Szukam dla niego domu "zaufanego", bo na jego widok każdy pyta: "do adopcji? taki śliczny, malutki!" O nie! To nie zabawka!

Dnia 12.07.2022 o 22:37, elik napisał:

Jaki jest koszt szczepienia?

100 złotych "na Stowarzyszenie" :) Oczywiście stawka jest niższa, jeśli "na stowarzyszenie", więc tak Odisia zapisałam inaczej cena by była "komercyjna" :) komplet szczepień z wirusówkami był.

Odisio kochany bardzo, ale czasem zbój ❤️ 

Wczoraj dotarła karma zamówiona przez elik - dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

Odiś dostaje Melatoninę i Valused, zapowiadanej na wczoraj burzy nie było, ale za to Odi jakiś nieco spokojniejszy i mniej kłopotliwy, rzadziej tratuje biednego Kajtusia, który więcej leży, niż chodzi 😞 Odi wśród tych staruszków jest jak "słoń w składzie porcelany" 😞

W moim ogłoszeniu wyświetliły się 2 pobrania numeru telefonu, ale nikt nie zadzwonił niestety 😞

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2022 o 08:16, mari23 napisał:

100 złotych "na Stowarzyszenie" 🙂 Oczywiście stawka jest niższa, jeśli "na stowarzyszenie", więc tak Odisia zapisałam inaczej cena by była "komercyjna" 🙂 komplet szczepień z wirusówkami był.

Mari bardzo proszę o numer konta Stowarzyszenia.  limonka80 prosiła, żeby przelać 100 zł na konto Stowarzyszenia.
Oczywiście bardzo serdecznie dziękujemy za zaszczepienie Odisia w dodatku po taniosze  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2022 o 09:41, elik napisał:

Mari bardzo proszę o numer konta Stowarzyszenia.  limonka80 prosiła, żeby przelać 100 zł na konto Stowarzyszenia.
Oczywiście bardzo serdecznie dziękujemy za zaszczepienie Odisia w dodatku po taniosze  🙂 

Jeszcze coś przeciw kleszczom chyba mu podam, bo dostał, jak do mnie przyjechał, muszę sprawdzić, kiedy to było.

Nr konta:

Stowarzyszenie Help Animals

BS Środa Ślaska 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2022 o 09:47, mari23 napisał:

Jeszcze coś przeciw kleszczom chyba mu podam, bo dostał, jak do mnie przyjechał, muszę sprawdzić, kiedy to było.

Nr konta:

Stowarzyszenie Help Animals

BS Środa Ślaska 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010

Dzięki wielkie   1212463668_buziaczki6.jpg.320879d93cc6d7b6a9c98d2095b63985.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...