Jump to content
Dogomania

Drugi za TM : ( Drugi Feniś. To byłoby niesprawiedliwe, gdyby umarł w schronie. Tkwi tam od 2011. Dajmy Mu poczuć co to miłość. POMOCY !!!


Aska7

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Rozliczenie Drugaska- 530 zł za sierpień z karmą.

Wszystko u niego stabilnie. W końcu muszę podać mu wcierkę na schodzące larwy  glist, bo całkiem wyleciało mi z głowy. Nie mają w przychodni, więc zamówiłam na jutro. Mam badzieje, że nadal nic się nie rozwinęło od poprzedniego podania. Załatwia się już praktycznie tylko do legowiska, ale daje mu koce zamiast kołderek, więc jest to łatwiejsze w praniu.

IMG_20230831_141900.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2023 o 14:25, Jaaga napisał:

Rozliczenie Drugaska- 530 zł za sierpień z karmą.

Wszystko u niego stabilnie. W końcu muszę podać mu wcierkę na schodzące larwy  glist, bo całkiem wyleciało mi z głowy. Nie mają w przychodni, więc zamówiłam na jutro. Mam badzieje, że nadal nic się nie rozwinęło od poprzedniego podania. Załatwia się już praktycznie tylko do legowiska, ale daje mu koce zamiast kołderek, więc jest to łatwiejsze w praniu.

IMG_20230831_141900.jpg

Wpłacone

Link to comment
Share on other sites

Dziś podałam Drugiemu Advocate 1/2 pipety. Druga połowa za miesiąc.  Chyba znowu poschodzily mu larwy z tkanek, bo dziś go też czesaliśmy i znów ma łupież, jak miał wcześniej przy glistach. 

Zapłaciłam 66,60 zł za pipetę, bo przy 3 sztukach wet policzył 10 zł taniej.

Do tego znowu mocz mu cuchnie, czyli zacznę podawać antybiotyk. Ten mam jeszcze podarowany z przychodni, więc bez kosztów. 

IMG_20230907_135706.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...