Jump to content
Dogomania

ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.


Recommended Posts

Dnia 31.01.2022 o 10:02, Mazowszanka13 napisał:

Dziękuję Ci bardzo:) A nie trzeba przedłużyć wyróżnienia ? Jakby co poślę przelew.

Ja zrobiłam na Przasnysz, ale nie wiem jak wyróżnić.

Dziękuję, ogłoszenie jest promowane do 03.02. 

Wyróżnić można tylko przez komputer, nie da się przez aplikację mobilna.

Link to comment
Share on other sites

On 1/28/2022 at 1:40 PM, Mazowszanka13 said:

Zamieniłam Ciechanów na Przasnysz. Widuję w Przasnyszu dużo zadbanych kundelków na spacerach. U weta też. Jak nic nie ruszy to za tydzień dam na Warszawę.

Nie wiem jak wyróżnić.

Ada, uratowana przed losem kolejnej niechcianej suczki na wsi. Ada ma idealne umaszczenie psa myśliwskiego (gończego) i posturę jamnika, dlatego nie wyrośnie na dużego psa. Obecnie ma 5,5 miesiąca i waży ok.6 kilo. Lubi towarzystwo innych zwierząt. Naśladuje dorosłe psy i chętnie bawi się z kotem. Jest trochę nieśmiała, ale uczy się życia w domu. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w okolicach Przasnysza. Jest odrobaczona, zabezpieczona przeciw pchłom i kleszczom, dwukrotnie zaszczepiona na wirusówki.
Przy adopcji obowiązuje umowa oraz zobowiązanie do sterylizacji za parę miesięcy. Tylko warunki domowe.

Wyróżnione:)

Link to comment
Share on other sites

On 2/1/2022 at 10:00 PM, Mazowszanka13 said:

Dziękuję Ci bardzo 🙂

Dokształć mnie, proszę, jak to się robi. I napisz ile Ci zwrócić za wyróżnienie.

To prezent dla malutkiej❤️

A zeby wyroznic trzeba kliknac w PROMUJ, zakreslilam na obrazku, tylko nie wiem jak takie ogłoszenie widzi osoba ogłaszajaca, w kazdym razie ja tak widze klikam i działa:).

olx.jpg.f899265db47082429f985cea7800b403.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/2/2022 at 9:49 AM, Mazowszanka13 said:

Dziękuję Ci bardzo ❤️ Problem w tym, że u mnie nie wyświetla się nigdzie promuj.

Tego sie wlasnie obawialam, niestety moja znajomosc olx jest bardzo pobieżna, ograniczona tylko do promowania już istniejacych (nie moich) ogloszen. Moze ktos bardziej doswiadczony pomoże ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miałam wczoraj telefon w sprawie Nutki - nawet początek niezły, opowieść po poprzednim psiaku uśpionym z powodu nowotworu, o domku z ogródkiem w Legionowie, ale ... piesek dla matki, bo "szkoda, by buda pusta stała"... Skończyło się na poradzeniu panu, by wziął pieska ze schroniska, na pewnie dla niejednego biedaka ciepła buda, ogródek, pełna miska i ręce, które głaszczą będą lepsze, niż schroniskowy boks. Poleciłam Józefów, bo chyba najbliżej Legionowa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2022 o 11:38, Poker napisał:

Dajcie link , spróbuję wypromować.

Dzięki Poker, CZETKA już wypromowała do 3 marca.

Wybaczcie tępotę:) Już wiem co trzeba było zrobić. Klikałam Mój Olx, ale nie wiedziałam, że trzeba jeszcze kliknąć w tytuł. Wtedy pojawia się ogłoszenie z linkiem i opcją promowania.

Wybacz CZETKO, że Cię naciągnęłam na to promowanie:) Żeby było sprawiedliwie wypromuję Nutkę.

Gosiu, podaj link lub wypromuj, a ja Ci zwrócę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upewniłam się i po rozmowie z Martusią obwieszczam, że Nutka zostaje u niej na zawsze 🙂 Marta nie chce też karmy, prosi, by tę jej część przekazać Adusi, albo do schroniska lub tym dwóm pieskom w gminnym kojcu.

To tylko jeszcze sterylizacja malizny za jakiś czas i będzie super 🙂

Ogłoszenia nie kasuję, moze ktoś zadzwoni, to przekieruję do Mazowszanki.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2022 o 18:46, malagos napisał:

Upewniłam się i po rozmowie z Martusią obwieszczam, że Nutka zostaje u niej na zawsze 🙂 Marta nie chce też karmy, prosi, by tę jej część przekazać Adusi, albo do schroniska lub tym dwóm pieskom w gminnym kojcu.

To tylko jeszcze sterylizacja malizny za jakiś czas i będzie super 🙂

Ogłoszenia nie kasuję, moze ktoś zadzwoni, to przekieruję do Mazowszanki.

Bardzo się cieszę 🙂 Słuszna decyzja. Karmę zostawię Adzie. A psom z kojca może zamówić gryzaki, aby się nie nudziły ? Co ty na to malagos ?

Nutce wydłużył sie pyszczek. Teraz bardziej przypomina Adę.

Sterylizację Nutki opłaci gmina ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2022 o 18:46, malagos napisał:

Upewniłam się i po rozmowie z Martusią obwieszczam, że Nutka zostaje u niej na zawsze 🙂 Marta nie chce też karmy, prosi, by tę jej część przekazać Adusi, albo do schroniska lub tym dwóm pieskom w gminnym kojcu.

To tylko jeszcze sterylizacja malizny za jakiś czas i będzie super 🙂

Ogłoszenia nie kasuję, moze ktoś zadzwoni, to przekieruję do Mazowszanki.

 

Dnia 2.02.2022 o 18:53, malagos napisał:

Takie selfie Nutki z młodszą siostra Martusi 🙂

nutka.jpg

                      pimboli | Tatty teddy, Diddel maus, Windel winnie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2022 o 19:14, Mazowszanka13 napisał:

Bardzo się cieszę 🙂 Słuszna decyzja. Karmę zostawię Adzie. A psom z kojca może zamówić gryzaki, aby się nie nudziły ? Co ty na to malagos ?

Nutce wydłużył sie pyszczek. Teraz bardziej przypomina Adę.

Sterylizację Nutki opłaci gmina ?

Jak Nika była u nas, to nie znała gryzaków, nie wzięła do pyska, nawet kurza łapkę zostawiał (nasze by życie oddaly za łapkę czy smaczek). A Misio? nie wiem, czy zna 😞

Sterylizację opłaci gmina, skoro wzięła na swoje barki księżowskie pieski

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...