Jump to content
Dogomania

MARO MA DOM!!!


Recommended Posts

Dnia 8.01.2022 o 21:06, Tola napisał:

Ale podeszła z nimi do siatki

Podeszła i została, kiedy ja podeszłam. Nie uciekła.

Ostatnio czas spędzała w swojej budzie i mało wychodziła. Brakowało jej psich kompanów. Towarzystwo razem zamieszkało ostatnio. Maro i Andżela osobno nie chciały słyszć o budzie. Siedziały przyklejone do ogrodzenia. Teraz, kiedy są razem, to przeprosiły się z budą i idą do niej spać. Otwieram im w ciągu dnia zagrodę i wychodzą razem z Suvi. Co ciekawe, ona od razu leci do szopki szukać jajek, a "bliźniaki" nie załapały, o co chodzi.

Dziś były puszczone luzem, kiedy przyjechali  ludzie i zachowali się oboje bardzo grzecznie. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 22:05, Jaaga napisał:

Podeszła i została, kiedy ja podeszłam. Nie uciekła.

Ostatnio czas spędzała w swojej budzie i mało wychodziła. Brakowało jej psich kompanów. Towarzystwo razem zamieszkało ostatnio. Maro i Andżela osobno nie chciały słyszć o budzie. Siedziały przyklejone do ogrodzenia. Teraz, kiedy są razem, to przeprosiły się z budą i idą do niej spać. Otwieram im w ciągu dnia zagrodę i wychodzą razem z Suvi. Co ciekawe, ona od razu leci do szopki szukać jajek, a "bliźniaki" nie załapały, o co chodzi.

Dziś były puszczone luzem, kiedy przyjechali  ludzie i zachowali się oboje bardzo grzecznie. 

Bardzo cieszą te zdjęcia i dobre wieści ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 21:10, Aska7 napisał:

Ja też bym podeszła do kosmitów : )

I nikogo to nie dziwi 😉 Ty to jesteś Ty. Podeszłabyś do każdego, każdego przewozisz, przejeżdżasz całą Polskę wszerz i wzdłóż, żeby tylko psy dostały nowe życie.

Suvi ma to chyba po Tobie; charakterna i z własnym zdaniem, ale Maro to prawdziwy ciapciak. Czekam aż nabierze ciała i ruszamy z ogłoszeniami słodziaka.

Asiu, widziałaś mój post odnosnie karmy wysokoenergetycznej? Cos trzeba u niego podziałać, bo kupy po metronidazolu coraz lepsze, a je jak smok. Mogę sprawdzić aktualne promocje RC. Zeby szybko nadrobił, to nie wystarczy karma dla psów o normalnej wadze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 08:48, Aska7 napisał:

Czyli jakiej potrzebuje ?

Taką znalazłam. Czy jakąś lepszą ?

 

BOSCH-ENERGY-EXTRA-15KG.jpeg.jpg

Może lepiej Brit? Do Boscha nie jestem przekonana, moje po niej mają kiepskie kupy. Brit jest fajny. Kupowałam na odkarmienie RC wysokoenergetycznego i był dobry, tylko teraz nie mam go w promocji.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 13:10, Aska7 napisał:

Ja się aż tak nie znam. Spojrzałam na skład i ta zawartość popiołu mnie zawsze zastanawia 🙄.

Jest jeszcze Josera High Energy. Nie chodzi o cenę, bo one wszyskie mniej więcej w tej samej, ale o to co będzie najlepsze dla Maro.

 

RC mam przetestowany i Andrzej dostaje fioła jak go kupuję, bo uważa, że psom po nim d..y rozrywa, Brit sport kupowałam moim dużym psom. Josery wysokoenergetycznej nigdy nie miałam, ale z innych karm tej firmy byłam zadowolona. jesli możesz to zamów coklwiek o dużej dawce białka i tłuszczu. Są na wybiegu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...