Jump to content
Dogomania

Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)


gazzy

Recommended Posts

Od Baldek2 wpłynęło na moje konto 100pln , dziękuję w imieniu Alberta:loveu:

Albert ma problem z prawą nogą, przez dwa dni była całkiem sztywna,wogóle jej nie czuł.Nogi mu się krzyżowały.
Dostaje bezpośrednio w łapinę witaminy B-1,B-6 i B-12.

Jest już lepiej,płakunia trochę przy zastrzykach ,ale są efekty.

Nie boli go to,nie kłapał ostrzegawczo zębiskami jak wyczesywałam kudły z łap.Początkowo trochę się kiełczył:evil_lol: na czesanie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mariamc']Od Baldek2 wpłynęło na moje konto 100pln , dziękuję w imieniu Alberta:loveu:[/QUOTE]
Ja za sierpień wpłacilam na konto majki50. Proszę mi podać aktualny nr konta na pw to od września będę wpłacać do ciebie. Jeśli było gdzieś między postami to niestety mi umknęło :oops:

Link to comment
Share on other sites

=mariamc;U Alberta bez zmian.
Z łapiną różnie i chyba już tak zostanie.


:razz::razz:Moze sie troche poprawi..co mowia weci?:cool3::cool3:
Podobno w Szczecinku jets najlepsze schronisku w kraju:-o:-omoze to twoje:cool3:gdzies to wyczytalam... Podaj na pw konto..po powrocie cos moze wyskrobie:shake::shake::shake:

[B][COLOR=red]POMOCY, CIOTECZKI....[/COLOR][/B]

O Jezu, ja bede odlawiac z [B]Bajk21 [/B]onkowate...nie bedzie trudno...bardzo boi sie ludzi ale przychodzi po jedzenie...jest podobno mlody jakies okolo 2 lat bardzo ladne ,mieszka w lesie pod Radzyminem kolo w-wy.
[B]Bajk21[/B] nie moze jej (jego) wziasc do siebie bo ma ponad 20 psow, w tym niepelnosprawne .. miala parvo...potrzebna pomoc...piszcie do niej bo ja wyjezdzam po Mele do Wieliczki...

[COLOR=red][COLOR=black]Podaje[/COLOR][COLOR=black] [B]Bajk21[/B][/COLOR][B] tel [COLOR=black]Jola...[/COLOR]501 980 665[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

To najlepsze schronisko w kraju, to właśnie moje:multi::multi::multi:

U Alberta nie będzie lepiej, po prostu cały czas będzie się gasić kolejne ognisko.
Chcę rozliczyć na początku kasę ,która jest na koncie u Majki .
Od wrześnie będziemy mieli subkonto na schronisko, teraz jest jedno na firmę i wtedy wpłaty bezpośrednio na Alberta.

Link to comment
Share on other sites

Tutaj widac biedne łapinki Alberta...ma poważne stany zwyrodnieniowe ...weci staraja sie poprawic mu konfort życia...ale nie będzie fikał jak szczeniaczek..jedna łapka mu "ucieka"
tu na focie Albert wtrażala trawę...to jego mania
[URL=http://img10.imageshack.us/i/dsc02990x.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2536/dsc02990x.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

SUPER:lol::lol: bardzo się cieszę!!

Niestety zaawansowane zwyrodnienia kręgosłupa i stawów to wieczna huśtawka...
Najważniejszy jest [B]ruch[/B], rehabilitacja (jeżeli nie ma możliwości to [B]masaże[/B] kręgosłupa i łap można robić samemu), [B]dieta[/B] (odpowiedni stosunek wapń - fosfor czego nie zapewnia nawet specjalistyczna karma; ja mojemu podaję np. Colostrum Forte, Ossopan) i oczywiście wszelkie preparaty regenerujące i osłaniające stawy.
Świetne rezultaty daje [B]Traumeel S [/B]w iniekcjach (seria 5 - 10 zastrzyków) - lek homeopatyczny, nie obciąża organizmu; najlepiej podać od razu gdy Albercik lepiej się czuje i nie ma potrzeby stosowania silnych leków.

Link to comment
Share on other sites

Danusia czekam na faktury. Chciałabym się rozliczyć z Tobą do końca sierpnia. No i oczywiście rozliczyć jeszcze sierpień na dogo.

Pożegnałam się z Albertem ale dalej będę go wspierać poza dogo jak tylko dam rady.Albert wygląda bardzo dobrze jest czysty, wyczesany i trochę przytył co bardzo mnie cieszy.
Danusia dzięki jeszcze raz za opiekę nad nim. Możesz zawsze liczyć na moje wsparcie:loveu:
Inezko napiszę do Ciebie na pw. Przykro mi bardzo z powodu Twojej psinki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Albert dostaje specjalistyczne preparaty stawowe i wspomagacza, jak również inne specyfiki...mariamc dba o niego :)[/quote]

Inez wierze:lol:
Piszę bo sama walczę z zaawansowaną spondylozą i zwyrodnieniem stawów u swojego ONka; każdy wet ma swoje metody (część homeopatii w ogóle nie uznaje) a psy też reagują indywidualnie na podawane środki.
Mój zaczął teraz serię (5 zastrzyków) [B]Cartrophen Vet[/B] - przeciwzapalny i regenerujący; podobno bardzo skuteczny:lol: może warto zapytać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Albert jest fajny...lubi sie bawić i lubi zabawki...trzeba mu kupic piłeczkę i jakies inne gryzaki:)[/quote]

`. Fajne byłyby foteczki jak Albercik bawi się zabawką. ;)
Czy ogłoszenia można robić?. (Jak tak to jutro je porobię)

Link to comment
Share on other sites

A Albertem dzisiaj gorzej...tzn. fizycznie gorzej a psychicznie wprost odwrotnie. Cięzko mu było chodzić, chyba kupić mu trzeba takie szeleczki do dzwigania pupy...
Ale za to jaki wesoły!!! Jest tak radosny, merda ogonkiem cieszy się i zawsze wie , kiedy jest czas na spacer...dzis tak mnie miło przywitał merdaniem i szczekaniem...szkoda tylko, że te łapki tak kiepsko :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']A Albertem dzisiaj gorzej...tzn. fizycznie gorzej a psychicznie wprost odwrotnie. Cięzko mu było chodzić, chyba kupić mu trzeba takie szeleczki do dzwigania pupy...
Ale za to jaki wesoły!!! Jest tak radosny, merda ogonkiem cieszy się i zawsze wie , kiedy jest czas na spacer...dzis tak mnie miło przywitał merdaniem i szczekaniem...szkoda tylko, że te łapki tak kiepsko :([/quote]

Biedactwo :( dobrze, że chociaz psychicznie się nie załamuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...