Jump to content
Dogomania

Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)


gazzy

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majka50']AguusS prosze popytaj. Napisałam do Ciebie na pw. Otrzymalaś wiadomośc??????????[/quote]


Tak wiadomość dostałam, ciągle śledzę wątek I staram się mu pomóc jak tylko się da. Jutro popiszę do paru osób. A zaraz napiszę co z tym transportem... Ostatnio także napisałam do paru osób (bo psiak potrzebował transportu) ale nikt się nie odezwał. :mad: Ale nie tracąc nadziei popytam się!!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki serdeczne. Ja już pisalam do tylu osób i bardzo nikły odzew. Smutne.Wiem,że nie tylko Albert ma wątek. Takich watków jest setki i każdy ma swoje poletko ale smutne jest to,że tak ciężko jest sie zebrać i ustalić coś wspólnie. Dlatego wdzięczna jestem i będę za wszelka pomoc.
Chociaz przyznam ,że mam ochote zrezygnować:-(

Link to comment
Share on other sites

`. Kochana majeczko pamiętaj "Kiedy coś uparcie gaśnie - zaufaj iskierce nadziei" .
Przykra jest historia Albercika, ja bym go wzięła na te parę dni, ale niestety mam już suczkę i to ona jest "despota" w domu (oczywiscie mowie tu o inncyh zwierzakach). :shake: A to malenka kulka bo norfolk terrier. Zaraz wezmę się do roboty z tym transportem... ;)

Link to comment
Share on other sites

MAjeczko..jestem i ja...proszę,postaraj sie w skrócie napisać o co chodzi, bo nie mam czasu na czytanie wątku całego i nie mogę zakumać o co chodzi z tym: szczytno- radomsko, szytno Kraków...skąd dokoąd potrzebny jest transport konkretnie..???Dobrze zrozumiała, że Ty sama adoptujesz Alberta????
Moja propozycja jest taka na "teraz"- trzeba ogłosić zrzutkę na paliwo- zmienić tytuł wątku....kilaknaście osób po 5 zł i będzie potrzebna kwota- a jak będzie kasa- transport sie znajdzie na bank...ja już na dobry początek deklaruj piątaka...kto następny??Prosimy cioteczki kochane..no chyba , że jest jakieś inne wyjście...zrozumiałam, że czas nagli....

Link to comment
Share on other sites

Pati-c jeździ po całej Polsce z psiakami.Można by do niej zadzwonić i ewentualnie załatwić z nią transport.Moge zadzwonić nawet dzisiaj bo mam numer i spytam się o koszty.Jak się na to zapatrujecie?Pati jest z Warszawy swego czasu przywiozła do mnie na dt psa z Częstochowy ,a potem na ds sunię z Katowic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Dorzucę grosik do transportu.[/QUOTE]

na mnie majka50 oczywiście tez możesz liczyć :loveu::loveu: skoro podjęłaś już taką charyzmatyczną decyzję to nie pozwól aby zaczęły Tobą teraz targać wątpliwości :p:p

Link to comment
Share on other sites

Majeczko..jak widzisz, o transporcik nie musisz się juz martwić...na pewno się znajdzie...Renia może zadzwonić- jeśli Pati poda cene- zaraz się zrzucimy na transport i Albert pojedzie do upragninego domeczku...u Ciebie...:loveu::loveu:TAk jeszcze tu na dogo nie było nigdy, zeby był domek a nie było transportu..już by tu "stare ciotki dogomanki" na rzęsach stanęły- a transport musi sie znaleźć...nawet nie myśl o rezygnacji..terazdopiero sie zacznie:loveu::loveu:CZy jest jakis czas wyznaczony w którym Albert musi być u Ciebie???Wiem , że dla niego kazdy dzien jest ważny..ale jeśli chodzi o Ciebie, to nie ma jakiejś "przymusowej" daty??:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']MAjeczko..jestem i ja...proszę,postaraj sie w skrócie napisać o co chodzi, bo nie mam czasu na czytanie wątku całego i nie mogę zakumać o co chodzi z tym: szczytno- radomsko, szytno Kraków...skąd dokoąd potrzebny jest transport konkretnie..???[/quote]

Gonia juz Ci mówie:cool3: Albercik jest w schronie w Szczytnie, Majka jest z Krakowa/ o ile ja dobrze zobaczyłam/ a w Radomsku jest hotelik gdzie jest miejsce i gdzie Albercik miałby przeczekac do lipca, bo od lipca mariamc do bierze....trzeba go wyciagnać już bo w schronisku, uparli sie na operacje /dokladnie schorszen Ci nie przytocze, ale generalnie operacja w jego wieku i w tym stanie przypuszczalnie nic nie da a przysporzy mu cierpienia/.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']Gonia juz Ci mówie:cool3: Albercik jest w schronie w Szczytnie, Majka jest z Krakowa/ o ile ja dobrze zobaczyłam/ a w Radomsku jest hotelik gdzie jest miejsce i gdzie Albercik miałby przeczekac do lipca, bo od lipca mariamc do bierze....trzeba go wyciagnać już bo w schronisku, uparli sie na operacje /dokladnie schorszen Ci nie przytocze, ale generalnie operacja w jego wieku i w tym stanie przypuszczalnie nic nie da a przysporzy mu cierpienia/.[/quote]
AAA..czyli to nie majeczka go adoptuje??A skąd będą pieniążki na hotelik??Bo nie widziałam, żebyscie tu na wątku zbierały na ten cel????:razz:
No ale napisz mi Gosiaku...czy bez tych operacji Albertowi nic nie grozi???Będzie leczony??Na to tez będzie kasa potrzebna..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']AAA..czyli to nie majeczka go adoptuje??A skąd będą pieniążki na hotelik??Bo nie widziałam, żebyscie tu na wątku zbierały na ten cel????:razz:
No ale napisz mi Gosiaku...czy bez tych operacji Albertowi nic nie grozi???Będzie leczony??Na to tez będzie kasa potrzebna..[/quote]


:evil_lol::evil_lol:z ta kasa to dobre pytanie, trzeba bedzie zbierac, ale narazie wyciagniecie go to priorytet, ja na watku tez od niedawna ale widziałam, że chyba jakies deklaracje juz padly a potrzeba bedzie na hotelik ok. 600zł

co do operacji, z tego co przeczytałam jedynie mogą zaszkodzić, ale dokladnie i fachowo na poprzdenich stronach wyjasniła to ewa36

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Zespól końskiego ogona (zwany też zespołem chwiejności u psów) to zwyrodnienie kregosłupa w częsci krzyżowej - to jest nieoperowalne i nieuleczalne.
Zgadzam się z Taks i z Dorothy, że operacja w jego wieku to niepotrzebne męczenie psa. Nazwałam to wprost, bo operacja w jego stanie nic nie wniesie - a on z racji wieku nie ma już zdolności regeneracyjnych organizmu. To jakby operować 70-letniego człowieka - u takich ludzi złamania są już bardzo groźne, bo kostnina nie jest produkowana i kości się nie zrastają. U zwierząt w podeszłym wieku tak samo.
Odradzam operację, to naprawde mu nie pomoże, a tylko narazi go na niepotrzebne cierpienie - duże cierpienie. Operacja kręgosłupa jest wysoce inwazyjna. Nie robiłabym też mielografii, jest bardzo ryzykowna i mało przydatna diagnostycznie - kontrast zatrzyma się na pierwszym napotkanym ucisku i nie pójdzie dalej (nie daje pełnego obrazu zmian) , a ponieważ jest wprowadzany do podpajęczynówki, to często powoduje nieodwracalne pogorszenia. Od mielografii wszędzie się już odchodzi, u ludzi od lat nie robi się tego badania.
Pierwszy rzut na taśmę to solidne RTG kręgosłupa i stawów biodrowych - to mozna i należy zrobić, będzie coś wiadomo.[/quote]
znalazłam...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Gosiaczku za wszystkie informacje...juz mi rozjaśniłaś sprawę...zaczęłam czytać od początku..ale nie doszłam nawet do połowy..a teraz ju ż rozumiem...deklaracji mamy z tego co się zorientowałam na ok 310 zł...(na pierwszej stronie)...a co to za hotelik, keśli można wiedziec, do którego ma jechać Albert??Trochę drogi jest...:cool3:U Wiosenki, Morii..Murki...jest góra 15 zł za dużego psa z tego co pamiętam....a u mariimc...ile będzie kosztował??Bo musimy zdać sobie sprawę, że o domek będzie trudno bardzo dla dziadziusia...:-(:-(Ale mimo tego wszystkiego i tak jestem ZA umieszczeniem go w DT...i wierzę, że sie uda....teraz bedziemy walczyć o transport- poźniej o resztę kasiorki na DT..:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gazzy'].
[SIZE=4][COLOR=Blue][B]Deklarowane kwoty dla Alberta :[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=Red][B]Pani Bogusia-100zł/miesięcznie [/B][COLOR=YellowGreen]- [B]bardzo dziękujemy[/B][/COLOR][B] :loveu:
[/B][/COLOR][B][COLOR=Red]Agata51 - 30 zł/ miesięcznie [COLOR=YellowGreen]- bardzo dziękujemy :loveu:
[/COLOR]Madcat1981 - 10 zł/ miesięcznie [COLOR=YellowGreen]- bardzo dziękujemy :loveu:
[/COLOR]MyrkurDagur[/COLOR][/B] - [COLOR=Red][B]40 zł [COLOR=YellowGreen]- bardzo dziękujemy :loveu:[/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B]Majka50[/B][/COLOR] [COLOR=Red][B]- 30 zł / miesięcznie [COLOR=YellowGreen]- bardzo dziękujemy :loveu:
[/COLOR][/B][B]Yoko100 - 10 zł [COLOR=YellowGreen]- bardzo dziękujemy :loveu:[/COLOR][/B][/COLOR][/quote]
O...to te dekaracje...czy coś się może zmieiło???n

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']no, ale on nie bedzie w hoteliku wiecznie tylko 2 miesiace, wiadomo, że łatwiej zebrać pieniążki jednorazowo, i narazie ja sie doliczyłam 220zł jednorazowo[/quote]
Oczywiście, masz rację..ale co??U marimc nie będzie trzeba płacić nic???

Link to comment
Share on other sites

to jest hotelik nie dogomaniacki, prowadzi go dwóch wetów ojciec z synem przy domu...sprawdzony przeze mnie miałam tam Suczke Sati teraz jest u Reni na wiecznym DT, bardzo fajni ludzie, warunki tez duży pies niestety 20zł za dobe, ale na juz niewiem czy gdziekolwiek jest niejsce to była moja propozycja tylko, jeżeli znalazłby sie inny DT czy tańszy hotelik to warto spróbować, z tego co zrozumiałam mariamc bo weżmie dożywotnio i niewiem czy za jakaś opłata - może sie myle ale tez pobieżnie przelecialam watek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']
:evil_lol::evil_lol:z ta kasa to dobre pytanie, trzeba bedzie zbierac, ale narazie wyciagniecie go to priorytet, ja na watku tez od niedawna ale widziałam, że [B]chyba jakies deklaracje juz padly[/B] a potrzeba bedzie na hotelik ok. 600zł

[/quote]
Jest dopiero 170zł/miesięcznie:roll::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...