Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Dnia 24.02.2022 o 07:29, Aska7 napisał:

Na szczęście nie jesteśmy tu dla ludzi. 

Masz rację i dlatego tu jestem. Ale trzeba przyznać, że także dla prawdziwie życzliwych ludzi, których tu także spotkać można, z którymi nawet posprzeczać się jest miło 🙂  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2022 o 16:22, Nadziejka napisał:
Z modlitwa wszelka za wszystkie istoty  za pokoj na ziemi zagladam Eliczku i czestuje sie pączusiami ...a wezme porwe te dwa ....i tak juz jezdem jakos stary bączek ...pączek...

Nadziejko kochana częstuj się, bierz ile zechcesz. Wirtualne nie tuczą  🙂       

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2022 o 19:08, AniaB napisał:

Takie z dzisiaj:) Miszek ma najpiekniejsze lapy swiata.. I naprawde wyladnial! Siersc ma mięciutka,  gladziutka.. 

 

Jutro sie zbiore i napisze co u Miszki slychac, dzis nie mam juz mocy, ta sytuacja na Ukrainie mnie bardzo przybila:((

Miszek jest faktycznie pięknym psem  🙂  
Mówisz, że ma najpiękniejsze łapy na świecie  🙂  Fantastycznie to brzmi.

Mnie też bardzo dołuje sytuacja na Ukrainie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2022 o 19:50, Tianku napisał:

Miszka naprawdę wyładniał ma takie spojrzenie pełne spokoju 

 

Biedny nie wie, że będzie musiał to swoje spokojne miejsce, które już pokochał i uznał za swój dom, opuścić 😞 Nie potrafiłabym chyba być DT 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2022 o 21:43, Isiak napisał:

Biedny nie wie, że będzie musiał to swoje spokojne miejsce, które już pokochał i uznał za swój dom, opuścić 😞 Nie potrafiłabym chyba być DT 😞

Wczoraj odpisałam na Twój post, ale dogo wcięło, a że byłam mocno śpiąca, poszłam spać.

Oj bardzo ciężko jest rozstać się z tymczasem, który na Twoich oczach przeszedł metamorfozę. Widziałaś jak nabierał sił fizycznych i psychicznych, uznał dom za swój i wiesz, ze za chwilę zburzysz to, co długo i troskliwie budowałaś. U mnie zawsze kończyło się to tygodniami nieprzespanych nocy i morzami wylanych łez. Trzy tymczasy pozostały u mnie na zawsze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...