Jump to content
Dogomania

Max ma dom!!! Zamieszkał w Lublinie! MAX od 01.01.2022r w hoteliku DIVIA. Dramat Maxa..Znaleziony jako szczeniak z wrośniętą kolczatką a teraz groźba śmierci głodowej na łańcuchu!!Pomocy!!!


Recommended Posts

Asiu, walczysz o dobrą przyszłość dla Maxa, błędem byłoby go zostawić w poprzednim hotelu, najlepsze miejsca to nie mogą być przechowalnie gdzie nie pracuje się z psem. 

Sama wiesz jak to się kończy.

Popatrz na Natkę.

Rozumiem Twoje rozterki i mocno trzymam kciuki za Maxa.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 23:07, Alaskan malamutte napisał:

Pani Viola napisała mi, że Max był dzisiaj na długim spacerze. Mimo deszczu pięknie szedł. 

Max generalnie jest dosyć energicznym psiakiem, podejrzewamy, że  może być mixem z husky, podobnie jak Korcio od kiyoshi 🙂 

 

bardzo Korcia przypomina 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z p. Violą z hoteliku DIVIA. 

Informacje dobre:

Max zaczął jeść.

Nie wykazuje zachowań agresywnych do innych psów. Raz warknął na szczeniaka, ale należało mu się, ponieważ skakał po Maxie. Pani Viola napisała, że z doświadczenia wie, że pies agresywny nie miałby tyle cierpliwości do szczeniaka co Max ma.

Był wypuszczony na wybieg z innym psem, który na Maxa warknął. Max spokojny.

Oczywiście to są początki, Max jest pod stałą kontrolą  p. Violi. 

Informacje złe

Max jest bardzo chudy 😥 (poprosiłam o zdjęcia)

P. Viola go dokładnie wyczesała i pod szczotką czuć było kręgosłup i żebra...

Po uzgodnieniu wdrażamy badanie kału plus morfologia. 

Max dostaje puszki dla szczeniaków, aby go odżywić. 

Do poprzedniego hoteliku p. Edyty pojechał worek karmy Alpha spiryt  i 10 puszek 800g Lukullusa. Prosiłam, aby dawać mu to lepsze jedzenie. Miał przytyć a schudł...Podałam też tabletki na drugie odrobaczenie...

Teraz mam wątpliwości, czy zostały podane...

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 23:33, Alaskan malamutte napisał:

Pojadę, zobaczę. Na pewno zamówię mu puszki Rocco sensitive Junior ( o takich wspomniała p. Viola)

 

Sprawdź w zooplusie, czy masz zwiększoną zniżkę. Ja mam w tej chwili do 11.01 nie 3, a 13%/. Kikou nie ma, więc nie wiem jaki jest klucz przydzielania. W razie czego mogę zamówić ze swojego konta te puszki.

Link to comment
Share on other sites

Ja pierdziele 😞 biedny psiak.....może być tak jak z Jasminkiem- chuudy był baaardzo długo i bardzo ciężko było przytyć po latach na łańcuchu o chlebie i wodzie. Dopiero po kilku miesiącach w DS zaczęłam dostrzegać na zdjęciach zmiany, ale to był bardzo powolny proces...Chyba u Jasminka były jakies małe problemy z trzustką także to wszystko o czym napisałaś musi być sprawdzone....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zamówione 🙂 21,44 zł zniżki. Zapłaciłam 143,36. Poproszę o zwrot 43,36 zł na to samo konto, na które wysyłasz deklaracje dla Bonuska. 100 zł Max dostaje od mojego znajomego Rafała i jego żony Małgosi. Pisałam im o Maxiu i zgodzili się na wsparcie go.

 

Twoje zamówienie

Nr zamówienia - 7.01.2022
229828715
Cena razem
143,36 zł
Dostawa do
Violetta Rycaj-Lewandowska
Sposoby płatności
Przelew natychmiastowy
Kurier
 
 
Produkty w Twoim zamówieniu
Produkt Cena Ilość Kwota
Megapakiet: Rocco Sensitive, 24 x 800 g 164,80 zł 1 164,80 zł

suma

164,80 zł

Zniżka z Planem Oszczędnościowym

-21,44 zł

Cena razemWszystkie ceny zawierają podatek VAT
143,36 zł
 
 
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 18:32, Ewa Marta napisał:

Zamówione 🙂 21,44 zł zniżki. Zapłaciłam 143,36. Poproszę o zwrot 43,36 zł na to samo konto, na które wysyłasz deklaracje dla Bonuska. 100 zł Max dostaje od mojego znajomego Rafała i jego żony Małgosi. Pisałam im o Maxiu i zgodzili się na wsparcie go.

Ewuniu...zatkało mnie..Podziękuj im ode mnie, To ogromna pomoc!!

                                                 Zobacz obraz źródłowy

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 11:23, Tyśka) napisał:

Dzielny Maksiu ♡

Bardzo dzielny i grzeczny. P. Paulinka groomerka i p. Viola zachwycone. 

A taki miał być agresywny, z mordem w oczach..

Max przyjechał do p. Violi brudny, śmierdzący z pozlepianą sierścią...

Wiem, że kolejny psiak dostał bana z hoteliku p. Edyty, ponieważ rzekomo sunia dostała cieczki no i zniszczyła podłogę...Scenariusz taki sam: "Zabierać natychmiast!! Już!!"

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...