Jump to content
Dogomania

Malutka Brawurka 6,5 kg zabrana z łańcucha już bezpieczna, teraz na pewno dojeżdża do Jaagi. Pomóżmy jej pewnie i bezpiecznie stanąć na łapki. Brawurka zamieszkała w Rudzie Śl. :).


Tola

Recommended Posts

Dnia 16.12.2021 o 09:13, Jaaga napisał:

Bardzo sympatyczna pani. Mój mąż ma dziś popołudniu jechać do Rudy Śl. na wizytę. Brawurka jest już po badaniu, jutro bedzie wynik. Jesli bedzie wszystko ok, to państwo mogliby po nia przyjechać w sobotę. Gdyby wyniki jeszcze były nieciekawe, to skonsultujemy się z Tolą, co robić.

Jakieś wieści? Jak wyniki badań?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2021 o 16:53, Tyśka) napisał:

Jakieś wieści? Jak wyniki badań?

 

Dnia 17.12.2021 o 17:50, Poker napisał:

I co?

Przepraszam, że czekałyście, wczoraj nie mogłam być na forum, ale za to mam bardzo dobre informacje:)

Brawurka ma domtaniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0062.gif

Wyniki wątroby są w normie, więc Brawurka może wybyć do nowej rodziny:)

Wczoraj TZ Jagny był w Rudzie Śląskiej u pani Patrycji, bardzo sympatyczma rodzina, nie mogą się suni doczekać i w sobotę jadą po Brawurkę do Jagny:)

Oprócz umowy rodzina podpisze zobowiązanie do sterylizacji do końca marca (tak jak w przypadku Reszki i Amolki, które też miały cieczkę w hoteliku).

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2021 o 18:37, Tyśka) napisał:

Brawurka ma u mnie wyróżnienie do 05.01. Czy mogę już podmienić na innego pieska, czy poczekać na pierwsze wieści z domku? Myślałam, aby podmienić na Sarcię-Zeldę. 

Mysle, że mozna podmienić. I tak ma inne ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 11:24, Tyśka) napisał:

To już dzisiaj przeprowadzka? 🙂

Wyróżnienie po Brawurce wykorzystałam dla Sarci (u mnie: Zeldy): https://www.olx.pl/d/oferta/urocza-sredniej-wielkosci-suczka-mix-owczarek-pirenejski-CID103-IDJyyeX.html

Tak, działamy ekspresowo 😉 Wczoraj mąż podał wymiary pani, żeby kupiła dobre szeleczki, bo te co miała, z materiałową wstawką, popruły się i wyglądają nieciekawie. Państwo jeszcze wczoraj jechali na zakupy.Przed wyjazdem została zachipowana, koszt 10 zł. Pani już mailem wysłałam jej wyniki z badania krwi, Toli również. Odsypiemy na pierwsze dni diety hepatic, zeby pani mieszała z nową karmą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...