Jump to content
Dogomania

Chorą psią duszę najlepiej jest leczyć wśród bliskich ludzi, a tych malutka Jeżynka nigdy nie miała. Może wspólnie uda się nam zdjąć z niej ten bagaż złych wspomnień? Udalo się, Jeżynka zamieszkała w Poznaniu:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 24.10.2021 o 21:41, Tola napisał:

Jeżynka ma domtaniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0005.gif

Wizyta wypadła bardzo dobrze, podobno sunia  będzie miała super rodzinkę:).

Zamieszka w bloku z małżeństwem i 17 letnią córką, w domu jest jeszcze roczny kot;  w przeszłości w rodzinie był już pies - całe jego życie.

Pani Agnieszka chce wziąć tygodniowy urlop, planują wyjazd po Jeżynkę do hoteliku 06.11.

Cała rodzina spokojna, ciepła, planują z sunią wspólne wyjazdy, więc cieszą się, że  to teraz jest adopcja, bo do wakacji Jeżynka na pewno ich pokocha;)

Nie mogą się już malusiej doczekać:)

Bardzo się cieszę z tego domku dla Jeżynki 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2021 o 21:58, Tyśka) napisał:

Rozumiem to, dlatego napisałam o anecik, że może miałaby jakiegoś kandydata 😉 

 

Dnia 24.10.2021 o 23:39, Poker napisał:

Bardzo się cieszę z DS dla malusiej. Oby była szczęśliwa.

Może pan zdecydowałby się odwiedzić i Jaaga i Anecik?  Można spokojnie w jeden dzień obrócić.

 

 

Pan prosił ewentualnie o zdjęcia...

Dopiero potem może podjechać poznać osobiście wybranego psa.

Rozmawiałam dzisiaj z Jaaga o Oreo - niestety nie  nadaje się tego domu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeżynka w sobotę wybiera się do własnego domu, ale nie wiadomo, czy ma gorszy czas, czy czuje,  że czekają ją zmiany, bo dzisiaj zdecydowanie zareagowała na próbę założenia szeleczek.

Było już dobrze, a tu tuż przed wyjazdem coś nie podoba się suni wychodzenie na zewnątrz  w szelkach.

Denerwowałam się tą adopcją, a teraz bardzo się denerwuję.

Link to comment
Share on other sites

Jeżynka u Hani nie chodziła w szelkach i chyba nie miała ich ubieranych i stąd ten protest.Dobrze by było  jakimś sposobem nałożyć jej i nie ściągać przez jakiś czas i także to przekazać państwu.Bez szelek i dwóch zabezpieczeń w postaci smyczy może uciec,przestraszyć się dużego miasta.

Link to comment
Share on other sites

Jeżynka wychodziła na dwór z grupą pobiegać, pobawić się. Dodatkowo zakładałam jej szelki i wychodziłyśmy na smyczy, potem zdejmowałam. Zawsze pilnowała moich rąk, czasami kłapała zębami, ale ostatnio po prostu ciachnęła mnie w rękę. Ustaliłam z Tolą, że dzisiaj jej założę, nie będę ściągać i taką wydam jutro. Państwo wiedzą od Marty i ode mnie, że konieczne będzie wychodzenie na dwóch smyczach, a możliwe nawet, że dzień, czy dwa nie będzie wychodzić wcale i nie da się dotknąć tak jak po przyjeździe do nas do hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko przygotowane, rodzina ma dodatkowe szeleczki, adresówkę, mają też kontenerek, żeby Jeżynka czuła się bezpieczniej. 

Bardzo się denerwuję, dawno tak nie panikowałam, ale jakoś trzeba przeżyć ten wyjazd do nowego domu lękliwej Jeżynki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2021 o 16:00, Poker napisał:

I co? dziś sobota...

Pojechałataniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055.gif

Jestem wciąż w stresie i w strachu, ale jednocześnie bardzo, bardzo się cieszę:)

Kciuki nadal potrzebne, bo Jeżynka od początku uczy nas cierpliwości,  łatwo i prosto nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Noc minęła spokojnie, Jeżynka bez problemu porusza się po  mieszkaniu, znalazła tez drogę do łóżka córki  i tam zasypiała;).

Szuka kontaktu z człowiekiem, ale smyczy nie udało się zapiąć, sunia protestuje, więc na razie spacery nie są niemożliwe.

Państwo na wszystko są przygotowani, byli informowani, ze tak może być. 

4381925207802535462.jpg

-7540618445573869582.jpg

7938700181527810284.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...