Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 31.08.2022 o 20:17, Tyśka) napisał:

Mnie też kicia ujęła:)

A Benek wciąż bez domu. Tutaj jego ogloszenia:

https://www.olx.pl/d/oferta/czy-mnie-zauwazysz-pokochaj-CID103-IDPJSVh.html

https://www.olx.pl/d/oferta/ziomek-moze-byc-twoim-ziomkiem-roczny-15kg-psiak-CID103-IDQqaKV.html

Czy ktoś mógłby dorobić jakieś ogłoszenie? Bardzo proszę! We wrześniu minie rok jak po 4msc mieszkania w norze trafił pod opiekę Marty i Kasi. 😞

Spróbuję, może misie uda,ale potrzebne byłyby inne zdjęcia niż te w ogłoszeniach, żeby OLX nie usunął ogłoszenia. Czy jest tu więcej zdjęć psiaczka?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.09.2022 o 10:06, elik napisał:

Spróbuję, może misie uda,ale potrzebne byłyby inne zdjęcia niż te w ogłoszeniach, żeby OLX nie usunął ogłoszenia. Czy jest tu więcej zdjęć psiaczka?

Dziękuję. Wrzucałam tutaj zdjęcia Benia, postaram sie w wolnej chwili uzupełnić i dodać jeszcze raz te nieuzyte.

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Szczeniaki z lasu: do adopcji został BENEK, PO RAZ 3 TRACI DT, PROSZĘ O POMOC W OGŁOSZENIACH. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.
Dnia 5.09.2022 o 17:37, agat21 napisał:

O rany, co za fatum ciąży nad tym dzieciakiem 😟

Nie mam pomysłu jak pomóc. Mogłabym popytać w hotelach, ale skąd wziąć kasę? Ja już nie dam rady kolejnego psa.. 😥 

 

Dnia 5.09.2022 o 17:58, Poker napisał:

Też pomyślałam o hotelu. Biedny pies.

 

Dnia 6.09.2022 o 10:10, Kamila Proc napisał:

straszne to..

Aktualny DT był płatny, 200zł/msc. Myślę, że tym razem faktycznie może hotel... oczywiście nie oczekuję wplat od Was, bo i tak wspieracie podopiecznych Marty. Piszę jedynie dlatego, że Benio ma tutaj wątek. Macie prawo wiedzieć co się z nim dzieje. 😉

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to SZUKAM WIZYTATORA Z PSZCZYNY (ok TYCHÓW/BIELSKO-BIAŁEJ). Szczeniaki z lasu: do adopcji został BENEK, PO RAZ 3 TRACI DT, PROSZĘ O POMOC W OGŁOSZENIACH. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.
Dnia 9.09.2022 o 07:59, Jaaga napisał:

My mieszkamy w granicach godz. drogi od tych miast, ale tylko mąż jest kierowcą, a od wczoraj źle się czuje. Obawiam się, ze go zaraziłam covidem. Nie ma wiec jak jechać na wizytę.

Dużo zdrowia dla Was. 

Do Marty odezwała się Pani Marzena z fb, być może będzie mogła zrobić wizytę, więc poczekam na jakieś informacje i dopiero wtedy napiszę do Isiak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...